Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Klub] Ha$h Club


Sylwia

Rekomendowane odpowiedzi

Ay7wJU3.png

Ha$h Club to klub założony w lutym 2021 przez aspirującą, lubiącą dobrze się zabawić popową piosenkarkę Ha$hi - Hailee Cruz - współpracującą z wytwórnią CROWED Studios. Nowopowstały klub ma na celu zrzeszanie różnej maści ludzi, poczynając od najbogatszych i znanych, a kończąc na uboższych, kompletnie szarych osobach tego miasta. Ha$h Club ma w zamyśle zaoferowanie społeczeństwu lokum, w którym imprezy nie będą odbywać się tylko i wyłącznie w jednym "rytmie". W klubie będą odbywać się imprezy tematyczne, kierowane konkretnym rodzajem muzyki, coby zadowolić najróżniejsze gusta miasta grzechu - a nie ukrywajmy są one rozległe i różnorodne. Personel klubu ma na celu także tworzenie różnej maści ciekawych wydarzeń m.in. koncertów, co umożliwia stworzona w lokalu ku temu scena. Ha$h Club z czasem zaoferuje również różnego rodzaju konkursy, w których to będzie można wygrać różnorakie nagrody. Niewątpliwym jest także, iż w tym klubie dostanie się przeróżne alkohole - od tanich i prostych do ekskluzywnych trunków przygotowanych specjalnie dla tutejszych sław. W trakcie imprezy będzie można dostać także zakąski m.in. takie jak frytki, hot dogi czy też chipsy lub paluszki.
W miejscu tym można dostrzec plakaty propagujące równość  i tolerancję oraz wypisane w różnych miejscach słowa "Peace&Love", które to można zauważyć w postach na Lifeinvader'owym na profilu Ha$hi, toteż wnioskować można, iż lokum jest przyjazne dla wszystkich - bez wyjątku. Dostrzec można także logo wytwórni CROWED, z którą piosenkarka jest związana.

 

J0iAs2i.png

hJPFvcY.png

Spoiler

jaQtfCk.png

2wLEhvj.png

6bFdlKi.png

Siema!
Jakiś czas temu przyszła mi do głowy myśl założenia biznesu niekolidującego z zamysłem mojej postaci oraz urozmaicającego jej życie i... oto on!
Chcę stworzyć miejsce do rozgrywki dla wszystkich, które będzie czynne najczęściej jak to tylko jest z mojej strony możliwe. Oczywiście znajdę sobie także zastępstwo, coby moja nieobecność nie psuła innym ewentualnej rozgrywki.
Mam nadzieję stworzyć miejsce, w którym RP nie będzie się ograniczało do użycia animacji. Chcę dobrać personel tak, aby rozgrywka była na dobrym poziomie oferując uczestnikom imprez dobrą zabawę IC, jak także OOC poprzez rozwinięte i ciekawe akcje w kierunku odwiedzających. Klub ma na celu także promowanie CROWED, jak i postaci z nim powiązanych.
Jeśli chodzi o moje doświadczenie? "Erpię" już od kilku dobrych lat 6-7? na różnych platformach i to nie tylko jako gracz. 
 

 

Edytowane przez Sylwia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na Lifeinvader'rze można już odnależć założoną przez właścicielkę stronę klubu, na której, tuż po założeniu, pojawił się pierwszy wpis.**

Sikd4Aq.png

**Wpis został także udostępniony na oficjalnym profilu właścicielki - piosenkarki.**
y9qDibX.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin