Skocz do zawartości

MadeMan

Gracz
 • Ilość treści

  159
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5

MadeMan wygrał w ostatnim dniu 12 Wrzesień

MadeMan ma najbardziej lubianą zawartość!

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  mademan#1423

Ostatnio na profilu byli

1 666 wyświetleń profilu

MadeMan's Achievements

 1. Nie ukrywam zdziwienia decyzją o założeniu osobnej organizacji ale życzę jak największe powodzenia. To marka - Jopas, Pator i Fryzjer z którego sklejek uczyłem się połowicznie gry w tym klimacie jako gimnazjalista dawno, dawno temu. Liczę na interakcję i klimatyczne zagrania.
 2. – PADELLI MAKES DEALS WITH THE CHINESE MAFIA fragment biografii - zostanie udostępniona wkrótce: (...)właśnie wraz z Gallo, Padelli rozpoczął swoją działalność w Los Santos. Poprzez podłapanie kontaktów na myjni Davis, nawiązali oni współpracę z Garym Pagano, ówczesnym powiązanym z 'TSCF' (obecnie rulling-panel; street-boss). Dwójka z Liberty City wykonywała różne zlecenia dla Pagano; pobicia, wymuszenia, w międzyczasie nawiązując znajomości z pozostałą częścią środowiska, Larry nawiązał koleżeńską relację z Avonem Roeca, ówczesnym przekrętaczem z wysokim stażem (obecnie caporegime), okazał mu wsparcie dla jego działalności pożyczkowej Happy Shark. Padelli darzył przyjaźnią Fitcha Gallo, jednak nie uważał go za równie perspektywistycznego gracza, dlatego wykorzystał go do wybicia się, przejmując od Garego Pagano zlecenie zabójstwa jednego z czarnoskórych gangsterów z Davis i wystawiając swojego wspólnika na cyngla. W strukturach organizacji doszło do roszad, przyjęto do rodziny nowych członków. Pagano będący do tej pory liderem ulicy, przejął funkcję kapitana i odstawił Padelliego na boczny tor, pod skrzydła Roeci. Padelli był dotknięty separacją Pagano, rozumiał Avona Roece, który również został pominięty przy awansie i nie został przyjęty do rodziny. To było jego pierwszym rozczarowaniem zimną polityką w środowisku mafijnym, wtedy też postanowił postawić wszystko na jedną kartę i zachować lojalność wobec swojego nowego przełożonego. Lawrence Padelli zyskał nowego wspólnika Anthonego Caldirole, ten pomagał mu w ulicznej działalności, razem zaczęli tworzyć swoje zaplecze narkotykowe i siatkę kontaktów handlowych, składającą się w głównej mierze z pomniejszych ulicznych gangów czy klubów motocyklowych. W międzyczasie zapoznał się z Flavią Kinahan, z którą w przyszłości się ożenił. Padelli i Caldirola generowali ogromne dochody dla Avona Roeci, co miało wpływ na jego konflikt z Mitchem Cassidy - który domagał się transferu jednego z zawodników do swojej ekipy. Roeca został nominowany na nowego członka rodziny mafijnej, co wiązało się z awansem dla Padelliego i Caldiroli - dołączyli do ekipy, kontynuując działalność dla świeżego żołnierza w strukturach(...)
 3. September hummus ballad on the west coast @Hummus ,
 4. Never Fear Rome, the serpent lies coiled in Naples...
 5. tribute serdecznego przyjaciela groma, jego ostatnia postać to frank lazzano
 6. Herod ruled Judea from 37 BC. The Bible says he initiated a murder of all the infants in Bethlehem in an attempt to get rid of the baby Jesus. In the massacre of newborn babies of Bethlehem found in the Nativity story, King Herod is portrayed as a tyrant prepared to kill infants who could eventually challenge him.
 7. Niestety background postaci nieprawidłowy. Natomiast imię nie jest tak bardzo włoskie, także nic straconego. Przypominam, nie gramy włochów, jeżeli jednak ktoś u nas gra taką postać, to jest to gracz, który ma wystarczające doświadczenie w tym klimacie, żeby sobie na to pozwolić. Pozwolę sobie tutaj zacytować założyciela tej organizacji: "Pierwsze o czym wspomnę na tym kanale to o Waszych postaciach. Otóż nie gramy włochów, gramy amerykanów o włoskim pochodzeniu. To nie są lata w okresie wojennym, gdzie mafie formowały osoby przybyłe zza oceanu, a lata współczesne, gdzie całą strukturę tworzą amerykanie - stąd między innymi nazewnictwo "Amerykańska Cosa Nostra". Większość takich ludzi nawet nie zna ojczystego języka, bo po prostu nigdy nie miała z nim styczności - jedyne co mają wspólnego z Włochami to nazwisko i krew po swoich krewnych. Druga rzecz to nickname. Jak wspominałem gramy I-A (Italo American), czyli często tacy ludzie noszą amerykańskie imiona, które nadawane im były z myślą o tym, by w społeczeństwie czy wśród rówieśników takie dzieciaki nie były dyskryminowane i nazywały się tak jak reszta amerykanów. Tym bardziej, że gramy juz takie pokolenie, że nasi rodzice też raczej widzieli Włochy tylko na mapie czy w TV i często też noszą stricte amerykańskie imiona. Także fajnie by było, jakbyście nie wyjeżdzali z imionami typu Salvatore, Gianluigi, Alessandro, Andrea, Massimo itd.." Zapraszamy na discord na konsultacje.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝