Skocz do zawartości

mogiel

Gracz
 • Ilość treści

  135
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

mogiel wygrał w ostatnim dniu 19 Luty

mogiel ma najbardziej lubianą zawartość!

7 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  mogiel#0356

Plebiscyt VIBE

Ostatnio na profilu byli

1 903 wyświetleń profilu

mogiel's Achievements

 1. mogiel

  TOP SIX

  "In fact, street gangs are the primary distributor of illegal drugs in the United States." D. Reichert, american politician, veteran, and former sheriff 2005-2019. TOP 6 to największy i najbardziej niebezpieczny odłam ZOE POUND zapoczątkowany w West Palm Beach na Florydzie, definiujący się skrótem ABK (Anybody Killa). Inicjatorami gangu było sześć osób wchodzących w skład rapowej grupy o nazwie TOP 6. Większość z pierwszych oryginalnych członków gangu nie żyje, lub jest w więzieniu. Gang składa się głównie z afro-amerykanów pochodzenia haitańskiego, lecz rekrutują czarnych z różnych środowisk. Członków gangu cechuje niezwykła brutalność wobec wrogów i służb porządkowych, dzięki której wzbudzili szacunek wśród innych gangów ulicznych. "Szóstki" zarabiają pieniądze głównie z muzyki i handlu narkotykami. Są mocno przywiązani do pieniędzy i lubią się afiszować ich posiadaniem obwieszając się dużą ilością biżuterii, nosząc złote grille na zębach, jeżdżąc furami na 26 calowych felgach, czy wydając pieniądze na drogie ciuchy i imprezy. Za powstanie setu na terenie Los Santos odpowiedzialny był Marlo Johnson, który w celu szybkiego wzbogacenia się wciągnął w swoją grupę kilku najbliższych przyjaciół, między innymi Kevin 'Choppa' Davis, nie żyjącego już rapera Morris 'No Height' Skinner, także Etan Bailey, który również stracił swoje życie na ulicy podczas wymiany ognia z organami porządkowymi. Wciągu kilku miesięcy funkcjonowania gangu, z ulicy zniknął także jeden, ważny członek. - Vince Mayers. Na jego miejsce pojawiły się kolejne osoby próbujące przejąć stery przestępczego życia na Jamestown, dzięki czemu grupa pozostaje aktywna i prosperuje do dnia dzisiejszego. J-Town Hitters/HitSquad to stosunkowo nowa klika TOP 6. Początkowo była bardzo mocno połączona z grupą z większym stażem Jamestown Street Six. Nazwa kliki wzięła się od aktywności bangerów na ulicach Rancho. Większość członków mieszka na Roy Lowenstein BLVD, tam też najczęściej przesiaduje. Mimo, że Hitsquad wyodrębnił swoją samodzielność, obie te grupy dalej są mocno powiązane. Ich członkowie utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje. Obydwie kliki mają tych samych wrogów.
 2. SIX Records - wytwórnia muzyczna założona w 2021 roku przez Kevina Davisa, znanego afro-amerykańskiego przedsiębiorcy z Rancho. Rodzima okolica Davisa znana jest z dużej ilości podziemnych wykonawców, którzy chcieliby przejść szczebel wyżej w swojej rozpoznawalności. Jak podkreśla właściciel w jednym z wywiadów: "To miejsce jest szansą dla młodych ludzi pochodzących z takich dzielnic jak ja, jest to szansa na lepszą przyszłość". Wytwórnia skupia wokół siebie przede wszystkim podziemnych raperów wywodzących się z biednych rejonów Los Santos. Studio muzyczne mieści się na terenie Rancho. Aktualni artyści: -
 3. Polecam wpaść do rozgrywki, aktualnie dostać się do organizacji można dołącając przez dwie istniejące kliki na ternie Rancho. Na dniach ruszą nowe projekty na terenie Vespucci dzięki którym również będziecie mogli zasilić u nas miejsce.
 4. Odrzucam, na chwile obecną obszar gangów jest wystarczająco przepełniony i wybieramy najbardziej aspirujące organizacje. Zasilcie szeregi pozostałych lub prowadźcie grę bez panelu, będziemy was obserwować.
 5. Odrzucam, temat pod względem treści i aspektem wizualnym kompletnie nieprzekonywujący.
 6. Odrzucam, pozycja freelancera to nie postać głównego protagonisty serii "Rambo".
 7. Odrzucam, ograniczamy organizacje których skład przetrwa dwa tygodnie.
 8. Zdejmuję bana, blok postaci zostaje.
 9. Panowie poruszacie bardzo ciekawe tematy, w których chętnie się wypowiem ale to zapraszam do dyskusji w innym dziale, ponieważ ten jest moją skargą i dotyczy mojego dalszego istnienia na tym serwisie. Zamykam temat, aż ktoś go rozpatrzy, gdyby ktoś chciał coś dopisać związanego ze mną dajcie znać to otworzę.
 10. Wyjaśnić sprawę możesz ze mną na priv, a ty wystosowałeś tutaj skargę czyli mnie oskarżasz, że nadużywam moich uprawnień. Moim zdaniem nie ja zrobiłem krzywą akcję, tylko ty masz płytkie myślenie, gdzie wizja twojej gry sięga miernego poziomu. Jeżeli dynamika sytuacji nakazywałaby zniesienie statusu nieprzytomności, gdzie w tym przypadku było to ewidentne to zrobiłbym to na rzecz każdego gracza.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝