Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Limey] Este


Este

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/25747-este/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jennie Soriano
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci
Powód nałożenia kary: Nijaczenie
Członek ekipy nakładający karę: Limey
Wyjaśnienie sytuacji: Wedle Limey'a znijaczyłem postać - Czy tak uważam? Nie. Praca w restauracji: Naturalnie miała ona być, natomiast w trakcie rozmowy o prace gdy pierwszy raz w sumie odpaliłem ową postać z właścicielką skierowano mnie do gry na innym froncie, ale dodano mnie do grupy w razie "W", nie zrobiłem ani jednego duty, a nawet po tamtym razie nie pokazałem się w lokalu bo oczekiwałem wyników, Paramedyk W FD poszła sprawą podania, natomiast sprawy InGame postaci potoczyły się w ten sposób iż zmieniła departament, również załatwione jako tako IC - Nijaczeniem postaci nazwałbym gdybym z paramedyka, zaczął ćwartować głowy ludzią - A nie z postaci która wyłącznie pomaga, chce robić to dalej. To że gra bywa dynamiczna, każdy wie. Odnośnie SLOTA AKTUALNEGO RESTARUACJI - Nie usuwałem jej spod postaci do czsau nie odegrania z wyżej wymienioną właścicielką zerwania umowy z powodu dojścia do Departamentu, który dziś do około godziny temu ( 23.00 ) zostało owe odegrane aby nie robić "Upuść grupę" i grajta se dalej. To wtedy można śmiało nazwać czym kolwiek chcesz. 
Ewentualne screeny/świadkowie: @Gromor @Bubaczu @Mr HoldmyGlock

 

Gdyby były pytania czy cokolwiek innego śmiało, bo definicja nijaczenia przez kogoś jest nie zrozumiała.

vkie lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zostałem tutaj oznaczony jako świadek, mogę jedynie poświadczyć że cały pomysł dołączenia do LSPD postaci Jannie Soriano, wyniknął z naszego totalnie randomowego wątku IC. I "luźnej" rozmowy prowadzonej przez kilka godzin. Poświadczenie tych słów można oczywiście znaleźć w logach, jeśli mnie pamięć nie myli z nocy 11-12 albo 12-13.06.2024 roku. 

Edytowane przez Bubaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, dla mnie to wygląda raczej jak jazda na trzy fronty. FD > PD > kelner w restauracji. Wspomnę, iż postać ma 24 lata. Jest to mało jak na tak szybkie podjęcie decyzji. W Fire przechodzi się akademię, w PD przechodzi się akademię.. No, zabiera to trochę czasu, itd.

W tak krótkim czasie jak 2 tygodnie zaliczyć trzy miejsca pracy? W tym dwa departamenty? Dla mnie nie wygląda to normalnie, tym bardziej - nie posiadałeś zgody na grę we dwóch frakcjach. Domo chyba także nie wiedział, że przechodzisz do PD. Jedno wielkie zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, oliwierr napisał:

Siemano, dla mnie to wygląda raczej jak jazda na trzy fronty. FD > PD > kelner w restauracji. Wspomnę, iż postać ma 24 lata. Jest to mało jak na tak szybkie podjęcie decyzji. W Fire przechodzi się akademię, w PD przechodzi się akademię.. No, zabiera to trochę czasu, itd.

W tak krótkim czasie jak 2 tygodnie zaliczyć trzy miejsca pracy? W tym dwa departamenty? Dla mnie nie wygląda to normalnie, tym bardziej - nie posiadałeś zgody na grę we dwóch frakcjach. Domo chyba także nie wiedział, że przechodzisz do PD. Jedno wielkie zamieszanie.

Panel FD został opuszczony przed dojściem pod panel, został poinformowany o opuszczeniu. 

Podanie było weterana, więc akademii nie miałem bo odgrywaliśmy przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalem wywołany jako swiadek; obecny gracz pd i cywil z innej postaci gralem z @Este na postaci Jennie Sorano, moge potwierdzic ze to co opisal w apelacji jest prawdziwe. Gracz gra wątek opieki nad moja postacia przez co slyszalem IC; zaklad ze nie uda sie dolaczyc Jennie do LSPD czy inne takie rzeczy. Nie widze tu sensu blokowania postaci ze wzgledów prosto ic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako powołany świadek wypowiem się krótko w temacie.

Postać Jennie Soriano jest dość świeża. Zatrudniła się w Wagyu, gdzie liderem jest @Limey, a ja odgrywałem zatrudnienie na postaci współwłaścicielki biznesu. Faktem jest to, że nie było robionego duty w restauracji, ale pod panelem była cały czas. Dopiero po wczorajszej rezygnacji odegranej IC miała zostać usunięta z panelu, ale wcześniej została nałożona blokada postaci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okay.
Tak jak pisał szanowny Oliwierr, postać mając 24 lata przeszła przez dwa panele służb, FD do PD. Zabiera to masę czasu. 
Przy sprawdzaniu takich rzeczy, spoglądamy na to, że jesteś pod panelem. IC dalej jesteś zatrudniona w restauracji, a podczas tego twoja postać przeszła przez wspomniane wyżej FD, aż do PD. 

Trochę za szybka zmiana kariery, nieprawdaż? Podeślij tutaj logi, co do "luźnej rozmowy", z której wyniknęło zatrudnienie w Police Department, zaciekawiło mnie to.


 

gif2.gif.2164ebad06edf0a30511550ff45ed18b.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi możesz sobie śmiało sprawdzić, świadkowie również o tym wspomneli dokładniej niż ja. Nawet gdybym przechodził akademię w Fire Departament trwa ona 4 miesiące (możliwa po 21 roku życia). Akademia PD podajrzę 6 miesięcy...  Aktualnie znajdowałem się na początku tej akademii.

"IC dalej jesteś zatrudniona w restauracji, a podczas tego twoja postać przeszła przez wspomniane wyżej FD, aż do PD. "

Naturalnie, gramy RolePlay więcej lepiej się usunąć poprzez grupy klikając "Opusc grupe" zamiast odegrać faktyczną rezygnację aby gra się kręciła dla obu stron, to jest rozumiem Twój pogląd na rozgrywkę?

Widzę że nie odniesiesz się odnośnie iż moja postać szła poprzez podanie dla Weterana, a na serwerze zostało odegrane z Liderem FD przeniesienie Soriano na Davis. - wiadomo, argument do którego ciężko Ci się odnieść, lepiej skopiować odpowiedź kolegi, niż odpowiedzieć samemu, prawie tak samo gdy skontaktowałem się z Tobą na discord, gdzie również poprosiłem Cie o prywatna opinie odnośnie tej sytuacji, oddaliłeś mnie do apelacji, a następnie zlewając  - Idealna postawa, mógłbyś chociaż tu odpowiadać samemu.

 

Również sprawa logów  - Przypuszczam że do logów ma dostęp osoba która finalnie zadecyduje o rozstrzygnięciu sprawy, a więc sprawdzi czy jest to fakt czy zwykle kłamstwo. Poinformowem Cie na discordzie, że poszlo to wyłącznie droga RolePlay, w trakcie gry InGame która ma być większością oraz głównym wyznacznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin