Skocz do zawartości

Revo

Supporter
 • Ilość treści

  345
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Revo

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  Radek#3913

Ostatnio na profilu byli

12 463 wyświetleń profilu
 1. Odrzucam, nie widzę wizji PMC w biznesach.
 2. Biznes ląduje w archiwum, zgodnie z obietnicą Grenade.
 3. Jeśli ktoś będzie dalej zainteresowany grą w DAC, piszcie podania, przyjmę jeszcze jedną, dwie osoby.
 4. Odrzucam, gastronomii jest już wystarczająco, wobec tego, że napisałeś aplikacje wcześniej nie obowiązuje Cię "blokada" na aplikowanie po 14 dniach od odrzucenia, jeśli chcesz otworzyć coś innego, na co jest zapotrzebowanie zapraszam do aplikowania.
 5. Revo

  Arte [Pizzeria]

  Odrzucam, gastronomii jest już wystarczająco, wobec tego, że napisałeś aplikacje wcześniej nie obowiązuje Cię "blokada" na aplikowanie po 14 dniach od odrzucenia, jeśli chcesz otworzyć coś innego, na co jest zapotrzebowanie zapraszam do aplikowania.
 6. Odrzucam, warsztatów jest już wystarczająco, wobec tego, że napisałeś aplikacje wcześniej nie obowiązuje Cię "blokada" na aplikowanie po 14 dniach od odrzucenia, jeśli chcesz otworzyć coś innego, na co jest zapotrzebowanie zapraszam do aplikowania.
 7. Cześć, w tym temacie będę Was informował, na które biznesy będziecie mogli aplikować w danym momencie, jako, że zrobił się lekki nadmiar biznesów w niektórych branżach i widoczny jest ten przesyt zwłaszcza w niektórych miejscach Los Santos, jestem zmuszony wobec tego wstrzymać przyjmowanie aplikacji na dany typ biznesu: Warsztat samochodowy Gastronomia Studio tatuaży Klub Ale są też branże, których chciałbym zobaczyć więcej na naszym serwerze, więc osoby zainteresowane utworzeniem swojego biznesu mogą aplikować na ten moment na biznesy typu: Salon fryzje
 8. Spoko, zgłoś się na discord.
 9. Akceptuję, odezwij się na discord.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝