Skocz do zawartości
Gracze online

[Biznes/firma taksówkarska] Klanian Ride Service

Rekomendowane odpowiedzi

Taxi_Booking_App_Builder_logo_taxi_logo_c_-_Wykonano_za_pomoc_PosterMyWall_2.png?ex=6686d7ed&is=6685866d&hm=c00f6fd8c9276337b59223772e1c881ea9aafbb56a1991c6931331a85bafe51c&=Klanian Ride Service inaczej firma taksowkarska, zalozona przez Mardig Klanian, jego inspiracja do stworzenia firmy była prosta, czyli zapewnienie wygodnego i niezawodnego transportu dla społeczności miasta. Po lewych interesach właściciela owej firmy, czyli prowadzenie jej bez jakichkolwiek papierów, czysto dla własnego zysku, co nie wyszło na jaw, postanowił założyć coś legalnego i bardziej przemyślanego, stawiając na dochód i dobro podróżników miasta. Firma rozpoczęła swoje pierwsze kroki,  mając zaledwie kilka samochodow, gdzie dalszy pociag determinacji i zaangazowaniu z strony Firmy, osiagnela zaufanie klientow oraz przychod. Od czasow kiedy zaczeli glebiej stapac krokami w miejskim zyciu, dysponuje różnorodną flotą pojazów, aby spełnił wszelakie wymagania od społeczności miasta, typu standardowe taksówki, luksusowe przejazdy dla klientów z znacznikiem Very Important Person, oraz pojazdy wieloosobowe za potrzeba wiekszych przejazdow, czy eventow. Jedna z usług która świeci oryginalnością Klanian Ride Service, jest wypożyczenie taksówki na czas określony, dla większych grup lub imprez stosowanych w środmieście. Firma kładzie ogromny nacisk na profesjonalizm, zadowolenie klientów oraz innowacyjność, dbając o każdy mały szczegół i detal. Przez informatyczna wiedze Mardig Klanian, wykorzystują nowoczesne technologie oraz metody zarzadzania, aby ulepszać na bieżąco usługi i nie odstawać od innych. Usługi Klanian Service Ride są dość złożone, ponieważ oferują przewóz osób na terenie miasta i zakątków, pakiety VIP (Very Important Person) wynajem pojazdów, oraz usługi przewozów na zamówienie, dostosowane do klienta zamawiającego. Zespół firmy to odpowiedzialni kierowcy, którzy są wyspecjalizowani w prowadzeniu pojazdów osobowych jak i większych priorytetowo, również gotowi aby zadbać o bezpieczeństwo na drodze, oraz topografii miasta, stawiajac na ludzi z pasja, ktorzy sa zaznajomieni z najwyzszymi standardami i pozytywnymi doswiadczeniami klientów Klanian Ride Service.

• Informacje.

- Usługi Very Important Person.
    - Możliwość wynajmu taksówki na imprezy, lub godziny.
    - Różnorodność pojazdów, od mniejszych do większych.
    - Profesjonalizm od strony kierowców.
    - Zapewnienie komfortu oraz bezpiecznego dojazdu do celu.
    - Aplikacja strony pod nazwą Klanian Ride Serive (profil lifeinvader).

• Lokalizacja biznesu: Western Vinewood

NOTKA OOC: 

Spoiler

Hej, przychodzę do was z firmą taksówkarską, nie będę oszukiwał, ale chcę się tego podjąć pierwszy raz na tym serwerze. Mam spora zajawke na to, więc was na pewno nie zawiodę. Dowodem mojej zajawki, jest temat na biografiach postaci (https://forum.v-rp.pl/topic/32547-taxi-with-ds-cheap-pickup-from-mardig-kl/) I nie ukrywam, że moja firma będzie skręcała również w układy z przestępczością, gdzie będę na bieżąco o tym informował w screenshotach z rozgrywki, oraz uaktualniał moje obecne podanie. To nie jest gra na chwile, aby zobaczyć jak to jest i to rzucić w kąt. Moja gra przy organizacji AP, głównie opiera się na taksówkach i ciągłym pchaniem do celu założenia firmy, więc zapewniam was na moje dobre imię, że postaram się to pchać jak najdłużej i efektowniej potrafie. Moje wcześniejsze tematy, nawet w branży rozrywkowej, nigdy nie były na chwile, tylko trwały nawet lata. Więc jeśli czegoś się podejmuję, to na sto procent i długofalowo. 

Postać lidera: Mardig Klanian
UID postaci lidera z panelu gracza: 50582
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: Jest na lokalizacji biznesu.
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...):  Firma taksówkarska
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): Biuro: Executive Classic
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): https://forum.v-rp.pl/topic/28171-armenian-mafia/

Edytowane przez Entity Splash Gang Spotem
ngp123 lubi to

Twoja aplikacja nas nie przekonuje plus Twoje logi kar dają mi na Ciebie czerwoną flagę. Rozpocznij swoją gre w innej korporacji taksówkarskiej i może w przyszłości pomyślimy nad czymś własnym.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin