Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Mafineeek/Mixer] Castle.


Castle

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: Castle.

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Nathan Halstead,

Rodzaj kary: Ban + blokada postaci,

Powód nałożenia kary:  Bug Abusing / Postać wykorzystywana do bugowania gotówki. Dodatek do bana.

Członek ekipy nakładający karę: Mafineeek / Mixer.

Wyjaśnienie sytuacji: 

Czołem szanowna ekipo, tym razem spotykamy się odnośnie świeżo otrzymanych kar, ale zacznijmy od samego początku: Moja postać od bardzo długiego czasu zajmuje się łowieniem ryb, rzekłbym, że lekko ponad cztery miesiące, co wskazuję ilość złowionych na niej samej ~ 9000 szt. Wszystko było w porządku, aż do 30 maja, gdy pojawiły się pierwsze podwójne wypłaty za sprzedaż ryb - od razu poinformowany został o tym developer, niejaki /mafineeek/, uważający sytuację za jednorazowa. Dzień później, czyli 31 maja sytuacja ponownie powtórzyła się i ten sam developer został tak samo o tym powiadomiony, bo jednak najzwyczajniej w świecie nie jest, to jednorazowa sytuacja, jak było uważane. Mijały dni, gdy problem narastał, bo jak inaczej nazwać moment, gdzie przy sprzedaży dostajemy kilka, a nawet kilkanaście razy tę samą zapłatę? Co zapewne nie jedna osoba zauważyła, przynajmniej tak uważam, bo nagle pojawił się wysyp rybaków - w jednym dniu było ich więcej, niż przed tym wszystkim w ciągu całego miesiąca, a z tym wiązało się również to, że tak, jak zawsze nie można było sprzedać wieczorem ryb, a później również po południu tj. godz. 13sta, gdzie w kolejce były cztery/pięć graczy chcących również sprzedać z niepowodzeniem. Uważając, że może sprawa została zbagatelizowana, postanowiłem napisać ticket na serwerze strefy cywilnej, żeby zwrócili ponownie uwagę developerom, że coś jest nie tak z rybakiem - ponownie zostałem odesłany z kwitkiem, że zostało im przekazane. W dalszym ciągu nie było odzewu, wręcz najmniejszego, więc grałem swoje i kontynuowałem łowienie, tak jak od miesięcy, tylko sprzedając z rana przed praca i kumulując jednocześnie e-dolarki na koncie bankowym oraz obserwując sytuację na bieżąco. Oczywiście, dostawałem przeróżny mnożnik, co było niejednokrotnie zgłaszane (trzy razy) i nawet biorąc udział w rozmowach na ogólnych czatach discorda, wyprowadzałem ludzi z błędu, gdzie uważali, że ktoś buguje ryby celowo, a nikt go raczej nie buguje, tylko on sam, to robi przy zwykłej sprzedaży, huh. Dzisiaj przy sprzedaży nie było inaczej, wręcz padła duża liczba, więc na chacie ooc napisałem trzy kropki żenady, zaczynając kombinować nad jakimś rozwiązaniem owego problemu, żeby było, jak najprościej dla developerów. Przed godziną 7dma miałem już małą propozycję ale znowu kontaktować się przez ticket na strefie cywilnej? Słabo, więc napisałem do jednego z supporterów tj. Miami (wybacz, że wplatam Ciebie tutaj) z pytanie, czy jest jakiś discord developerów, żeby skontaktować się bezpośrednio z nimi, a nie przez pośredników czy ticket, gdzie wiadomo ile czeka się na odpowiedź. Niestety, jak otrzymałem negatywną odpowiedź, to chwilę później znalazły się wspomniane kary.

  • Problem ma miejsce od dwóch tygodni i nikt z tym niczego nie zaczął robić, żeby wdrożyć poprawki.
  • Nikt nie kontaktował się, że mną, żeby dowiedzieć się czegoś więcej.
  • Nigdy nie powiedziałem na tle publicznym, że nie ma buga, jak zarzuciło mi kilka osób, tylko że rybak jest zbugowany i nie trzeba niczego bugować, jeżeli sprzedając, dochodzi do takich incydentów.
  • Jezeli /bugowalem/ sobie pieniądze, to po co w takim razie od samego początku było zgłaszane do Was o  istniejącym problemie?
  • Jeżeli mam jakieś programy, jak tutaj niektórzy znawcy sugerują, to czemu nie dostawałem codziennie najwyższych mnożników, tylko była niejednokrotnie horrendalna różnica?
  • Jeżeli bugowałem dla własnych korzyści, to po co trzymałem i nie ruszałem nadmiaru gotówki przez 2 tygodnie, gdzie miałem na co je wydawać?
  • Usłyszałem również słowa od atakujących, że wiedząc o bugu, to powinienem nie łowić ryb; w porządku i ja miałem nie łowić, a inni mogli, tak?
  • Jeżeli w momencie, o którym wspominałem powyżej, że nie można było sprzedać ryb wieczorem i następnego dnia po południu, a nie ja go zapełniłem, to kto w takim razie? Podobno limit skupowanych ryb, to 3500 sztuk, czyli... musiałoby sprzedać około 35 graczy, że statusem muskularnego (100 sztuk), a w przypadku bez to aż 50 graczy!

Uprzejmie proszę o umorzenie nałożonych kar, ze względu na zgłaszane problemy drogą In Game/ ticketowa, aż trzykrotnie, jak i próby bezpośredniego kontaktu z developerami w celu podrzucenia pomysłu rozwiązania problemu - oczywiście nie rezygnuje z tego i poniżej w załącznikach znajdziecie, to co miało wylądować w planowanym tickecie. Oczywiście, jeżeli kary zostałyby przychylnie umorzone, to mogę zagwarantować zwrot nadplanowych e-dolarów, co nie jest najmniejszym problemem, bo po to leżały dwa tygodnie, ale nikt nie był zainteresowany. Dziękuję i pozdrawiam!

Ewentualne screeny/świadkowie: 

Ticket na strefie cywilnej z 06.06;

avivp9W.jpeg

Tłumaczenie na ogólnym klimacika, że rybak buguje się sam, a nie ktoś jego;

SDBTats.jpeg

Wiadomości z dzisiaj do jednego z supporterów + notatka z notatnika, pokrewność godzin: 

QXtXTDd.jpeg

yqWmmBS.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo serdecznie.

W dniu 11.06.2024 o 17:00, Castle napisał:

Wszystko było w porządku, aż do 30 maja, gdy pojawiły się pierwsze podwójne wypłaty za sprzedaż ryb - od razu poinformowany został o tym developer, niejaki /mafineeek/, uważający sytuację za jednorazowa.

Tak, uznałem, że może to jest sytuacja jednorazowa przez to, że było to pierwsze tego typu zgłoszenie i nie ukrywam, że z punktu developera brzmiało bardzo dziwnie, ALE, jak później sie okazało, brzmiało to dziwnie, dlatego, że nie napisałeś nam wszystkiego. Jeśli korzystasz z rybaka poprawnie i sprzedajesz jak człowiek - wszystko jest OK, problem pojawiał się wtedy, kiedy zaczynałeś spamić w przycisk od sprzedaży ryb, a o tym juz nie wspomnialeś.

 

W dniu 11.06.2024 o 17:00, Castle napisał:

Dzień później, czyli 31 maja sytuacja ponownie powtórzyła się i ten sam developer został tak samo o tym powiadomiony, bo jednak najzwyczajniej w świecie nie jest, to jednorazowa sytuacja, jak było uważane.

Tak oraz błąd został zaadresowany i czekał na naprawe.

 

W dniu 11.06.2024 o 17:00, Castle napisał:

Problem ma miejsce od dwóch tygodni i nikt z tym niczego nie zaczął robić, żeby wdrożyć poprawki.

Niestety ale nie tobie oceniać, czy zaczęliśmy coś robić ze względu na to, że nie masz dostępu do naszej Tablicy To-Do, ale rozwieje wątpliwości - nie zignorowaliśmy zgłoszenia i zostało to naprawione tak szybko jak było to mozliwe.

 

W dniu 11.06.2024 o 17:00, Castle napisał:

Nikt nie kontaktował się, że mną, żeby dowiedzieć się czegoś więcej.

Nikt z nas nie potrzebował więcej informacji, gdybyśmy potrzebowali - po prostu byśmy się odezwali :)

 

Na zakończenie powiem tyle - możesz próbować dalej brnąć w wersje, że nie nadużywałeś buga z rybami, jednak developerzy (w tym ja - co wlasnie zrobilem) są w stanie to bardzo szybko zweryfikować, czy bugowałeś czy nie. W dniu bana, o godzinie 04:24 zaspamiłeś przycisk od sprzedaży ryb klikając dokładnie 32 razy przy użyciu autoclickera. Logi, które to potwierdzają dostarczyłem @Spectre aby nie ujawniać ich na forum publicznym. 

 

Ode mnie to na razie tyle, nie odpowiadam tutaj na sprawy w stylu "Skoro bugowalem gotowke, to czemu jej nie wydałem skoro mialem na co" itd. Przedstawiam jak to wygląda z technicznego punktu widzenia w sposób zrozumiały dla każdego, tak aby weryfikujący skargę mógł podjąć werdykt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mafineeek napisał:

Tak, uznałem, że może to jest sytuacja jednorazowa przez to, że było to pierwsze tego typu zgłoszenie i nie ukrywam, że z punktu developera brzmiało bardzo dziwnie, ALE, jak później sie okazało, brzmiało to dziwnie, dlatego, że nie napisałeś nam wszystkiego. Jeśli korzystasz z rybaka poprawnie i sprzedajesz jak człowiek - wszystko jest OK, problem pojawiał się wtedy, kiedy zaczynałeś spamić w przycisk od sprzedaży ryb, a o tym juz nie wspomnialeś.

Sytuacja pojawiła się przy zwykłej sprzedaży ryb i gdybyś do mnie najzwyczajniej na świecie napisał w tamtym momencie, to udostępniłbym Ci ekran na discordzie, że nie mam żadnego /autoclickera/ i jednorazowe kliknięcie potrafi wywołać wspomniany efekt, ale żaden z developerów nie chciał zobaczyć tego od zewnątrz.

8 minut temu, mafineeek napisał:

Nikt z nas nie potrzebował więcej informacji, gdybyśmy potrzebowali - po prostu byśmy się odezwali 🙂

 

Na zakończenie powiem tyle - możesz próbować dalej brnąć w wersje, że nie nadużywałeś buga z rybami, jednak developerzy (w tym ja - co wlasnie zrobilem) są w stanie to bardzo szybko zweryfikować, czy bugowałeś czy nie. W dniu bana, o godzinie 04:24 zaspamiłeś przycisk od sprzedaży ryb klikając dokładnie 32 razy przy użyciu autoclickera. Logi, które to potwierdzają dostarczyłem @Spectre aby nie ujawniać ich na forum publicznym. 

No właśnie, nie potrzebowaliście więcej informacji, bo uznaliście, że ktoś tam sobie buguje ryby i dziękuje, zamiast tak, jak wspomniałem wyżej - zapytać, jak to się dzieje i czy mógłbym, to jakoś zobrazować. Jeżeli chciałem tym coś osiągnąć, to po co w takim razie zgłaszane były te sytuacje, aż trzy razy w ciągu tygodnia czy też w dniu bana rozmyślałem nad jakimś rozwiązaniem, żeby Was wesprzeć i może przyśpieszyć naprawę? Jeżeli na logikę wiemy, że zamknęłoby mi, to drogę do pozyskiwania e-dolarków, które tak i tak wiedziałem, że będę musiał Wam oddać. 

 

Tak, jak wspominałem - w pierwszej mierze zależy mi na umorzeniu kary banicji, a najlepiej również zdjęcia blokady postaci, ponieważ niczego nie bugowałem dla jakichś korzyści - oczywiście wiem, że macie swoje wersje, swoje wizje i całą resztę ale zdobyte e-dolary zostaną zwrócone, co jest dla mnie niczym nadzwyczajnym w momencie zgłaszania owego problemu. Dziękuję, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Castle napisał:

Sytuacja pojawiła się przy zwykłej sprzedaży ryb i gdybyś do mnie najzwyczajniej na świecie napisał w tamtym momencie, to udostępniłbym Ci ekran na discordzie, że nie mam żadnego /autoclickera/ i jednorazowe kliknięcie potrafi wywołać wspomniany efekt, ale żaden z developerów nie chciał zobaczyć tego od zewnątrz.

Okej, rozumiem - Spectre pewnie weźmie pod uwagę twoje tłumaczenia, jednak wydaje mi się, że po przeczytaniu mojej odpowiedzi powinieneś zacząć od wytłumaczenia jak to się stało, że osoby, które zwyczajnie sprzedają ryby mają dużą rozbieżność w logach z twoimi - pojawia się u nich jeden wpis (m.in. weryfikowane przed chwilą przeze mnie) a u ciebie pojawiły się aż 32 (w odstępie 2-3 sekund co świadczy o autoclickerze). Od razu mówie - logi same się nie duplikują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, mafineeek napisał:

Okej, rozumiem - Spectre pewnie weźmie pod uwagę twoje tłumaczenia, jednak wydaje mi się, że po przeczytaniu mojej odpowiedzi powinieneś zacząć od wytłumaczenia jak to się stało, że osoby, które zwyczajnie sprzedają ryby mają dużą rozbieżność w logach z twoimi - pojawia się u nich jeden wpis (m.in. weryfikowane przed chwilą przeze mnie) a u ciebie pojawiły się aż 32 (w odstępie 2-3 sekund co świadczy o autoclickerze). Od razu mówie - logi same się nie duplikują.

Nie wiem, nie mam dostępu do swoich, jak i innych logów, ale nie mam też powodów używać żadnych dodatków do rozgrywki dla zysków, które tak i tak zwracałbym, non sens. Z czystej ciekawości, bardziej dla mnie samego - jeżeli pojawiły się aż 32 wpisy o kliknięciu, to nie powinienem dostać 1:1 mnożnika? Czemu w takim razie codziennie miałem inny mnożnik [większy/mniejszy], jeżeli nic nie zmieniało się? Podchodziłem, klikałem sprzedaż, jak od ponad czterech miesięcy i leciało. Tak, jak wspominałem, to tylko pytanie prywatne, jako do developera. Myślę, że temat został wyczerpany i szkoda ciągnąć dalej, z mojej strony mogę prosić sąd najwyższy o uniewinnienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecny moment nie masz co liczyć na unbana, postaci nie odzyskasz w ogóle. Twoje działania były zamierzone i je kontynuowałeś bezczelnie wręcz że aż Cię musieli ludzie "złapać". O wstępnej apelacji od bana możemy porozmawiać za miesiąc, dwa. Tymczasem apelacje odrzucam.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin