Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/oliwierrr] vkie


vkie

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/20995-vkie/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Drake Pocket
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary: "
23-letni mechanik z dnia na dzień zdobywający wykształcenie. Mechanik, dzień później paramedyk. Takich rzeczy nawet w filmach nie znajdę."
Członek ekipy nakładający karę: @oliwierr
Wyjaśnienie sytuacji: Siemka, pragne wyjasnic cala sytuacje mojej blokady postaci.. Najpierw zaczne od powodu blokady; Postac miala panel mechanika w DSN Garage, dolaczylem tam na niespelna 15 godzin gdzie nawet nie wykonalem ani jednej uslugi ani wymaganych 45 min duty. Po przeniesieniu warsztatu do archiwum odwolalem sie do znajomego; Orla, gdzie bym mogl zagrac z fajna atmosfera - polecil mi DCMC, a wiec przygotowalem BG postaci i napisalem do rekrutacji - zostalem przyjety i zaczalem prowadzic postac w DCMC, wszystko szlo swietnie do czasu blokady. Podczas posiadania panelu mechanika, postac nie posiadala BG i byla swierza - podczas przyjecia do DCMC miala 8 godzin z czego te 8 godzin spedzalem na niej czas ze znajomymi ic jak i ooc
Ewentualne screeny/świadkowie: Na ta chwile - Brak


EDIT1: Jesli bierzemy to, ze postac miala w swojej histori bycie mechanikiem; nadal posiada wyksztalcenie ktore upowaznia go zostanie medykiem, skoro traktujemy RolePlay jak prawdziwe zycie, istnieje cos takiego jak zmiana sciezki zawodowej. (Kiedy byla ZATRUDNIONA jako mechanik, nie miala napisanego BG ta postac, dopiero przy rekrutacji zostal napisany BG)

 

Edytowane przez vkie
Dżoł and Wedel lubią to

makeitmeme_scfkK.gif?ex=6678b348&is=6677

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Mixer napisał:

Podeślij background postaci. 🙂

  1.  

 

Drake Pocket, mlody chlopak pochodzacy z Vespucci, posiada ukonczone studia na temat udzielania pomocy i posiada duzy zakres wiedzy na temat organizmu czlowieka. Drake od swoich mlodych lat stara sie ratowac/pomagac kazdemu ktory potrzebuje pomocy medycznej. Podczas uczeszczania do middle school otrzymal dyplom za uratowanie zycia dean'owi. Drake pragnie wstapic do szeregow ekipy medycznej, mimo wszelkich staran nie mogl tego osiagnac ze wzgledu na brak mozliwosci, czestych wyjazdow z stanu San Andreas. Po swojej przerwie mieszkania w stanie San Andreas postanowil powrocic i zaczac od nowa, wraz z nowa proba dolaczenia do lokalnego DCMC

Jest to jedyna wersja BG jaka mam, pamietam potem ze lekko ja przerabialem aby nie byla za kolorowa 😄

Dżoł and Centrolewus lubią to

makeitmeme_scfkK.gif?ex=6678b348&is=6677

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin