Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

[Skarga/@ZAW] Camelia Bellucci //TakaJa//


Julciaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://forum.v-rp.pl/profile/19913-takaja/
Link do konta oskarżonego: https://forum.v-rp.pl/profile/3410-zaw/
Powód składania skargi:  Odrzucanie podania licencji na broń długą bez podania stosownego podania mimo złożenia już wielokrotnych wniosków w dosyć rozległym czasie. 

Dotyczy wniosków: 
Wniosek złożony 22.10.2024 g. 11.14


Wniosek złożony 08.12.2024 g. 21.26

Wyjaśnienie sprawy: 
Zacznę od tego że wnioski zostały napisane przez mnie bez użycia sztucznej inteligencji, jak widać w czasie rozległym od uzyskania pozwolenia broń krótką CCW. Podania które napisałam zostały  wystarczająco uzasadnione lecz @ZAW zawzięcie odrzuca każdy napisany wniosek przez mnie, robiąc to po złości gdyż kiedyś będąc w SecureSense mieliśmy konflikt który widocznie trwa do dziś, utrudniając mi zdobycie licencji na broń długą. 

Kwestia IC
Camelia Bellluci - nie karana, nie posiadająca żadnych wpisów do systemu policyjnego MDT  oraz kartotece policyjnej, bezkonfliktowa osoba która wielokrotnie została napadnięta i dokonano włamania na jej mienie (co zostało uzasadnione we wniosku) posiadam również napisany (Background postaci w którym jest zawarte kwestie mojej postaci) Camelia ani razu nie nadużyła broni niezgodnie z prawem panującym w LS - opartym na prawie Los Angeles.

Kwestia OOC: 
Brak kar nadanych przez administrację w bardzo długim czasie. Posiadam większość pozytywnych wpisów co jest zawarte w moim opisie. Jestem osobą raczej bezkonfliktową ale uważam że decyzje przez tą osobę są źle podejmowane.  Nie znajduję się również na żadnej czarnej liście organizacji porządkowej, LEA czy organizacji publicznej. 

Nie zgadzam się z decyzją podjętą przez @ZAW o odrzucenie licencji, gdyż nie zostały mi podane wystarczające powody  do odrzucenie takiego wniosku. Miałam już kilkanaście postaci które posiadały licencję CCW, nie było żadnych skarg IC odnośnie złamania regulaminu, moja gra nie polega na szkodnikowaniu na serwerze , lecz na  odreagowaniu  po pracy. 
 

Edytowane przez TakaJa
fagata, bulkaa i mathelusz lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin