Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/oliwier] bary


baryyy

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/6273-baryyy
Nazwa postaci na którą nałożono karę: -
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) AJ
Powód nałożenia kary: 
Toksyczne zachowanie, homofobia na jednym z oficjalnych serwerów discord serwisu. Nie zachowuje się normalnie według graczy w projekcie
Członek ekipy nakładający karę: oliwier
Wyjaśnienie sytuacji: (na początku proszę o nieodkrywanie apelacji, gdyż chce to zachować w kręgach ekipy) Cześć, nie myślałem że się kiedykolwiek tu spotkamy, a jednak, jako iż oliwier pchnie w zaparte i nie chce mi nic a nic wyjaśnić i robi wszystko bez słowa, musimy to rozwiązać tutaj, w powodzie kary widoczna jest toksyczność oraz homofobia na jednym z oficjalnych discordów (dcmc), więc zacznijmy od pierwszego, gdzie jedyna "toksyczność" jaka mogła się pojawić to w kierunku orła oraz niedźwiedzia z którymi się znam od dłuższego czasu, i nie jest to odosobniony przypadek, gdyż potrafiliśmy do siebie tak pisać również na discordzie ekipy i o dziwo nie miał z tym nikt problemu, jednak oliwier musiał znaleźć punkt zaczepienia i wyjść na swoje bo czemu by inaczej, przejdźmy do drugiego punktu jakim jest homofobia, fakt napisałem coś RAZ na discordzie dcmc o tym i zostałem za to ukarany tam mutem po którym nic więcej nie napisałem o tym (możliwe że coś mogłem załączyć w jakiejś wiadomości, ale nie zostało mi to pokazane), valdemaro w tamtym momencie osobiście wlepił mi przerwę na 10 minut bo fakt, wtedy się nie opanowałem i zrozumiałem to że mogło go to urazić, więc nic więcej nie pisałem w tym kierunku, po próbie wyjaśnienia jakiegokolwiek tej sytuacji z oliwierem, odpisał mi że wyzywam każdego na spamie dcmc (troche xD) gdzie nie miała taka sytuacja miejsca, i nie była bliska nawet ani jedna temu, po wytłumaczeniu mu że do orła i niedźwiedzia dość często tak piszę jak i oni też potrafią mi tym samym odpowiedzieć czy to na dm czy na głosówce (prócz orła) lub gdziekolwiek indziej, uznał on że to jest wystarczające żeby zrobić to co on chce, po tym już nie chciał rozmawiać na ten temat i zaczął go unikać, dodatkowo blokując mnie (xD) po tym jak do niego napisałem, aby mi wysłał jakikolwiek dowód żebyśmy mogli to szybciej rozwiązać, końcowo, beż żadnego ostrzeżenia czy to od supervisory/liderki dcmc czy też o zgrozo samego opiekuna, zostałem przez niego zbanowany na discordzie dcmc i wykickowany z panelu, choć raczej nie powinien robić takowej samowolki, pozdrawiam.
Ewentualne screeny/świadkowie: https://imgur.com/a/epQnuF3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, chciałbym przypomnieć, że immunitetu nie masz. Wszystko co piszesz na spamie, w miejscu które widzi cały projekt wyzywając się.. Znaczy gdyby to było w dwie strony - cool, jeszcze do zrozumienia. Ale leciałeś z ofensywą w kierunku drugiej osoby non-stop, między innymi pisząc "cw*lu", "ped*le" bez powodu. Bezsensowne teksty o żydach, brak tolerancji w tym..

Facet, to jest przesada. Wszędzie gdzie byłeś, wszędzie gdzie brałeś robiłeś za przeproszeniem - rozpierdol na kanałach. Każdego wyzywałeś, do nikogo nie miałeś szacunku i nigdzie nie szanowałeś zasad panujących w owym miejscu. W ciągu kilku dni aktywnej gry w projekcie zdążyłem dostać na twoje zachowanie cztery skargi. Wiedząc jakie ludzie mają poglądy, preferencje seksualne w grupie ciągnąłeś twoje tępe teksty. Jeszcze raz wspomnę, było to na spamie. Nie prywatnym kanale gdzie dostęp miały poszczególne osoby, nie na PW ale na głównym kanale DCMC.

Dostając przerwę od osób z wyższymi stopniami na discordzie projektu - raczej powinieneś zauważyć, że to co piszesz nie jest odpowiednie. Nie zauważyłeś.

Ode mnie to wszystko, nie zamierzam się tłumaczyć. Osoba ukarana nie widzi w całości swojej winy. Zostawiam decyzję @Spectre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako gracz Vibe RP chciałbym zwrócić uwagę na problem zachowania uzytkownika Bary, który od kilkunastu miesięcy prezentuje toksyczną postawe wobec innych graczy, jako "modder" pisał do członków frakcji "kys" a co wiemy to jest namawianie na dokonanie samobójstwa, zwróccie na niego uwagę 😄

pewnie dostane warna ze tutaj piszę ale chcę wiedzieć ze Bary taki jest jaki jest.
- warto było

tepakurwo.gif?ex=66711a88&is=666fc908&hm=f65e3aa1ad77ab7a9b1743a318c52d5e0f10402ed6564e03e73671330dd5f8ff& obraz_2023-09-04_200559590_1.gif?ex=667123e8&is=666fd268&hm=ab7f59b14df11036b41fdec3110d56c2af8cdff450be2982371b3558223ee440&rozjebaccileblamusie.gif?ex=6670fd4d&is=666fabcd&hm=4f49cc8b15fcbf94a55970322908c81d0df06fdabd97696afff86c195cf75b7c&
image.gif.75cc7178000aff9ee805e9931dd659d4.gifimage.png.88c2b58d82808becd237dffc83b435a9.png

Edytowane przez Mrawka

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, dochodzę do fundamentalnej konkluzji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć, zauważyłem że zostałem wspomniany w tej apelacji. Wspomnę tylko o jednej rzeczy, która wydaje mi się dość ważna dla zrozumienia sytuacji. 

W dniu 9.06.2024 o 00:34, baryyy napisał:

valdemaro w tamtym momencie osobiście wlepił mi przerwę na 10 minut bo fakt, wtedy się nie opanowałem i zrozumiałem to że mogło go to urazić

Przejrzałem dziennik zdarzeń serwera DCMC i z niego wynika, że to nie ja nadałem tego mute. Nadał go Niedźwiedź.

Co do samego zachowania na discordzie DCMC tu się wypowiem jako jeden z Supervisorów - tam niemile widziane są różne przejawy homo/bi/transfobii czy ogólnie szeroko pojętego toksycznego zachowania. Wielokrotnie upominaliśmy Cię jako zarząd projektu - miałeś to totalnie gdzieś. Nawet pomimo uwag i mute nadal kontynuowałeś swoje zachowanie, a wiadomości w których wręcz ziałeś ogniem są niezliczone. 

Z góry przepraszam za napisanie tego tutaj, jeżeli tym wpisem naruszyłem jakieś zasady to pokornie przyjmę karę i usunę wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin