Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Alanitoo] Karola1203


Karola1203

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/25828-karola1203/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Sophie Bartolocci
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN
Powód nałożenia kary: MK
Członek ekipy nakładający karę: Alanitooo
Wyjaśnienie sytuacji: Grałam, nagle dostałam bana za multikonto. Nie mam innego konta, to jest moje jedyne konto. Proszę o sprawdzenie IP dysku, czy IP internetu i przeanalizować całą sytuację jeszcze raz, jeśli jest taka możliwość. Zaczęłam grać 23 marca tego roku, do tej pory mam przegrane ponad 800 godzin, nie miałabym nawet kiedy grać na innych kontach. Nawet nie dostałam żadnej kary na serwerze i nigdy bym nie dopuściła do tego żeby dostać bana.. Nikt inny (z mojego domu) prócz mnie nie miał nigdy założonego konta na Vibe, a gdyby taka sytuacja miała miejsce to na pewno bym to zgłosiła, żeby tylko nie dostać bana, zależy mi na tym, aby na serwerze pozostać.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez Karola1203
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karola1203 napisał:

Nie

Miałam raz jedną sytuacje na samym początku, znajomemu robiłam garderobę, ale to była jednorazowa sytuacja. Można sprawdzić, że grał w tym samym czasie co ja, nawet że pisaliśmy na /w, poza tym On ma inną lokalizacje niż ja, bo jest w Szwajcarii, mam Go na 4um w znajomych. I to nie jest moje konto, mam tylko i wyłącznie jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karola1203 napisał:

Miałam raz jedną sytuacje na samym początku, znajomemu robiłam garderobę, ale to była jednorazowa sytuacja. Można sprawdzić, że grał w tym samym czasie co ja, nawet że pisaliśmy na /w, poza tym On ma inną lokalizacje niż ja, bo jest w Szwajcarii, mam Go na 4um w znajomych. I to nie jest moje konto, mam tylko i wyłącznie jedno.

Oznacz znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin