Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Ivxn] cupcup


cupcup

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/13417-cupcup/
 

Link do konta oskarżonego: Emil Roid / https://forum.v-rp.pl/profile/185-ivxn/
 

Powód składania skargi: Metagaming 
 

Wyjaśnienie sprawy: Cześć, sprawa wygląda tak, że wieczorem wszedłem na klimacik, coś się pokręciłem po granym przeze mnie osiedlu i stwierdziłem, że świetnym pomysłem będzie, sprzedaż narkotyków. Kiedy poszedłem za lombard na moorning wood, usłyszałem i zauważyłem pojazd sd, stwierdziłem po co mam się pchać w jakieś akcje, więc wyrzuciłem całe narkotyki jako itemek za siebie oraz drugą połowę przy śmietnikach, żeby nie latać tam i z powrotem. Kiedy wybiegłem z uliczki, spotkałem się z dwoma elegancko ubranymi policjantami, ugościli mnie swoją gwarą cytując "To ty Mamedov, chyba lubisz, co?" i teraz wzięło mnie najważniejsze pytanie, skąd oni wiedzą, że to ja? Kawy z nimi nie piłem, wódki również no to co? Powiem, że kilka dni wcześniej miałem sytuację z tymi Panami, ponieważ zostałem zatrzymany ale w innej sprawie niż narkotyki. Od tamtej pory zmieniłem, mój wygląd, miałem okulary, długi rękaw i spodnie żeby nie było widać tatuaży oraz czapkę, aby zasłaniała moją bujną czuprynę (jestem łysy). Trochę krzywa sytuacja, ze strony chłopaków, zostało mi zabrane coś koło 40g tabletek oraz nałożona blokada na kółko, za którą oczywiście zapłaciłem 2.000$. Panowie mówili, że rozpoznali mnie przez samochód, tylko problem jest w tym, że samochód był totalnie w innym miejscu, gdzie sprzedawałem, a Panowie i tak uznali, że jest to mój pojazd (nigdy nie miałem, styczności z pd obok tego samochodu) (jak mogli wiedzieć, że to mój wóz jak byłem "po zmianie ficiku"?)  Pozdrawiam serdecznie, wszystkich ekipowiczów oraz całe SD. Dobrej gry Panowie, cnie?


Dowody:

IMG_1374.png?ex=665cea40&is=665b98c0&hm=4f9e5f9f434c7de49fa8c122cf1cf19c688056700ced34a30515ccee154a5413&IMG_1375.png?ex=665cea41&is=665b98c1&hm=27b8cb2ebfb8e86d6f78b1cce7a07b55d549c4e5177d88295a7d6026ad2e861a&

Don Chxpito, Ivxn, mando i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecyduj się czy piszesz skargę na mnie czy na gościa który powiedział do Ciebie "Ty to Mamedov chyba lubisz, co?" bo jak na tego drugiego to oskarżasz lidera @Nicziro którego nazwałeś kurwa debilem za jazdę ze mną w radiowozie.

Chyba, że robisz pozew zbiorowy to wtedy się odniosę do twoich zarzutów.

image.png?ex=665ce5b4&is=665b9434&hm=705

 

Skuucx., tsw, rodeo i 24 innych lubią to

Dr. Stanislav Semtex był mało znanymi zamkniętym w sobie fizykiem kwantowym, mieszkającym w Pradze, który posiadał błyskotliwy umysł i głęboką pasję do zrozumienia skrytych tajemnic wszechświata. Jego ciągła samotność, doprowadziła go do zbudowania własnego twierdzenia, że tylko on może zrozumieć tajemnice ludzkości, co powodowało, że stawał się on coraz bardziej sfrustrowany niezdolnością istot na ziemi do zrozumienia zawiłości mechaniki kwantowej. Jego starania wyjaśnienia światu potęgi kwantów, na nic się zdawały, ponieważ ówczesna burżuazja nie brała jego teorii na poważnie. Stanislav czuł, że nikt go nie słucha, ponieważ jego głos według niego, nie był wystarczająco słyszalny. Postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce i wybrał najbardziej radykalną drogę z możliwych, mianowicie, drogę socjalnego terroryzmu. Stanislav postanowił, że odbierając ludziom dostęp do pieniędzy, może wyrazić swoje zdanie na temat tego, jak traktuje go społeczeństwo i przy okazji udowodnić zainicjowanymi wybuchami, że zasługuje on na szacunek, jako fizyk kwantowy. Dr. Semtex zdecydował się paradoksalnie wysadzić wszystkie bankomaty w polskim Cieszynie, gdzie zamieszkał po porzuceniu pracy na Czeskim Uniwersytecie Narodowym. Fizyk spędził 24 dni, planując i przygotowując się do ataków, upewniając się, że ilość i jakość zastosowanych materiałów, da mu zakładany, spodziewany efekt.
Stanislav ostatecznie przeprowadził ataki terrorystyczne w całym Cieszynie, również tym czeskim, które finalnie spowodowały wiele zniszczeń i chaosu, jednak i tym razem nie udało mu się udowodnić ludziom swoich przekonań, ponieważ jego projekt okazał się mieć odwrotny efekt, gdyż ludzie, zamiast uciekać w strachu i popłochu, zaczęli pełni euforii, walczyć na ulicach o latające po mieście banknoty. Z tego powodu Stanislav postanowił nie ujawniać swojej twarzy, również specjalnie powołanej komisji krajowej w celu ustalenia sprawcy, nigdy nie udało się wpaść na jego trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo rozmawiam z Nicziro i chłop ma ważniejsze sprawy na głowie dlatego robię za jego sekretarkę.

Godzinę temu, cupcup napisał:

Panowie mówili, że rozpoznali mnie przez samochód, tylko problem jest w tym, że samochód był totalnie w innym miejscu, gdzie sprzedawałem, a Panowie i tak uznali, że jest to mój pojazd (nigdy nie miałem, styczności z pd obok tego samochodu)

Spoiler

3oyPeh9.png

kwadrat - twoje auto

x miejsce wyrzucenia narkotyków na naszych oczach

krzyzyk miejsce w którym się z nami spotkałeś

Godzinę temu, cupcup napisał:

(jak mogli wiedzieć, że to mój wóz jak byłem "po zmianie ficiku"?) 

ALPR, poczytaj co to.

Godzinę temu, cupcup napisał:

Powiem, że kilka dni wcześniej miałem sytuację z tymi Panami, ponieważ zostałem zatrzymany ale w innej sprawie niż narkotyki. 

 

Zostałeś zatrzymany i skazany bo otworzyłeś ogień (przedwczoraj) do krążownika mojej postaci i postaci Nicziro. Jeśli myślisz, że po takim wybryku każdy /gliniarz/ o tobie zapomni to jesteś w błędzie. To nie zostanie złapanym na rogu z piątką moty, że detektywi będą mieli to w nosie i Cię oleją. 

Godzinę temu, cupcup napisał:

Od tamtej pory zmieniłem, mój wygląd, miałem okulary, długi rękaw i spodnie żeby nie było widać tatuaży oraz czapkę, aby zasłaniała moją bujną czuprynę (jestem łysy). 

To nie GTA Vice City, że wpadniesz sobie do binco (odpowiednik pay n spray) i twoja rozpoznawalność zniknie. Pisałem Ci chyba z trzy razy, że organizacja w której grasz jest pod stałą obserwacją ze względu na aktywne śledztwo prowadzone przeciwko wam.

 

Nie powinienem tego robić, ale najwyżej mój szef da mi wpis do akt za udostępnianie akt sprawy. (tak, ten sam k*rwa debil który jeździ ze mną w 'radiowozie')

image.png?ex=665cf53c&is=665ba3bc&hm=218

Założyłeś czapke i okulary? Szacunek.

Niezła zmiana "ficiku".

Edytowane przez Ivxn

Dr. Stanislav Semtex był mało znanymi zamkniętym w sobie fizykiem kwantowym, mieszkającym w Pradze, który posiadał błyskotliwy umysł i głęboką pasję do zrozumienia skrytych tajemnic wszechświata. Jego ciągła samotność, doprowadziła go do zbudowania własnego twierdzenia, że tylko on może zrozumieć tajemnice ludzkości, co powodowało, że stawał się on coraz bardziej sfrustrowany niezdolnością istot na ziemi do zrozumienia zawiłości mechaniki kwantowej. Jego starania wyjaśnienia światu potęgi kwantów, na nic się zdawały, ponieważ ówczesna burżuazja nie brała jego teorii na poważnie. Stanislav czuł, że nikt go nie słucha, ponieważ jego głos według niego, nie był wystarczająco słyszalny. Postanowił więc wziąć sprawy w swoje ręce i wybrał najbardziej radykalną drogę z możliwych, mianowicie, drogę socjalnego terroryzmu. Stanislav postanowił, że odbierając ludziom dostęp do pieniędzy, może wyrazić swoje zdanie na temat tego, jak traktuje go społeczeństwo i przy okazji udowodnić zainicjowanymi wybuchami, że zasługuje on na szacunek, jako fizyk kwantowy. Dr. Semtex zdecydował się paradoksalnie wysadzić wszystkie bankomaty w polskim Cieszynie, gdzie zamieszkał po porzuceniu pracy na Czeskim Uniwersytecie Narodowym. Fizyk spędził 24 dni, planując i przygotowując się do ataków, upewniając się, że ilość i jakość zastosowanych materiałów, da mu zakładany, spodziewany efekt.
Stanislav ostatecznie przeprowadził ataki terrorystyczne w całym Cieszynie, również tym czeskim, które finalnie spowodowały wiele zniszczeń i chaosu, jednak i tym razem nie udało mu się udowodnić ludziom swoich przekonań, ponieważ jego projekt okazał się mieć odwrotny efekt, gdyż ludzie, zamiast uciekać w strachu i popłochu, zaczęli pełni euforii, walczyć na ulicach o latające po mieście banknoty. Z tego powodu Stanislav postanowił nie ujawniać swojej twarzy, również specjalnie powołanej komisji krajowej w celu ustalenia sprawcy, nigdy nie udało się wpaść na jego trop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin