Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

The Roeca Crew | TSCF


Wasiu_RPK

Rekomendowane odpowiedzi


Dziś mija równy rok od kiedy The Bloodshot Boys, później The Sclafani Crime Family, a dziś Roeca Crew pojawiła się pierwszy raz na serwerze. Przez ten czas w organizacji przewinęło się może koło 200-300 a nawet 300-400 osób. Rozegraliśmy tu na prawdę wiele wspaniałego Role Playu, stworzyliśmy mnóstwo unikalnych charakterów i poświęciliśmy mnóstwo godzin na zabawę w najlepszym gronie.

Dzisiejszy obraz organizacji w zasadzie nie ma nic wspólnego z tym co działo się na początku jej istnienia. Z początkowego składu nie ma już dzisiaj nikogo i jest mi z tego powodu trochę przykro, bo postacie ze "starej gwardii", które wracały do nas choćby na chwilę zawsze miały do czego wrócić, a pewna otoczka legendarności zawsze była przez nas zapewniona. Patrząc na to z innej strony, jestem najdłużej aktywnie działającym członkiem organizacji, bo nie licząc może tygodnia czy dwóch gram tutaj od początku. Zawsze starałem się, żeby organizacje, które tworzyłem lub przejmowałem, tak jak w tym przypadku, cechowały się wytrwałością i jak najlepszym poziomem, a także wzbudzały spore zainteresowanie wśród graczy, którzy do tej pory nie grali w tych klimatach. Wciąż staramy się edukować świeżaków, rozwijając przy tym kolejne wątki dla naszych rozbudowanych już postaci. Cieszy mnie dzisiejszy obraz tej organizacji, bo ze względu na to, że gram tutaj długo to pamiętam każdy jej najlepszy i najgorszy moment. Gdy mieliśmy dwie czy trzy aktywnie grające osoby pod panelem, ale w oparciu o grę z innymi organizacjami czy choćby sektorem cywilnym pchaliśmy ten wózek dalej. Jak mieliśmy po 50-60 osób na Discordzie z czego mogliśmy stworzyć jedną bardzo dużą i drugą nieco mniejszą ekipę, które równocześnie walczyły między sobą o wpływy w mieście. Potrafiliśmy stworzyć kilka fajnych eventów jak śluby, pogrzeby czy inne wydarzenia, którymi zrzeszaliśmy w grze kilkadziesiąt osób z różnych organizacji i frakcji porządkowych. Liczę na to, że uda nam się utrzymać obecny trzon organizacji, który funkcjonuje już koło 8 miesięcy, a także przyjmiemy do siebie kilka nowych osób, kilku starych wyjadaczy i będziemy ciągnąć to dalej. 

Chciałbym, żeby celem organizacji w najbliższym czasie było to, co udało nam się osiągnąć przez okres wakacyjny - Utrzymać wysoką aktywność w grze, dzięki której będziemy mogli stworzyć dobrze funkcjonujące mafijne drzewko na wszystkich szczeblach hierarchii. W oparciu o doświadczonych graczy kreujących postacie mobsterów i przy wsparciu charakterów epizodycznych, jak żony gangsterów czy legalne zaplecze, a także nowe twarze na postaciach na najniższych stopniach.

 

Zapraszam serdecznie do rozgrywki z nami, bo marnujecie czas, grając gdzieś indziej! Może nie mamy wujków w Cosa Nostra, ale też jest zajebiście.

 

8sezon.png

Credits; @Juzi
tekst: @Nina, @Nynek
screeny: @Ostersky

Edytowane przez Wasiu_RPK
hadson, tomaszek, UNDU i 17 innych lubią to

sygnatura_wasiu.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Wasiu_RPK napisał:

Może nie mamy wujków w Cosa Nostra, ale też jest zajebiście.

Tymi słowami można podsumować wszystko. Raz jest lepiej, raz gorzej jednak z dumą można czyta się post, który wyszedł spod ręki Wasia. Wpadnięcie do SCF to świetny "początek" mojej gry na piątce. Wielkie pozdrowienia dla @rafi_rks, że mnie przekonał do zainstalowania alt:V i wpadnięcia na serwer w końcu. Pozderki również dla każdego z kim miałem się okazje przeciąć w trakcie gry IC. Mimo, że wiedziałem praktycznie okrągłe zero o tym klimacie to przez cały czas mojej gry bawiłem się miodnie. Do zobaczenia w gierce i (oby) przy świętowaniu kolejnego roku.
 

Cytat

Zrzut_ekranu_45.png

 

Wasiu_RPK, Łest, UNDU i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin