Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Warsztat] Roux ATELIER


GHOSTFACE

Rekomendowane odpowiedzi

nLQXyMd.png

Warsztat samochodowy założony przez francuskiego emigranta Perrie Rouxa, zamiłowanie do motoryzacji, które było rodzinną tradycją przerodziło się w plan na biznes, który mężczyzna skrupulatnie rozwijał. Doświadczenie, poważne podejście do klienta jak i dostęp do szerokiego asortymentu sprawiło, że lokalne środowisko uznało fach francuza przyjeżdżając swoimi rodzinnymi samochodami licząc, że to jego ręce tchną w nie drugie życie. Warsztat specjalizuję się w różnorakich dziedzinach od napraw mechanicznych i elektrycznych po detailing i usprawnienia mechaniczne. Sam podjazd rzadko kiedy nie jest zastawiony czterokołowcami dając jasny sygnał, że na brak klientów nasz francuski emigrant nie musi narzekać.

2UDbtRH.png

toIXOZb.png

qbHizuR.png

1hX4OuH.png

7gZkP0p.png

Cześć, jestem dość świeżym graczem w tutejszej społeczności ale mimo to posiadam ogromne doświadczenie w świecie RolePlay na przeróżnych platformach. Bardzo łatwo przyszło mi zaklimatyzowanie się wśród tutejszych graczy i myślę że pozostanę graczem tego projektu na długi okres czasu. Chciałbym stworzyć swój własny warsztat który pozwoliłby mi wykreować własne miejsce gry na które mam bezpośredni wpływ i mogę tworzyć coś dla innych graczy którzy pałają się motoryzacyjnymi tematami. Fajnie jest mieć coś swojego i dbać o to, mając świadomość że od nas zależy jak będzie to postrzegane i jak będzie prosperowało. Chciałbym prowadzić sensowny warsztat w gronie ludzi chcących po prostu dobrze pograć czując w tym zajawkę, bez żadnej zbędnej masówki i nastawieniu na sztywny zarobek. W planach mam również otworzenie projektu IC który pozwoliłby mi organizować wydarzenia IC dla graczy związane właśnie z motoryzacją, to pierwszy szczebel a zarazem fundament przed podjęciem kolejnych kroków.

Edytowane przez Gretzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin