Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Salon Fryzjerki] Heaven Barber


Piszu

Rekomendowane odpowiedzi

3.png

Heaven Barber- Salon fryzjerski, który został założony z końcówką Stycznia 2021r. przez Sennę Bradford przy pomocy jej narzeczonego Williama Price. Geneza powstania kolejnego salonu fryzjerskiego jest kłótnia między prowadzącymi wspólniczkami Salon Senna&Shanice Hairstylist, czego odłamem stał się nowo założony salon fryzjerski na Aguja Street obok Freedom Tattoo. Zmieniając schematy by nie upodbaniać się do pierwotnego założenia Heaven Barber jest nowoczesny, przyciąga dużą rzeszę swoich klientów dzięki unikatowemu podejściu oraz ekskluzywnemu wykończeniu wnętrza. Salon fryzjerski skupia się na szkoleniu młodych i utalentowanych osób w dziedzinie jaką jest fryzjerstwo. Tłumnie odwiedzany przez obywateli miasta i przez różne znane osobistości wpasowuje się w klimat wiecznie żyjącego Vespucci.

Lokalizacja: 

Desktop_27-01-2021_17-21-10-65_1.png

 

OOC: Cześć, jako, że nie było mi po drodze ani IC ani OOC z ówczesnym wspólnikiem w poprzednim salonie i mam w planie powiększyć horyzonty i wystawić się jako konkurencja dla jedynego salonu fryzjerskiego na Vespucci, chcę trochę odbiec od poprzedniej wizji i przemianować ją na coś zupełnie innego. Mam nadzieję, że aplikacja się przyjmie i zobaczymy się w grze w nowym salonie!

Necro i Revo lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin