Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Daron Mulder


Seba

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

***

Daron Mulder (ur. 10 października 1991 w Los Santos) - Amerykański szef kuchni, restaurator, krytyk kulinarny. Pomimo stosunkowo młodego wieku jak na kucharza, wielokrotny juror programów kulinarnych. Większość swojego życia spędził w podróży, szlifując swoje umiejętności kulinarne. Od pół roku zamieszkuje Los Santos na stałe. Przejechał cały świat tylko po to, aby poznać każdy smak z tej ziemi i móc serwować go dalej. Jego umiejętności podejścia do tematu sprawiają, że jego restauracje są najwyższej klasy doznaniem kulinarnym. Restauratorzy z całego świata biorą z niego przykład, a dwie jego restauracje w  San Fierro  i Liberty City posiadają po jednej gwiazdce Michelin. Kolejnym miastem na celowniku jest Los Santos. Z racji tego, że chce tu zamieszkać już na stałe, jest w trakcie budowania swojej nowej restauracji. Jeśli spotkasz go w swojej, to bądź pewien, że niedługo na jego blogu pojawi się wpis opisujący jego doznania.

 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Daron Mulder

Numer konta postaci: 2507458199

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Seba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

spacer.png

**Tydzień był bardzo intensywny. Po długiej rozmowie i negocjacjach Daron podpisał umowę z kancelarią Rebel Lawyer. Prace nad otwarciem nowego lokalu idą pełną parą, niedługo zostanie ogłoszona data otwarcia. Cały czas prowadzi wywiad środowiskowy, sprawdza lokalną gastronomie. Bada czego brakuje, aby jego restauracja była unikatowa. Rozmawia z mieszkańcami, próbuje zrozumieć ich potrzeby kulinarne. Niedługo na jego blogu pojawią się pierwsze wpisy na temat lokali gastronomicznych z Los Santos.**

spacer.png

Edytowane przez Seba
Danias i Ripper lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

**na blogu kulinarnym prowadzonym przez Daron'a Mulder'a pojawiła się nowa recenzja.**

 

spacer.png

LE CHAT BLANC - French Bistro

Nie ma wątpliwości, że będąc w Los Santos trzeba zajść do tej restauracji i spróbować tego, co ma w swojej ofercie. Zapewne zapytacie, dlaczego akurat tutaj, przecież wszędzie można zjeść pieczoną kaczkę i napić się dobrego wina. Z tym drugim się zgodzę, bo kupić dobre wino nie jest wielkim wyczynem. Obsługa, która przywitała mnie na wejściu jest na najwyższym poziomie. Nie wszędzie można spotkać kelnerkę, która wie jak rozmawiać z głodnym klientem, który ma jakieś tam pojęcie o jedzeniu i lubi dobrze zjeść.

Na przystawkę została mi zaproponowana patera różnego rodzaju serów w połączeniu z czerwonym winem. Powiem Wam, że trafili w punkt, bo jest to połączenie wręcz idealne, które tylko pcha wasze kubki smakowe w tą niezwykła kulinarną podróż, która dopiero co się rozpoczyna. Podane było bardzo ładnie, nie mam co do tego wątpliwości. Degustacja wina przed jego podanie, bardzo na plus - nie lubię gdy ktoś nalewa mi wina nie sprawdzając, czy przypadnie mi do gustu.

spacer.png

 

Po skończonej przystawce przyszła pora na danie głównej, a po tak wykwintnym apterizerze nie mogłem się jego doczekać! Oczywiście byłem pewien, że po takim wstępie danie główne będzie tylko wisienką na torcie - nie myliłem się. Kaczka była idealnie wypieczona, dopełniona przepysznym sosem i otoczona dodatkami o idealnej kompozycji smakowej. Wszystkiego jego składniki osobno smakują bardzo dobrze, a w połączeniu tworzy mieszankę, po której kubki smakowe wołają - więcej! Na pewno wpadnę tam nie raz. Wam też serdecznie polecam!

spacer.png

 

W mojej osobistej skali, oceniam restaurację na 10/10. Czułem się tam bardzo dobrze. Wystrój jak i obsługa na najwyższym poziomie. Ceny przystępne, lokalizacja bardzo dobra. Serdecznie polecam wizytę w tym miejscu!

spacer.png

Spoiler

 

((Recenzja na podstawie odczuć podczas gry IC.

spacer.png ))

 

 

Danias, thaZu, Katsuru i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dnia 26.03.2021 Daron Mulder oficjalnie otworzył swój lokal w Los Santos. Na stałe osiedlił się już w tym mieście. Na jego imprezie pojawiło się wiele znanych osób, dzięki czemu jego kontakty i rozpoznawalność w mieście pomału idzie do przodu. Otwarcie odniosło sukces wizerunkowy i finansowy.**

  • Wizerunek mocno na plus, ludzie raczej dobrze ocenili nowe miejsce na mapie Los Santos
  • Zyskał wiele nowych kontaktów w branży
  • W planach ma wydanie książki kucharskiej, nad którą aktualnie pracuje.
ripyungbruh., Ripper i Danias lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin