Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Eastern European Community


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

logo.png

Cytat

Dwudziesty oraz dwudziesty pierwszy wiek dały fundamenty pod powstanie polskich grup przestępczych takich jak choćby mafia pruszkowska czy grupa wołomińska, ale brak modernizacji i wiele nieprzemyślanych ruchów doprowadził do rozpadu w/w grup.  Wtedy na światło wyszły inne gangi, gangi pseudo-kibiców zbudowane z bandziorów, którzy wykorzystując swoje kontakty w świecie przestępczym oraz umiejętności manipulacji z młodych chuliganów zrobili żołnierzy. Grupy te ściśle współpracują z małymi szajkami, a siłą przejmują rynek narkotykowy zastraszając młodych dealerów handlujących na ulicach większych polskich miast. Po rozpadzie jednej z czołowych bojówek Krakowskiej Wisły Artur Grabski wraz z swoją załogą wyemigrował za Ocean głównie po to by odciąć się od półświatka i zacząć życie na "nowo". Gang Grabskiego jednakże nie pałał się długo legalnej pracy wchodząc w rynek narkotykowy Los Santos oraz wszelakich drobnych przestępstw ulicznych, a co przyniesie czas tego nikt nie wie.

Wstęp

Pomysł na tą organizację pojawił się na konkurencyjnym serwerze roleplay na platformie SAMP, gdzie odgrywaliśmy ów grupę przez jakiś czas IC zajmując się handlem ludźmi oraz klubem z striptizem, co nie było złe ale odbiega od tego co aktualnie będziemy robić. Odbiega ponieważ jako lider wyniosłem stamtąd dwa wnioski - granie polaków na emigracji to zajebisty pomysł jeśli się potrafi go uargumentować to znaczy stworzyć podłoże fabularne, a szczególnie jest to zajebisty pomysł gdy się ktoś mocno interesuje współczesnymi grupami przestępczymi działającymi w Polsce, a przede wszystkim gangami psuedo-kibiców, które wiodą prym w większych miastach Polski zarabiając na handlu narkotykami. Organizacja ta będzie tworzona stopniowo i nie chodzi tu o jakieś zdobywanie wpływów na mieście, a samą budowę struktur. Fabularnie nasze postacie przyleciały do Stanów w 2018r po tym jak zaczęło się wyłapywanie członków gangu Wisła Sharks, a nasze postacie zwyczajnie jako drobni chuligani i dealerzy opuścili kraj aby uciec przed całym smrodem który się wydarzył. Zaczynamy ponownie iść w przestępczość tylko dlatego, że po prostu jesteśmy przestępcami i z zwykłego lenistwa szukamy szybszego zarobku niż praca na budowlance. Klub i cała otoczka kibolska w naszym poprzednim życiu IC jest po to by spoić nasze postacie i narzucić nam swego rodzaju "kulturę" i nie mówię tu o darciu mordy i śpiewaniu przyśpiewek na Vespucci, a slangu używanym w naszym towarzystwie i zwykłym podejściu do przestępczego półświatka. Nasza organizacja zaczyna dosłownie od zera z jednym projektem i będziemy łapać się wszystkiego, a mówiąc wszystkiego mam to dosłownie na myśli. Handel bronią, samochodami, przestępstwa gospodarcze jak w Profacim, tworzenie narkotykowego imperium to nasze główne założenia na formę zarobkową.

Inne nacje

Inne nacje niż Polacy pojawią się dopiero w momencie, gdy się rozwiniemy fabularnie na tyle aby po prostu organizacja już coś znaczyła na mieście. Wtedy nasz Projekt IC biznesu budowlanego po prostu otworzy się najpierw na Ukraińców, a później na resztę bloku wschodniego. Przyjazd do pracy to jedno, ale potencjalny gracz będzie musiał się wykazać naprawdę sporą kreatywnością aby zdobyć zaufanie członków wtedy już Polskiej Mafii, co mam na myśli? Zwyczajnie drobne przestępstwa i zyskiwanie renomy wśród drobnych rzezimieszków na tyle aby ktoś z organizacji go IC wprowadził w poważniejsze interesy. Wszystko się opierać ma na tworzeniu znajomości z przestępcami i autentycznej relacji, gdzie finalnie i tak wygrywają pieniądze ale dopóki w biedzie, dopóty prawdziwi przyjaciele po prostu.

Rozwój

Napisałem w wstępie, że naszym głównym źródłem zarobku ma byc handel bronią, kradzionymi samochodami, przestępstwa gospodarcze oraz handel narkotykami. Wszystko to będzie miało osobne wątki  chcę się wzorować tym jak działają aktualne grupy przestępcze działające w Polsce i Europie. Żeby zobrazować to Wam podam dwa przykłady naszych planów w jaki sposób będzie rozgrywany handel kradzionymi furami oraz sprzedaż narkotyków to znaczy skąd, co i jak. Samochody będą kradzione i zwyczajnie sprzedawane do Polski zaprzyjaźnionym handlarzom i nie ma tu niczego bardziej skomplikowanego (pisze ogólnikowo bez opisywania jak będziemy grac ogarnianie papierów i tak dalej), zaś handel dragami w Stanach będzie odbywał się fabularnie przez siatkę kilku grup przestępczych w Europie. Mamy zamiar do tego fabularnie wykorzystywać Czeską Mafie współpracującą z Polakami oraz inne ugrupowanie takie jak choćby Serbowie tworząc tym samym fabularnie szlak przerzutowy. Wszystko ma być logiczne i w miarę filmowe, a nie do końca wiernie odwzorowywać rzeczywistość - tak jak mówiłem czerpiemy z informacji na temat wielkich grup przestępczych w Europie, ale ich nie próbujemy odwzorować a jedynie na bazie tego co jest stworzyć fajny projekt.

Spot

Nie mamy spotu i go nie będzie zbyt długo - rozwiniemy kilka biznesów oraz projektów, które dają Wam szansę się przy nas zakręcić ale nie będą to spoty gdzie przyjdziecie i złapiecie gangsterską robote, a legalne przedsiębiorstwa. Musicie tak kreować postać byśmy wam zaufali i was wprowadzili.

Zakończenie

Raczej większość rzeczy rozjaśniłem - mam nadzieję że nasz plan na grę przypadł Wam do gustu i również otworzy oczy, że granie Polish-American Mobu czy zwykłej Polskiej Mafii to nie pruszków ani Januszernia, a można to ugryźć w naprawdę kreatywny sposób tworząc z Polaków po czasie mafię imigrantów wschodnioeuropejskich, którzy to ściśle współpracują z ruską, czeską oraz bałkańską mafią. Jakieś pytania? 

@Satan666

@byss

@koniur

@druggy

@gumey

@Videl

@SoczuS

+ kilka osób które przyjdzie z konkurencyjnego serwera SAMP na dniach jak ogarną problemy techniczne

Edytowane przez Satan666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin