Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Grenade] Qers - śmiech na sali.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  qers - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Bob Donor
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) 180 minut AJ + BAN
Powód nałożenia kary: Polskie podwórko
Członek ekipy nakładający karę:  Grenade
Wyjaśnienie sytuacji: Widam. Dnia 29.01.2021 o godzinie 20:43 otrzymałem od kogoś z ekipy grającego wtedy jako funkcjonariusz, karę za polskie podwórko, w dodatku chwile potem otrzymałem bana. Wszystko za to że powiedziałem do funkcjonariusza "Panie władzo". No bez przesady żeby taka kara za takie coś, wtf? Dodatkowo Funckjonariusz za to wbił mi bez odegrania bw + drugi mnie skopał. Co to jest za samowolka? Kto takie osoby przyjmuje na serwer? Dlaczego każdy kto ma wyższą range niż gracz może sobie robić co chce, dodatkowo ktoś dostanie za odwalanie 60 minut AJ a ja za "Panie władzo" do policjanta dostałem 180 minut? Przecież to jest oczywiste że może nieraz zajechać polszczyzną, bo jesteśmy polakami, tego nie zmienimy. Kazdy stara się grać ale no sorry takie coś może się wymsknąć. "Panie władzo" zasługuje na 180 minut aj oraz bana???  Jeżeli tak to będzie wyglądalo to odchodze wraz z 10 osobową ekipą którą tutaj sprowadziłem, i szukamy sobie innego serwera. Nikt nie będzie tu grał jeżeli jest tutaj taki syf. Czekam na werdykt.

Ewentualne screeny/świadkowie: Było przy tym prawie całe LSPD, nie wiem czy czat sięgał każdemu ale wszystko jest w LOGACH. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje świadków bo wszystko jest w logach. A tak wogóle ozumiem, jeżeli coś odwale - dostane aj na 60 minut, wiem ze coś źle zrobiłem, nie spinam. Ale no bez przesady za "Panie władzo"... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat całej akcji mogę się trochę wypowiedzieć. Koleżka dostał karę za polskie podwórko, możliwe że zagrał coś do innego funkcjonariusza, nie wiem. Jedynie co zagrał krzywego według mnie to akcję tą. Zdejmowaliśmy koledze blokadę na koło, z racji iż skrypt serwera jest taki, a nie inny. Musieliśmy mu dać mandatu, w postaci opłacenia blokady na koło. Po daniu oferty, momentalnie dostaliśmy informację na radiu taktycznym oraz w grze, że jeden z jego kolegów ucieka i rozpoczyna ucieczkę przed departamentem. Z racji, iż byliśmy najbliższą jednostką momentalnie zareagowaliśmy, w tym momencie kolega @qers postanowił wpaść do radiowozu i zaczął ubiegać się o to aby oddać mu $1.000. Padły teksty z jego strony typu; Gdzie kurwa? Kafla zapłaciłem. Dodam że gracz jasno stwierdził w wiadomości OOC że mandatu nie ma zamiaru spłacić. Poniżej przysyłam wam link na którym znajduję się czytelny dowód z którego można stwierdzić że gracz zagrał całą akcję trochę inaczej, niż powinien.

https://i.imgur.com/2qyMnri.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mieszaj OOC do IC.

2. Co do "gdzie kurwa" itp. Mogę grać co mi się podoba, nie jest to nierealne. W Ameryce byś komuś wywinął taki numer, to kto wie - może i by broni użył. Ja tylko wyzywałem, jest to normalna reakcja, zwykłego szarego chama zamieszkającego Los Santos, nic w tym nonrp nie ma. Jeżeli musisz sobie to zwizualizować to podeśle ci przykładową sytuacje z YT. Takie coś się dzieje na całym świecie. Szacunek masz jak sobie zasłużysz.

(4) Cursing out Pig Cops...making them run like PIG COWARDS!!! - YouTube

3. Kare dostałem tylko i wyłącznie za "Panie Władzo" Teraz koledzy widze próbują mi dopisywać jakieś inne zarzuty.

4. Gdy wsiadłem do radiowozu nie przeszkadzałem wam podczas interwencji, odegrałem że się skuliłem na siedzeniach, i czekałem aż zakończy się akcja i będziemy mogli jechać spowrotem pod zablokowany pojazd.

5. Dlaczego Grenade wbił mi bezpodstawnie BW, a jego kolega jeszcze mnie skopał? I to wszystko bez odegrania. Może z tego wyciągniemy konsekwencje, co?.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, qers napisał:

5. Dlaczego Grenade wbił mi bezpodstawnie BW, a jego kolega jeszcze mnie skopał? I to wszystko bez odegrania. Może z tego wyciągniemy konsekwencje, co?.

Nie wbiłem ci żadnego bw człowieku, nawet nie uczestniczyłem w tej akcji jedynie ją specowałem

Sbk i WaderQ lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po twojej wypowiedzi na ten temat, nie mam nic więcej do powiedzenia - Pozostaje mi tylko na bieżąco obserwować temat i się trochę pośmiać. Dalsze losy kary pozostawiam ekipie, bo jeśli chodzi o twoją karę to nie mam nic do gadania, dopowiedziałem tylko swoje i tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Grenade napisał:

Nie wbiłem ci żadnego bw człowieku, nawet nie uczestniczyłem w tej akcji jedynie ją specowałem

No to wybacz, myślałem że to ty byłeś tym funkcjonariuszem do którego powiedziałem Panie władzo, w każdym bądź razie to ten policjant mi wbił bw a jego kolega podlazł i skopał. Ich nie ukarłeś? Dlaczego? Przecież piszesz że specowałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Byczol napisał:

Sądząc po twojej wypowiedzi na ten temat, nie mam nic więcej do powiedzenia - Pozostaje mi tylko na bieżąco obserwować temat i się trochę pośmiać. Dalsze losy kary pozostawiam ekipie, bo jeśli chodzi o twoją karę to nie mam nic do gadania, dopowiedziałem tylko swoje i tyle.

 

Okej. Ale następnym razem jak coś będziesz dodawał w apelacji to weź mordko przemyśl co piszesz. Bo opisywanie gry IC w której nie ma nic innego oprócz emocji zwanej "wkurwieniem" bądź "poirytowaniem", nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byście się wkurzyli, gram sobie w piątkowy wieczór, a tu ic ojebał mnie policjant na kafla a chwile potem dostałem Aj 180 minut i Ban. Kurde no odwalił bym coś mocnego no to rozumiem ale takie jaja... Nie wiem co ja wam zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin