Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

STAR WARS THE OLD REPUBLIC


5element

Rekomendowane odpowiedzi

SW-TOR-logo.png

 

Od jakiegoś czasu zacząłem grać RP w grze Star Wars The Old Republic. Rozgrywkę prowadzę na serwerze Darth Malgus (EU) z paroma osobami z Europy (aktualnie jest tylko społeczność anglojęzyczna, więc screeny, które będę postował będą wyłącznie w tym języku), ale stale szukam i zachęcam osoby z Vibe czy innych serwerów na gierkę razem ze mną to będzie można posiupać w ojczystym języku. Nie musicie znać ultra fabuły czy lore - gram z osobami, które mają otwartą głowę i jak coś jest niejasne to z chęcią tłumaczą i nie śmieją się. Dużo interakcji na Darth Malgus można złapać po prostu wchodząc do gry, wpadając na innych graczy, szczególnie na planecie Nar Shaddaa w Catine lub innych miejscach jak Tatooine, gdzie spora społeczność około 100 graczy odgrywa kolonię. Jestem w dodatku na kilku innych serwerach Discord, które promują swoje eventy, więc będę te eventy również tutaj promował jeśli ktoś by chciał spróbować się zakręcić.

Star Wars The Old Republic to MMORPG w formacie F2P (chociaż, żeby w pełni korzystać z uroków RP, warto kupić raz subskrypcję, żeby odblokować takie rzeczy jak chociaż /say czy inne udogodnienia jak DLC - wystarczy kupić raz i potem anulować, zyskujecie wtedy status byłego subskrybenta i do /say czy DLC macie dostęp, pomimo upłynięcia okresu subskrypcji. Z RP można się cieszyć też na modelu F2P, wystarczy, że będziecie wykorzystywać /e zamiast /say), osadzony w okresie około 3650 lat przed Battle of Yavin, czyli właśnie około 3650 lat wcześniej od akcji, która dzieje się w filmach i serialach.

Aktualnie odgrywam mandaloriana, łowcę nagród i guns-for-hire z własnego klanu. Jeśli chcecie zakręcić się przy mnie to możecie zrobić też postkę Mandaloriana, ale nie jest to obowiązkowe. Lore gry jest osadzony w takim, a nie innym czasie, więc jak chcecie grać z naszym community to obowiązkowo jednak musicie zrobić postać po stronie Imperium. Mandalorianie w tym okresie walczą z Jedi, a Imperium, które jest odgrywane przez tonę innych osób, z którymi gram aktualnie, walczy z Republiką.

Chętni do gierki odzywajcie się do mnie na PW, IG (mój nick: Holdasho Kaarr) lub na Discord: .5element lub wbijajcie tutaj: https://discord.gg/JY28v5NNv2

Spoiler

 

 

Edytowane przez 5element
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin