Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[gra]kayman


kayman

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/201-kayman/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Yuri Vasiliev
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) AJ
Powód nałożenia kary: 
Zaatakowanie siekierą w centrum miasta bez odpowiedniej narracji.
Członek ekipy nakładający karę: hittheblock
Wyjaśnienie sytuacji: No więc zaczęło się od tego, że gracz z nickiem Edmond_Perchehay, wyszedł z salonu tatuażu w którym pracuje - akurat stałem przed i czekałem na osobę z którą miałem grać IC, ponieważ była na afku. Po wyjściu motocykl gracza wymienionego wyżej, leżał na ziemii od razu zaczął dosyć agresywnie grać w moją stronę, więc zacząłem się troszkę odgryzać. Koniec końców, gracz podszedł do mnie z odgrywką w której ewidentnie narusza moją postać oraz stwarza dla niej zagrożenie - z racji, iż chciałem działać w samoobronie, po odpowiedniej odgrywce sięgnąłem po siekierę i rozpoczęła się bójka. Gracz zaczął uciekać, lecz go dogoniłem i finalnie skończył na BW. Po chwili skontaktował się ze mną Supporter wymieniony wyżej, stwierdził, że bicie siekierą w środku miasta, to nie jest odpowiedni poziom - wytłumaczyłem, że działałem tylko i wyłącznie w samoobronie. Chwilę potem, dostałem od niego AJ za brak odpowiedniej narracji - stąd też chciałem się go spytać, jak to możliwe skoro narracja była odegrana; stosowne /me. Odpowiedź jaką dostałem, to że zaatakowałem go i dodatkowo nie odegrałem "zachowań" w późniejszym czasie. W obecnej chwili, przeglądam jeszcze raz regulamin i próbuję się doszukać punktu, o odgrywaniu zachowania po bójce, no i nie mogę go znaleźć.

Liczę na zdjęcie kary, bo jest moim zdaniem nie słuszna - może chociaż zmienienie jej na ostrzeżenie, ponieważ może i atak siekierą to trochę za mocne, lecz było to na pewno odpowiednio odegrane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu twoich logów, rozmowie z hittheblock i Edwinem, odrzucam. Kara adekwatna do popełnionego przewinienia. Kto w biały dzień w odpowiedzi na to, że ktoś agresywnie się w stosunku co do niego zachowuje, wyciąga w centrum miasta siekierę i zaczyna atakować nią swojego oprawcę, a później odchodzi sobie i zachowuje się, jakby nigdy nic się nie stało? Przemyśl to. Ja rozumiem, że możesz grać osobę niepoczytalną o czysto psychopatycznych zachowaniach, no ale zachowajmy trochę realizmu. Takie rzeczy się po prostu nie dzieją, a my nie gramy miasta duchów - taka akcja na pewno nie uszła by ci na sucho, a twoja postać raczej nie machnęła by na to wszystko ręką i poszła sobie od tak do salonu tatuażu, mając też na uwadze to, że jesteś zwykłym cywilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin