Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

drugs4u - best quality drugs online


szymixo

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

drugs4u to sklep internetowy dostępny po tzw. drugiej stronie internetu (darkweb, darknet), zajmujący się sprzedażą różnych ilości narkotyków nie mniejszych niż dziesięć gram, w najlepszej jakości. Portal wolny jest od zapisywania jakichkolwiek treści. Pojawił się kilka miesięcy temu, powoli zdobywając coraz więcej klientów. Towar dostarczany jest przez specjalnych kurierów, strona zapewnia pełną anonimowość. Największą aktywność odnotowano w stanie San Andreas. Kupno należy rozpocząć od uzupełnienia swojego salda Bitcoin. Następnie aby zamówić należy kliknąć interesujący nas produkt. Po kliknięciu, strona przeniesie nas do prostego formularza składającego się z kilku pól tekstowych, które trzeba wypełnić. Kupujący podaje tam dane spotkania, oraz ilość towaru jaka go interesuje. Po udanej transakcji każdy użytkownik ma prawo do wystawienia łapki w górę, bądź w dół, jako ocenę towaru.

Spoiler

Projekt stworzony jako jeden z głownych wątków pod handel najlepszej jakości narkotykami przez postać freelancera, którą prowadzę. Jak już to w dziale freelancer opisałem, zamierzam odejść od typowego kupowania i sprzedawania rzeczy krótką i marną grą IC, chciałbym wdrożyć w to inne osoby z zewnątrz (oczywiście z głową, zaufane mi osoby IC), zacząć "bawić" się grą, nie patrząc już tak mocno na zarobek (stąd też chcę wdrażać sezonowe narkotyki pochodzące od organizacji). Zamówienia w zakładce internet tu

 

Mxsi lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin