Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Macaria Toscani


eascior

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.pngMacaria Toscani - na aktualny czas to dwudziestotrzyletnia kobieta z wielkim zapałem do sportu. Swoją pasję chcę przekazać dla innych, zachęcając ich do zdrowego trybu życia, przy okazji starając zamienić to w pracę i wejść do showbiznesu. Macaria urodziła się we Włoszech, dokładniej w mieście Florencja, to właśnie tam spędziła aż dziesięć lat swojego życia, co można uznać za połowę swojej młodości, bądź jak kto woli - dzieciństwa. Upadek firmy, w której pracował jej ojciec i ciężka sytuacja w życiu rodzinnym sprawiły, że rodzina wzięła pod uwagę wyjazd do Stanów, goniąc za Amerykańskim Snem. I tak właśnie się stało, cała rodzina wylądowała w Kalifornii, w hrabstwie Los Santos. Początki nie należały do najprzyjemniejszych, nowe życie, z nowymi wyzwaniami, którym trzeba było stawić czoła, warunki były inne, Macaria najciężej znosiła wyjazd, sporo czasu zajęło jej dojrzenie do tej decyzji i pogodzenie się z faktem, że tak musiało być. Rodzina Toscani to z pozoru zwykła szara rodzina, bez nadzwyczajnych cech, i tak też jest naprawdę, nic nie wyróżnia ich z grupy, ani posada, ani majątek, żyją w klasyczny sposób, a ich stan majątkowy można opisać tak, że nie odmawiają sobie rzeczy średniej klasy oraz są w stanie zaoszczędzić pewną sumę. Wykreował się schemat, że Macaria całą pasję przejęła od matki (Timotea), która zajmuję się nauką physical education (PE), dla dzieci w grupie wiekowej do 12 lat. Kobiecie więc sport towarzyszył od wielu lat, czy to pływanie, siłownia, rower - wszystko co związane ze sportem, było w jej życiu.

Życie dla kobiety (szczególnie w okresie dorastania, dojrzewania) nie było też kolorowe, jak można wywnioskować z wcześniejszego życiorysu. Specyfika pracy jej ojca była tak, że w mieszkaniu pojawiał się rzadko, na jeden, góra dwa weekendy w miesiącu, tak właśnie wyglądało życie jaki kierowca w transporcie. Sytuacja ta sprawiła, że przez 3/4 życia, Macaria była zdana na siebie, oraz na matkę, ojciec co prawda pomagał mocno finansowo i podtrzymywał rodzinę, to nie było tak kolorowo z miłością, poczuciem bezpieczeństwa i bliskością, czego oczywiście nie dawał rodzinie. To ważny aspekt jeśli mówimy o psychikę kobiety, w późniejszych latach swojego życia, zmuszona była nawet do korzystania z pomocy psychologa, aby przepracować ten temat z profesjonalistą.
Co dalej? Macaria z czasem polubiła klimat Kalifornii, a szczególnie porannych biegów przez Venice. Siłownia stała się jej drugim domem, zaczęła się obracać wsród sportowców, ludzi którzy działają i idą do przodu w swoim życiu, lepiej nie mogła trafić, pod tym względem zmiana miejsca zamieszkania, była strzałem w przysłowiową "dziesiątke". Od roku udziela się aktywnie na platformie TikTok oraz Instagram, pokazując sportowy tryb życia, przekazując ludziom wiele ciekawych informacji, czy porad treningowych. Z dnia na dzień grono fanów się powiększa, z uwagi na rosnącą popularność aktywności fizycznych w stanach, nie są to co prawda milionowe liczby, lecz takie, które zapewniają kobiecie stałą grupę odbiorców.

informację ooc: 
 

Spoiler

siema, chciałbym spróbować swoich sił pierwszy raz w branży, pomysł padł na kobietę z zamiłowaniem do sportu, skleiłem charakter (w moim mniemaniu) z ciekawą przeszłością, którą chcę pokazać podczas rozgrywki, aby wszystko nie było zbyt kolorowe. mój charakter ma zamiar prowadzić social media związane ze sportem, lifestyle (tik tok, youtube), w planach mam grę przy różnego rodzaju siłowniach, grę trenera personalnego, postać chcę rozwijać, a z czasem nawet łapać kontrakty do różnego rodzaju reklam sprzętu sportowego (stroje, suplementy). jest to ogólny zarys, który napisałem w głowie, ale wszystko potoczy się drogą in character, nigdy nie wiadomo jakie wyniknął problemy.

Notka: 
 

Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Macaria Toscani
Numer konta postaci: TBA
Przynależność (np. do wytwórni muzycznej jeśli grasz artystę, do agencji menadżerskiej jeśli grasz menadżera, do klubu sportowego jeśli grasz sportowca itd.):
Imię i nazwisko menadżera (jeśli posiadasz): BRAK
Numer konta menadżera: BRAK
Kontrakt zawarty z menadżerem (dot. podziału zysków, np. 10% zysków trafia do menadżera): BRAK

 

Edytowane przez eascior
rodeo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początkiem Lipca postanowiłam zmienić coś w swoim życiu.. w końcu w nowy miesiąc trzeba wejść z jakąś zmianą, nowa JA. Nie pracuję już jako nauczyciel PE, nie wiem czy zrobiłam dobry krok, we wnętrzu siebie mimo wszystko czuję, że wyjdzie mi to na lepsze. Pierwszy dzień w nowej pracy był zaskakująco dobry, udało mi się udzielić paru wskazówek odnośnie boksu, czuję się dumna [...] ~ fragment z ręcznie pisanego notatnika. 

  • 03/07/2024 - nawiązanie współpracy z Rittler Boxing School.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

roxi24, rodeo and Mirabelek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin