Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/szponto] B-Rabbit


B-Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1107-b-rabbit/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Nagi Nam
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.): Kick
Powód nałożenia kary: Niechęć do grania In Character, nie odgrywanie strachu wobec napastnika z bronią w ręku. Przedłużanie akcji na uboczach centrum.
Członek ekipy nakładający karę: szponto
Wyjaśnienie sytuacji: 
Odnosząc się pierw do drugiego zarzutu, nie odgrywania strachu wobec napastnika z bronią w ręku:
O czym poinformowałem (podczas interwencji) supporta, moja postać nie jest strachliwa na sam widok broni ze względu na jej dzieciństwo (spędzone na ulicy, w patologii, co odgrywałem już parę dni temu). Pomijając historię całej akcji która jest tutaj zbędna, finalnie doszło do tego że (strona przeciwna sporu) Zack Butler wyciągnął glocka i do mnie wycelował. Wykorzystując to że moja postać znajdowała się w samochodzie z odpalonym silnikiem, odegrałem schylenie się i odjechanie z miejsca akcji. Od tego momentu zatrzymała się gra IC i zarzucono mi że broń jest 2cm od mojej głowy przez co moja gra jest nierealna - czego wcześniej nie wiedziałem bo przy odgrywaniu nie podali choćby przybliżonej odległości broni od mojej głowy (co miało tu kluczowe znaczenie).

Moja postać przestraszyła się broni dopiero kiedy do niej wycelowano, nie widzę więc nieprawidłowości w tym że nie każda osoba na sam widok broni oddaje cały swój majątek.

Przechodząc do zarzutu niechęci do grania IC i przedłużania akcji:
Mimo że nie zgadzałem się z opinią supporta szponto, zgodnie z jego prośbą wykazałem chęć do gry IC i kontynuowanie akcji RP - na chacie OOC odparłem wcześniejsze zarzuty i spytałem się na czym skończyliśmy akcję IC. Po tym otrzymałem kicka (?).

Sam zarzut niechęci do gry IC jest absurdalny, uwzględniając że grożono mi bronią w centrum miasta gdzie minęły nas 4 radiowozy, a po uciecze z miejsca zdarzenia gdy ich zgubiłem napastnicy znaleźli mnie na parkingu fox custom dzięki kamerze trzecioosobowej, przejeżdżając autostradą za murem (zobaczyli mnie przez betonowy mur(?)). Zachowując powagę, na wszystkie sprawy przymknąłem oko i wykazywałem stałą chęć gry IC nawet podczas dyskusji OOC. Tak jak zaznaczyłem na screenie, jest to moja poboczna postać i nie miałem żadnego powodu aby nie odgrywać tej akcji (nie mylić moich intencji wobec mojej postaci z odczuciami tejże postaci - IC zależało jej na przeżyciu).

Podsumowając, nieodegranie strachu miało według mnie swoje uzasadnienie, mimo to postanowiłem spełnić prośbę supporta który uważał inaczej. Końcowo otrzymałem karę, która zalega mi w logach.
Ewentualne screeny/świadkowie:
 
1.jpg.14c58c6e1d445c175ed4655642d4b7ce.jpg

Edytowane przez B-Rabbit
TotalTrashGolem lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powiem tak. Przejrzałem twoje logi od początku do końca, ale najważniejszy i tak wydaje mi się być fragment czatu, który tutaj zamieściłeś. Twoja postać słusznie mogła nie przestraszyć się broni, gdy po prostu ją zobaczyła - nie zrobiła tego, okej, rozumiem. Później natomiast Zack Butler wycelował do ciebie tą bronią, a twoja postać w "naturalnej reakcji" uchyliła się i z piskiem opon odjechała (pomijam tutaj już fragment o 2cm od głowy, bo rzeczywiście nikt tego nie sprecyzował)  - szczerze mówiąc, to też jestem w stanie to zrozumieć. To normalne, że każdy człowiek pod wpływem silnego stresu zachowałby się inaczej - nawet, jeśli totalnie irracjonalnie, a background twojej postaci rzeczywiście może tylko świadczyć za nieco większą słusznością takiej reakcji. Akcja dynamiczna - ty odjechałeś, oni mogli zacząć w ciebie strzelać. Nie zrobili tego, tylko zostali i zaczęli śmiać się na czacie z tego, jak grasz, a skończyło się na wezwaniu (wtedy jeszcze) supportera. No i okej - nawet jeśli do tej pory moje rozumowanie byłoby nie na miejscu, to ostatecznie doszliście przecież do konsensusu i rzeczywiście czarno na białym widać, że masz zamiar to grać - nawet jeśli miałaby być to gra nie na twoją korzyść. Zaraz po tym dostałeś tego kicka - moim zdaniem był on niesłuszny.

Obecnie nie mam żadnego sposobu, żeby anulować ci tą karę, ale jeżeli w panelu pojawi się odpowiednia opcja to to zrobię. Akceptuję.

B-Rabbit lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin