Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Skarga/Bradford Gavinski] Mateusz


Mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego kontahttps://forum.v-rp.pl/profile/177-mateusz/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Link do konta oskarżonego: Bradford Gavinski
Powód składania skargi: Uniemożliwienie kreacji nowej postaci przez zawyżone mandaty (blokada auta 8500$ na auto startowe + 15000$ mandatu)
Wyjaśnienie sprawy: Witam, sprawa wygląda tak, że na wcześniejszej postaci dostałem blokadę na konto za nieodegranie akcji z LEA (sprawe zrozumiałem, nie postąpiłem słusznie, było - minęło) Kiedy zrobiłem nową postać (na tej postaci mam 20 godzin) gracz o nicku ic Bradford Gavinski (ooc nie znam) zatrzymał mój pojazd i według mnie przeniósł powody OOC do rozrywki IC jako że, wystawił mi bardzo zawyżone mandaty automatycznie psując rozwój mojej nowej postaci i uniemożliwiając dalszej rozgrywki na tej postaci(nie jestem w stanie zarobić 23,500$ na postaci która ma przegrane około 20h - rozumiem wystawić mandat, ale 23,5k$ wydaje mi się dosyć bardzo zawyżoną sumą, biorąc pod uwagę to, że postać ma zaledwie 20h i wciąż auto startowe). Sytuacja miała wyglądać tak, że zostanę skazany i pójdę do więzienia (jak się okazało po wystawieniu mandatów policjant sobie pojechał radiowozem, bez szczegółowego odgrywania wsadzania mnie do więzienia, wszystko jakby odegrał w minute i w tym samym miejscu. Przez niektóre jego akcje IC też można stwierdzić że gość podziałał za sprawy OOC, jako że IC nie znałem jego postaci, a odgrywał w taki sposób, jakby jej już nienawidził (ss'y będą na to dowodem) - z tego co mi wiadomo, nielegalnym jest wyciąganie informacji i wtłaczanie spraw OOC w rozgrywkę IC, dlatego proszę o rozważne rozpatrzenie Tej skargi. Pozdrawiam.


Dowody:

 image.png.b321615085c088cdceb8c2cdc0e0e750.png

 

image.png.ffbfce67bd019fd6fcb1b9e2ee6f7d5b.png

image.png.e77b947e65772cfabdc012425e2443ce.png

xth lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zostalem Tu wywołany w skardze (XD) co jest bardzo smieszne patrzac na to że  nie bylo nic odegrane o wiezieniu o ktorym mowa. Ową postac zatrzymalem za zlamanie kilku praw drogowych z Vechicle Code, w tym nadmierna predkosc, niezastosowanie sie do znaku stop oraz lekkomyslna jazde. Bylo odegranie ze dostajesz CYTACJE a pozniej po rozprawie sądowej GRZYWNĄ co nie jest wiezieniem tylko mandatem poprostu. Mandat $8000 na twoje smieszne Issi wstawilem ze wzgledu na nielegalne komponenty (np negatyw, przyciemnione szyby) czy tez nie zdatne do jazdy (kola sie wbijaly w nadkola z tylu, co moze potwierdzic @abierto ktory byl tam rowniez ze mna). 

Spoiler

image.png.208a93f25d782f89791782e4e9d85a40.png
image.png.5aeafdf8cd73bfb2370e63a8214b5fe9.png

 

 Co do zarzutu odnosnie wtaczania OOC do IC; nie mam kompletnego pojecia kim ty jestes, kim sa twoje postacie badz skad pochodza. Jesli uwazasz inaczej to jestes poprostu zabawny bo nie mialem z toba zadnych interakcji poza tym ze na innej postaci kupilem karnet w silowni w ktorej pracujesz.

Twoja postac majac 20 godzin, ma juz podpisany motocykl za ponad $50.000 oraz zmodowane Issi ktore nie nadaje sie do jazdy po drogach publicznych co pisalem ci na czacie IC.
i nie ukrywajmy rowniez ze $23.500 grajac jako simka na serwerze idzie zarobic w ciagu dnia. Patrzac na twoje chęci do gry z simami, jest to do zrobienia

Edytowane przez Mr HoldmyGlock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kół, nie wbijają sie one na prostej drodze, jak mogłeś zauważyć auto stało na wzniesieniu, dlatego tak się stało.

Co do informacji które posiadasz, nie wiem skąd masz takie informacje jakie pojazdy posiadam. Motocykl o którym mówisz nie jest mój, posiadam do niego jedynie kluczyki. 

Co do issi, nie jest one drogie jeżeli chodzi o modyfikacje, dlatego te śmieszne Issi zwróciło twoją uwagę tak, że jak je zauważyłeś automatycznie z pół kilometra odpaliłeś syreny i nie patrzałeś wtedy na inne auta, tylko akurat uczepiłeś się mojego.

 

Ocenianie czy dla kogoś łatwiej jest grać simem czy simką jest mega słabe i nie uważam żeby grało się w jakis sposób łatwiej simką tak jak twierdzisz.

 

Wracając do tematu skargi, zastanawia mnie fakt dlaczego akurat tak bardzo skupiłeś na mnie uwagę, kiedy w naszym otoczeniu każdy popełniał jakieś wykroczenia, ty wyprzedzałeś inne issi aby tylko mnie dogonić (nie oceniam już jakie ty manerwy tam robiłeś aby tylko dojechać do mnie z tego powodu że nie zatrzymałem się na znaku STOP), udowodnienie mi że przekroczyłem prędkość też uważam że jest mega naciągane. Bo widziałem ile miałem na liczniku i na pewno było to koło 60-70 co wystarczy przytrzymać 1 sek dłużej W na klawiaturze i powoduje to przekroczenie prędkości.

 

Wciąż uważam że miałeś konkretny powód OOC aby mnie zatrzymać i podchodzić do sytuacji w ten sposob, tak jak mowilem nie miales zadnych powodow zeby tak agresywnie podchodzic do mojej postaci IC, wciąż się z tego nie wytłumaczyłeś. 

 

Kara 23-24k$ dla nowej postsci to wystarczający dla mnie dowód zeby podejrzewać u ciebie sprawy ooc w ic.

mando i xth lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem z toba stycznosci ani IC, Ani OOC glebszych niz gra o karnet w silowni. 20h postaci to nie nowa postac. Motocykl nie jest twoj tak jak to ujalem jest podpisany pod Ciebie.

Ominalem jedno Issi ktore jechalo spokojnie za toba byle by Cie zatrzymac za lamanie VC. Przekroczyles predkosc, nie zastosowales sie na STOP. Issi za toba ktore musialem wyminac jechalo normalnie, to ty szalales jak opetany po drodze przed tym jak Cie zatrzymalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram tyle czasu, nigdy mi się nie zdarzyło żeby ktokolwiek dał mi mandat w wysokości +$10.000 a co dopiero $24.000 ale widocznie zdarzają się przypadki takie jak Ty.
Co mi pozostało jak nie wbicie sobie CK? Nie jestem w stanie zarobić takiej ilości gotówki, moja postać ma startowy pojazd z tuningiem o wartości max $10-15.000$, spędzałem po 3 godziny na duty tracąc czas na to, aby moja postać się rozwinęła, ale co z tego jak znajdzie się cwaniaczek z PD, który za taką błahą sytuacje jak nie zatrzymanie się na znaku STOP dopieprzy taki mandat, że nie będę w stanie go spłacić. Trochę to jest żałosne, jak bardzo możesz zniszczyć komuś rozwijanie postaci i tworzenie z nią historii.

Wciąż dla mnie to jest podejrzane że taki surowy mandat poszedł za takie coś, pomijając fakt że co drugie auto po vespucci jeździ z przyciemnionymi szybami i negatywem (co prawda niektórzy te auta mają już bardzo długo i jakoś nigdy się nie spotkałem żeby ktokolwiek dostał taki mandat) - wciąż uważam że coś jest na rzeczy, chyba że masz po prostu taki zwyczaj.

 

20 h to na tyle nowa postać, że jeszcze nie jestem w stanie płacić takich wygórowanych mandatów..

Zapytałem z ciekawości supportera na discordzie, sam stwierdził że taki mandat jest trochę przesadzony w stosunku co do godzin przegranych na mojej postaci.

xth i Kekse lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mr HoldmyGlock napisał:

Nie mialem z toba stycznosci ani IC, Ani OOC glebszych niz gra o karnet w silowni. 20h postaci to nie nowa postac. Motocykl nie jest twoj tak jak to ujalem jest podpisany pod Ciebie.

Ominalem jedno Issi ktore jechalo spokojnie za toba byle by Cie zatrzymac za lamanie VC. Przekroczyles predkosc, nie zastosowales sie na STOP. Issi za toba ktore musialem wyminac jechalo normalnie, to ty szalales jak opetany po drodze przed tym jak Cie zatrzymalem.

 

Skoro Issi które jechało za mną jechało spokojnie według Ciebie, to ja w takim razie też musiałem jechać spokojnie. To był kolega i sam Ci potwierdzi, że jechałem taką samą prędkością jak on.
 

Jeżeli prędkość 60-70km/h i Issi bez tuningu silnika według Ciebie jest w stanie jeździć jak opętane to nieźle sobie teraz wyolbrzymiasz. Tak jak mówiłem jechałem 60 max 70km/h, zdążyłem w tamtym czasie spojrzeć na licznik akurat, więc przestań kłamać.

Kekse i xth lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz napisał:

Jeżeli prędkość 60-70km/h

Jesli dla ciebie zasuwanie issakiem ponad sto na godzine, nie zatrzymywanie sie na STOP to 60-70km/h to beka. ALPR zlapal Cie na 105 bodajze co juz jest przekroczeniem o 15, pozniej ten znak STOP co samo sie nasunelo jako lekkomyslna jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie robie ss'ow bo nigdy sie nie zdarzylo ze spotkam sie z kims kto bedzie robic skarge o mandat w gierce i argumentowac to  ze niby problem ooc + 20h na postaci. Ja majac  19 godzin na postaci mam motocykl za lekko ponad 20k. Jesli Ci nie pasuje mandat ktory dostales na postaci to masz projekty adwokackie gdzie mozesz mnie zglosic IC i ciagnac rozprawy ktore moze potocza sie po twojej mysli i bede musial Tobie zwrocic kase, kto wie.  Jak narazie wedlug mnie twoja argumentacja "postac 20h i mnie nie stac na cytacje 23k" jest spod kija i mozna to bardzo latwo uzbierac i nie blokuje to rozwoju postaci. Na koniece spytam Cie, czy w realu jakbys dostal taki mandat (bo uwierz takie tez sie zdarzaja) Pisal bys skarge na kogos? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiasłeś że Issi jadące za mną jechało zgodnie z przepisami, było one dosłownie za mną, napisałeś również że musiałeś je ominąć, co wiąże się z prawdą o tym, że musiałem również jechać zgodnie z przepisami (poza niezatrzymaniem się na znaku STOP) i ty teraz twierdzisz że ja jeździłem jak 'opętany' z zawrotną prędkością 105km/h (co wskazuje na to że zaczynasz sobie zmyślać i wyolbrzymiać, w dodatku nie masz żadnych na to dowodów)

gracz @xth który był świadkiem zdarzenia i kierowcą Issi za mną też potwierdzi sytuacje zdarzeń. Nie jechaliśmy 105km/h koniec kropka.

To wszystko pokazuje jak bardzo nadużywasz swojej władzy i jak bardzo słabą reputacje przynosisz dla LSPD.  Akurat z członkami LSPD gram dosyć dużo, często według mnie grają oni na wysokim poziomie, ale niestety nie Ty - na Twoim miejscu bym się wstydził.

Edytowane przez Mateusz
xth i Kekse lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Mr HoldmyGlock napisał:

Nigdy nie robie ss'ow bo nigdy sie nie zdarzylo ze spotkam sie z kims kto bedzie robic skarge o mandat w gierce i argumentowac to  ze niby problem ooc + 20h na postaci. Ja majac  19 godzin na postaci mam motocykl za lekko ponad 20k. Jesli Ci nie pasuje mandat ktory dostales na postaci to masz projekty adwokackie gdzie mozesz mnie zglosic IC i ciagnac rozprawy ktore moze potocza sie po twojej mysli i bede musial Tobie zwrocic kase, kto wie.  Jak narazie wedlug mnie twoja argumentacja "postac 20h i mnie nie stac na cytacje 23k" jest spod kija i mozna to bardzo latwo uzbierac i nie blokuje to rozwoju postaci. Na koniece spytam Cie, czy w realu jakbys dostal taki mandat (bo uwierz takie tez sie zdarzaja) Pisal bys skarge na kogos? 😉

Jedynie co mi pozostało to napisanie skargi na Ciebie. Bo zepsułeś mi kreacje postaci (fun z gierki) - bo nie oszukujmy się postacie które nie są w stanie zarobić na zawyżone mandaty nie są w stanie dalej kreować Tej postaci i jedynie zostaje im śmierć. Nie każdy ma czas grać 24/7 i nie dla każdego łatwo jest to uzbierać (ludzie pracują, mają swoje hobby, zainteresowania i życie poza gierką). Napisałem skargę, bo mam taką możliwość i myślę że złamałeś swoje prawa IC jak i regulamin serwera V-RP (metagaming), dalej nie będę Ci się tłumaczyć dlaczego, bo mija to się z celem, według mnie nie dorosłeś jeszcze do tego aby to zrozumieć.

 

Uważam że zagrałeś wykorzystując powody OOC do IC, dlatego nie skorzystam z projektów adwokackich, a zdecydowałem się na skargę.

Edytowane przez Mateusz
xth lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Mateusz napisał:

To wszystko pokazuje jak bardzo nadużywasz swojej władzy i jak bardzo słabą reputacje przynosisz dla LSPD.  Akurat z członkami LSPD gram dosyć dużo, często według mnie grają oni na wysokim poziomie, ale niestety nie Ty - na Twoim miejscu bym się wstydził.

Niestety moje wiadomosci musza byc zatwierdzane co daje mi opoznienie. Ale nie, nie nad uzywam wladzy tylko egzekwuje prawo na ludziach co go lamia. Twoja jazda np. ten STOP lub predkosc ktorej nie  uchwycilem daje mi calkowite prawo do tego by wyminac Issi za toba i Ciebie zatrzymac. Koloryzowanie ze "naduzywam" wladzy tym ze wymijam inne auto by Cie zatryzmac jest poprostu smieszne.

pieIgrzym lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin