Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Grenade] Qers - śmiech na sali.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, qers napisał:

Też byście się wkurzyli, gram sobie w piątkowy wieczór, a tu ic ojebał mnie policjant na kafla a chwile potem dostałem Aj 180 minut i Ban. Kurde no odwalił bym coś mocnego no to rozumiem ale takie jaja... Nie wiem co ja wam zrobiłem.

Ale kto Cię ojebał, stary? Sam oznajmiłeś że tego nie opłacisz XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

Przecież w 2(?) dniach, jeździłeś z kolegą w czarnym Speedo, w dodatku w sposób w sumie arcadeowy, w momencie jak was zatrzymałem, wysiedliście z odznakami na szyjach i zaczeliście iść w moim kierunku, jak gdyby nigdy nic, co w sumie już było głupie, więc tutaj już masz jedno głupie zachowanie. Grę z FD potraktowaliście dość dziwnie bo czekali aż odpiszecie po kilka minut, a jak już odpisaliście to wyglądało to słabo, także tutaj masz drugie głupie zachowanie. 

Filmik z tego jak sobie idziecie jak typowe zjebki xD https://www.youtube.com/watch?v=jJU4FI1Zh98&feature=emb_title
Gif z tego jak sobie tam jeździcie pod prąd, nie chce mi sie wrzucać reszty: https://i.imgur.com/2Rh21hx.mp4

Kolejną sprawą jest to, że po tym jak stwierdziliśmy, że nie będziemy prowadzić z wami rozgrywki, za około godzinę zobaczyłem was w nadal tym samym samochodzie tylko zatrzymało was PD. Poinformowałem ich o tym jak gracie i z tego co wiem, gadaliście sobie przez krótkofalówke, olewaliście rozgrywkę, a na koniec jak facet z PD poszedł na chwilę AFK, odegraliście jak gdyby nigdy nic, że wyciągacie COŚ z bagażnika i uciekacie xD.

Wczoraj jeździliście śmieciarką z bronią i latarką i graliście jakiś syf, w postaci gadek do zastępców "PODSTAWA PRAWNA ZE TU ZATRZYMANY JESTEM" itp, nie chce mi sie odgrzebywać nagrania, bo wystarczy sprawdzić logi. Dodatkowo jeździliście na jakimś duty ochrony i robiliście z siebie błaznów.

Dzisiaj zacząłeś chodzić sobie i gadać do mnie, że jestem jakimś panem władzą, jak powiedziałem Ci, że Cie nie rozumiem bo nie będę grał polskiego podwórka bo wystarczająco na codzień się tego nasłucham, to zacząłeś mnie wyzywać, więc dostałeś gonga na czoło, bo nie chciałem żebyś mi psuł rozgrywkę. Także weź najlepiej zrób wyjazd z tego tematu bo jak Ci sprawdzą logi to Cie wypierdoli stąd w kosmos.

yourold, Marduk i WaderQ lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, votu napisał:

Siema,

Przecież w 2(?) dniach, jeździłeś z kolegą w czarnym Speedo, w dodatku w sposób w sumie arcadeowy, w momencie jak was zatrzymałem, wysiedliście z odznakami na szyjach i zaczeliście iść w moim kierunku, jak gdyby nigdy nic, co w sumie już było głupie, więc tutaj już masz jedno głupie zachowanie. Grę z FD potraktowaliście dość dziwnie bo czekali aż odpiszecie po kilka minut, a jak już odpisaliście to wyglądało to słabo, także tutaj masz drugie głupie zachowanie. 

Filmik z tego jak sobie idziecie jak typowe zjebki xD https://www.youtube.com/watch?v=jJU4FI1Zh98&feature=emb_title
Gif z tego jak sobie tam jeździcie pod prąd, nie chce mi sie wrzucać reszty: https://i.imgur.com/2Rh21hx.mp4

Kolejną sprawą jest to, że po tym jak stwierdziliśmy, że nie będziemy prowadzić z wami rozgrywki, za około godzinę zobaczyłem was w nadal tym samym samochodzie tylko zatrzymało was PD. Poinformowałem ich o tym jak gracie i z tego co wiem, gadaliście sobie przez krótkofalówke, olewaliście rozgrywkę, a na koniec jak facet z PD poszedł na chwilę AFK, odegraliście jak gdyby nigdy nic, że wyciągacie COŚ z bagażnika i uciekacie xD.

Wczoraj jeździliście śmieciarką z bronią i latarką i graliście jakiś syf, w postaci gadek do zastępców "PODSTAWA PRAWNA ZE TU ZATRZYMANY JESTEM" itp, nie chce mi sie odgrzebywać nagrania, bo wystarczy sprawdzić logi. Dodatkowo jeździliście na jakimś duty ochrony i robiliście z siebie błaznów.

Dzisiaj zacząłeś chodzić sobie i gadać do mnie, że jestem jakimś panem władzą, jak powiedziałem Ci, że Cie nie rozumiem bo nie będę grał polskiego podwórka bo wystarczająco na codzień się tego nasłucham, to zacząłeś mnie wyzywać, więc dostałeś gonga na czoło, bo nie chciałem żebyś mi psuł rozgrywkę. Także weź najlepiej zrób wyjazd z tego tematu bo jak Ci sprawdzą logi to Cie wypierdoli stąd w kosmos.

 

Za wszystko co mi zarzucasz otrzymałem karę. Dostałem za odwalanie - wtedy się bawiliśmy delikatnie naginając regulamin, dostałem kare i tyle - nie spinam, wiem że źle zrobiłem. Ile razy mam wam pisać. 

 

A tak P.S dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Nie odpowiadam za granie kolegi który uczy się grać w RolePlay.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Byczol napisał:

Opisywanie gry IC jest kluczowym elementem apelacji, jeśli ktoś prowadzi rozgrywkę w taki sposób jak ty i twoi koledzy. 
 

No to pozwól że ja przytoczę od początku grę IC jak to wyglądało.

Bardzo długi czas oczekiwałem na wolną jednostkę policji, by mogła mi odblokować pojazd. W końcu gdy taka jednostka się znalazła, wybłagałem ich by zajeli się blokadą w moim Vanie. Udało się, super - pobrano odemnie 1000 dolarów w formie mandatu, po chwili jednostka udała się do radiowozu, więc ja również wsiadłem. Radiowóz ruszył, ja agresywnie zacząłem wypytywać gdzie jadą itp, po około 30 sekundach jazdy zatrzymał sie na miejscu, kazano mi wysiąść z radiowozu. Ja odgrywałem strach przed strzelaniną więc odegrałem że chowam się gdzieś tam pod siedzenia. Policjant odegrał że mnie wywalił za szmaty z radiowozu. Odpuściłem, poszedłem do tyłu, gdzie zauważyłem funkcjonariusza policji płci żeńskiej, podeszłem do niego i powiedziałem "Panie Władzo", chciałem wytłumaczyć zainstaniałą sytuacje i poprosić o jakieś wytyczne, po prostu co mam zrobić w takiej sytuacji. Funkcjonariusz odezwał się do mnie w sposób odtrącający mnie (nie pamiętam dokładnie jak odpowiedział), ja wkurzony zacząłem wyzywać tego funkcjonariusza. Owy funkcjonariusz w reakcji na moje wyzwiska (wyzwisko w sumie bo powiedziałem jedno zdanie), wyciągnął broń i uderzył mnie nią wbijając bw. Po chwili podszedł drugi funkcjonariusz płci żeńskiej i mnie skopał jak śmiecia (nadal wszystko bez odgrywania ze strony policji). I Finalnie na deser wpadł AJ 180 minut i BAN.

 

A do tych co wypisują jakieś bzdury odnośnie mojej gry wcześniej.

Apeluje od TEJ KARY, nie od żadnej innej. To że raz coś odwaliłem (bo mam jedną kare za odwalanie), to nie znaczy że można mnie tak gnoić karami za nic.

 

Ja chcę tylko sprawiedliwości, gdzie ban i AJ 180 minut za polactwo. Według mnie polactwo to jak powiem "Twoja stara" albo pies na policje, a nie Panie Władzo. 

 

Co do pana nadającego kare, piszesz że ta kara nie jest za "Panie Władzo" No to po prostu napisz mi za co, i koniec tematu, co za problem. No bo chyba nie za wyzywanie policji, to dzieje się wszędzie. Nie każdy będzie odnosił się do was z szacunnkiem, musicie to zrozumieć. To że macie mundur nie znaczy że każdy będzie wam lizał IC dupcie, tym bardziej że gramy Ameryke, a dokladniej jakiś stan, a stany są wyjątkowo agresywne w takich kwestiach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że ban jest aż do 12.02,  za największe odwalanie bym nie dostał tyle a za takie coś dostałem. Uważam że Grenade podczas pełnienia służby na serwerze był pod wpływem alkoholu proszę o przeanalizowanie tej sytuacji. Nie no żartuje. Ale no kurde byku gdzie do 12.02 za takie coś, czemu tak. Weź Grenade mi wyjaśnij w końcu za co ten ban i po sprawie. No bo nie wierze sam że za Panie władzo, albo za przeklinanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że nie jest to pierwsza tego typu sytuacja.

[GRA/Grenade] koniur - Zaakceptowane - Vibe Role Play (v-rp.pl)

Mimo że nie rozumiem tutaj swojej winy mógłbym zaakceptować to że dostałem taką karę, ale niestety nie mogę gdyż kary które rozdaje Grenade nie są w żaden sposób uregulowane, jeden dostanie AJ na godzine, jeden dostanie 120 minut i Bana, za to samo. Nie powinno to odbywać się w tak losowy sposób...

Cała akcja jest jedynie skutkiem złej organizacji LSPD, pobierają ode mnie pieniążki następnie uciekają, tak to wygłądało z mojej strony. Nie jest to profesionalne zachowanie, i w rzeczywistości na pewno by się nie zdarzyło. Powinniście zrozumieć że miałem prawo czuć w stosunku do was irytację, zachowanie mojej postaci było adekwatne do sytuacji.

 

To mój ostatni post liczę że apelacja zostanie rozstrzygnięta przez osobę patrzącą na tę sytuację postronnie, gdyż wszyscy którzy się tutaj wypowiedzieli grają razem, to zrozumiałe że się bronią nawzajem i zrobią wszystko żeby mnie udupić, bo się postawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spoiler

image.thumb.png.09fa3bced697e5e4dcad515185a1fdaa.png

 

Wiele jest takich perełek odnośnie Twojej postaci. Nie wiem, czy grasz psychicznie chorą postać, czy co - nawet jeśli to nie potrafisz tego robić. Gramy tu RolePlay a obserwując Twoje logi widać ewidentnie, że przyszedłeś tutaj poodwalać z kolegą. Utrudniasz grę innym na ogół, jeździsz non-rp śmieciarką, ogólnie grasz jedno wielkie nic, nie wiesz co grasz. Przemyślisz swoje zachowanie, wrócisz za dwa tygodnie mamy nadzieje jako lepszy gracz i inny człowiek. Kara jest słuszna po przeanalizowaniu Twoich logów.

Grenade, Kaczkaaa, Marduk i 1 inny lubią to

ZLp7ZjJ.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin