Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FREELANCER] Kristopher Karr


Szybki420

Rekomendowane odpowiedzi

6pnIMCSDBAnPGj0ZmOsnUAK-zNMb4FDACVB9bp3GJ2AS-PxsZfJvq3T4gSAR4kvtWzkbdzqsXI-gbBhbwrdNOzZQx8OojhAof3wYeG1oABIG0iLKsdE7mmJx2j9gbMFoEcZ4eHRZ
**zdjęcie przedstawiające Kristopher Karr (po lewej) oraz jego przyjaciela Tim’a Willkins**


 


Kristopher Karr - syn  trzydziestopięcio letni syn austriackich imigrantów, wychowany w stanie Alderney.Zajawkowicz, fanatyk jednośladów. Stawiający na dobrą organizację pracy. Biznesmen, człowiek z głową na karku, starający się zakończyć każdą transakcję z jak największym zadowoleniem dla obu stron. Zamknięty w swoim hermetycznym gronie, nieufny na nowo poznanych ludzi. Kristopher jest służbistą, nienagannie wykonuje przekazane mu z góry polecenia. Ma problemyz alkoholem. Członek jednoprocentowego klubu motocyklowego Comanchero Motorcycle Club. Kristopher wkręcił się szybko do chapteru stacjonującego w jego rodzinnym stanie. Przechodził przez hierarchię startując z najniższego stopnia, będąc po prostu zwykłym chłopakiem na posyłki. Po kilku latach wiernej służby dla swojego klubu zostaje zesłany do Los Santos gdzie jako wolny strzelec ma zrobić dobry grunt pod interesy.
 

 


P7ZVXHLvsEula7l6sDCjNs1i2SlIqwwEuWVNXbWdH7H8hh7aTd1PmSVgmCH2opNYCPeZuso9C8l0WEowNUCZrWOz177_WJWKAdm9Bv4HR6IkCGULlf3ybQoqWGE6p8KOI2vpahtW
 


Comanchero Motorcycle Club - jednoprocentowy klub motocyklowe. Założony w Sydney, w Australii. Klub posiada swoje odłamy w Australii, Stanach Zjednoczonych, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Rosji oraz w Bośni i Hercegowinie. Główym formatorem, założycielem klubu jest Jock Ross, szkocki imigrant zamieszkały Sydney, Za oficjalną datę założenia klubu motocyklowego uznaję się rok 1968. Na dzień dzisiejszy wiadomo że w szeregi klubu wchodzi około 1000 perłnoprawnych członków rozmieszczonych po całym świecie.




 

Spoiler

Cześć wszystkim... Wracam na serwis po kilkumisięcznej przerwie. Od mojej ostatniej gry na serwisie wiele się zmieniło, weszło wiele aktualizacji więc postanowiłem wystartować ze swoim projektem gry jako Nomad, wolny strzelec. Chcę opierać grę na współpracy z postaciami epizodycznymi oraz event team'em. Drogę postaci chcę zacząć jakby od podstaw. poznając lokalny półświatek. Nie zamykam swojego projketu na jeden sposób zarobku. Chicałbym założyć własną plantację marihuany, w przyszłości jestem otwarty na grę innych wątków na które wpadnę czysto drogą IC . Złapała mnie mocna zajawa na postać wolnego strzelca, mam w głowie sporo fajnych pomysłów na pociągnięcie tej postaci. Pozdro






 

 

Edytowane przez Szybki420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin