Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Sklep z okularami przy Vespucci


OSK4REKOFFICIAL

Rekomendowane odpowiedzi

Kolumbijczyk który został wydalony ze służby w armii postanawia otworzyć sklep z akcesoriami. W okolicy nie ma podobnego miejsca, w którym będziemy mogli wyposażyć się w maski, okulary czy tandetne zegarki/łańcuszki. 

Sklep znajdować się będzie w jednym ze straganów przy plaży. Jak wyżej wymieniłem, chciałbym sprzedawać w nim maski, okulary i tandetne, tanie akcesoria. 

Stragan będzie miejscem, w którym będzie można skontaktować się z ludźmi zajmującymi się zabójstwami na zlecenie oraz zmianą tożsamości. Co dzień ludzie będą mogli odwiedzić sklep w celu zakupienia akcesoriów, po wybraniu numeru który będzie drążył po mieście i zamówieniu odpowiedniej rzeczy będziemy mogli dać pewnym ludziom do zrozumienia, że potrzebują usług, które nie są ogólnodostępne. 

Nie będę potrzebował żadnego wsparcia finansowego, czy nawet pojazdu. Mam swoje auto, które wybrałem przy zakładaniu postaci i jestem w stanie poświęcić je na dostawczaka firmowego. Jedyne czego będę potrzebować to teleport do interioru, dostęp do sprzedaży rzeczy i zamawiania ich oraz coś w rodzaju szafki/skrzynki (aktualnie okulary czy maski można kupować i dopiero je zakładać, ja mam zamiar kupić wszystko co będę mógł w swoim sklepiku, schować to w jakieś miejsce i dać klientowi możliwość przymierzenia akcesoria).

Od tego sklepu zależy tak na prawdę cały mój pomysł na postać, proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji i o zorganizowanie tego w jak najkrótszym terminie, abyśmy mogli ze znajomym wystartować ze wszystkim. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin