Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA][Whisper] Modek


Modek

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/205-modek/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jurij Golubov
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Warn oraz aj.
Powód nałożenia kary:

Warn - "Holowanie taksówki bez felg na linkę holowniczą? Następnym razem odgrywaj takie rzeczy ze smakiem"

Jail - "Mimo codziennych reportów na Ciebie nadal grasz jak newbie. Bicie przypadkowych ludzi, przekleństwa na czacie narracyjnym, offroad taksówką po plaży(120 minut)"

 


Członek ekipy nakładający karę: Whisper.
Wyjaśnienie sytuacji: Nie zgadzam się całkowicie z nałożonymi na mnie dwoma karami. Objaśnię najpierw warna, który został na mnie nałożony w nocy. 
Jechałem przez miasto wraz z pasażerem (Dmitrij Bulhakov, odgrywamy dwóch rusków, przyjacieli, którzy legalnie wyemigrowali do ls po zakończeniu ich przestępczej działalności w Rosji, często wspominają przy wódce stare czasy), nagle wyjechał nam samochód w wyniku czego miejsce miał wypadek drogowy. Wszystko zostało odegrane, doszliśmy do siebie, na miejscu nawet były służby porządkowe. W wyniku wypadku została uszkodzona taksówka. Odgrywaliśmy sprawdzenie jej stanu, czy da radę jechać czy nie. Przebita była jedna z opon. Nasze postacie przeżyły ten wypadek bardzo emocjonalnie, gdyż przez cały dzień pewna osoba (wpiszę tutaj nick jak odnajdę// Celine Kensington) jeździła z nami i pomagała nam w znalezieniu pracy. Zostaliśmy zatrudnieni w nowo powstałej korporacji taksówkarskiej. Na miejscu zjawił się nawet człowiek z tej korporacji (Kellan Porter), ugadaliśmy się, że on weźmie winę, uspokajał nas i ustaliliśmy, że jakoś wspólnie ogarniemy temat. Nasze postacie zauważyły przebitą oponę, stwierdziliśmy, że auto trzeba jakoś usunąć z tego miejsca. Odegraliśmy, że holujemy za pomocą linki holowniczej do pobliskiego warsztatu. Warsztat ten był może 200 metrów od nas. Był w zasięgu kamery. Było to bardzo blisko. W rozmowie stwierdziliśmy, że felgi i tak są śmietnik, to była nasza świadoma decyzja i przystąpiliśmy do holowania. Taksówkę holowaliśmy bardzo powoli, nie przekraczając myślę 10km/h. Czy takie holowanie to nie wiem, to jest coś nierealnego? Nie można przejechać na feldze kilkaset metrów? Gdy byliśmy już w warsztacie, zostałem ukarany warnem. 
Jail - Codziennie reporty? Mogą być, co z tego? To oznacza, że jak są reporty to robię coś złego? Nawet wiem, kto mnie reportuje i dlaczego. Kilka razy ustawialiśmy się taksówką przy spawnie, właściciel/kierownik tego baru (Habannero czy jakoś tak, wraz z James_Walker) początkowo w grze IC miał pretensje, że tutaj stajemy, że mamy wypieprzać, że tutaj nie możemy stać. Ja i Dmitrij nie rozumieliśmy jego argumentów, dlaczego tutaj niby nie możemy stać. To wszystko była gra IC, nie mam nic do tego. Gdy za jakiś czas podjechaliśmy ponownie, osoby te nawet nie chciały grać za bardzo IC i pisały na /b, że jesteśmy odwalaczami, pewnie od razu także dostaliśmy zgłoszenie za to). Słuszne? Uważam, że nie. Nie każdy report mówi o przewinieniu osoby zgłoszonej. 
Bicie przypadkowych ludzi - mamy pogróżki od kilku osób, często kręcą się one właśnie przy tym barze. Grozili nam, że za te stawanie w tym miejscu spalą nam taksówki, przerysują auta. Moja postać miała epizod z niejaką Layla_Fletch, kobieta ta zostawiła mojego ruska na poczet kogoś innego. Dzisiaj mój rusek zobaczył ją, chciał pogadać. Do akcji po chwili włączył się James_Walker, bez niczego wyciągnał sobie w samym centrum gnata i uderzył w tył głowy wbijając mi BW. Kiedy ja zreportowałem tą osobę, nie zostały wyciągnięte żadne konsekwencje. Ściągnięto mi jedynie bw, czyli chyba ktoś uznał, że było tu jakieś przewinienie. Ta osoba miała już problem do nas wcześniej, ubliżała nam i tak dalej. Za jakiś czas gdy stałem na postoju, ta sama osoba podchodzi i gasi kiepa na dachu taksówki. Ile takich zaczepek może znieść rusek? Wkurzył się i ruszył do niego, wszystko uważam, że w sposób nienaganny odegrane. Za to zostałem ukarany. Gdy wcześniej ja zgłaszałem latanie z bronią w centrum i nieodegraną awanture, nikt nic nie zrobił. Mnie się kara. To nie była przypadkowa osoba, tak jak jest napisane w powodzie jaila. 
Offroad taksówką - czegoś takiego w ogóle nie było. Uważam, że jest to kłamstwo. Chwilę przed dostaniem jaila podjechałem na parking przy plaży, zawróciłem może najeżdzając na kawałek piasku. Ustawiłem się na parkingu i tam stałem. Po żadnej plaży nie jeździłem. Nie jeździłem offroad taksówką. 
Ewentualne screeny/świadkowie:  Dmitrij Bulhakov, Kellan Porter - był przy całej akcji z holowaniem, to on miał wziąść winę na siebie, wysyłał zdjęcia szefowej, był w warsztacie kiedy dostałem warna. W tym warsztacie było jeszcze dużo osób.

 

 

 

 
Edytowane przez Modek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość whisper

Przy nadawaniu kary nie interesuje mnie jakie miałeś ustalenia co do postaci, a to co faktycznie nią grasz, a grasz imigranta ze wschodu, który wszędzie szuka zaczepki. Przyglądałem się Twojej grze od czasu pierwszego reportu - bodajże 2 czy 3 dni temu, kiedy wykazałeś się marną grą i wtedy po raz pierwszy upomniałem Cię w prywatnej wiadomości, między innymi za liczne przekleństwa na czacie narracyjnym. W ciągu tych dni niejednokrotnie otrzymywaliśmy reporty na Ciebie od różnych osób, głównie za marną grę i odwalanie taksówką (codziennie i to nie po jednym). Osoba rozpatrująca Twoją apelację może sobie sprawdzić, że nie wymyśliłem sobie tego i taki stan rzeczy miał faktycznie miejsce. W grze napisałeś mi, że kieruję się "kolesiostwem" bo nadałem Ci karę po reporcie od innego gracza, którego swoją drogą w ogóle nie znam. Uwierz, że daleko mi od tego abym utrzymywał bliskie relacje z osobami grającymi w centrum 😅  

Pierwsza nieścisłość w przypadku Twojego tłumaczenia co do warna - miałeś jeśli dobrze pamiętam 3 felgi bez opon, nie jedną (no chyba, że był to bug synchronizacji gry, w co wątpię). Może się nie znam, ale raczej mało realistycznym jest aby holować takie auto metodą "na linkę", stąd otrzymałeś ostrzeżenie. Kolejna sprawa - mówisz iż kiedy reportowałeś jakiegoś kolesia nikt na to nie reagował. Nie przypominam sobie aby poszło od Ciebie jakieś zgłoszenie. Nie widzę 24/7 co gra każdy gracz, dlatego napisałem Ci w grze, że gdybyś podesłał mi dowody na krzywą grę innej osoby również bym ją ukarał. Jeśli nie reportowałeś łamania regulaminu ani nie kontaktowałeś się z kimś z administracji online to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina. 

Owszem, tak jak napisałeś "nie każdy report mówi o przewinieniu osoby zgłoszonej" dlatego nie karałem Cię dzisiaj parę godzin wcześniej, gdy otrzymałeś report za odwalanie taksówką, a mogłem uwierzyć na słowo, prawda? Odgrywasz /me pokroju cytuję "zajebał ciosa", atakujesz gościa po czym wsiadasz i jedziesz taksówką na plażę by tam polatać sobie bokiem na piasku (swoją drogą za takie kręcenie bączków w różnych miejscach dostawałeś już dzisiaj reporty). Szczerze mam nadzieję, że lider grupy firmy taksówkarskiej, w której pracujesz wyrzuci Cię możliwie szybko ze swojego skryptu bo wpływasz negatywnie na renomę. W apelacji podałeś trzech świadków, z czego jeden to znajomy mi dobrze Dmitrij Bulhakov, Twój kolega od wspólnego grania bentrumiarzy-zadymiarzy, z którym już pierwszego dnia zagrałeś totalną kupę. Nie było go przy nadawaniu dzisiejszej kary, a drugi z nich - Kellan Porter po krótkim dialogu wczoraj ze mną w prywatnej wiadomości, gdy wytłumaczyłem mu jak kiepsko grasz i ile dziennie dostajemy na Ciebie reportów odpisał (nie pamiętam dokładnie) coś ala "skoro tak to masz rację". 

Jedyne co teraz zmieniłbym w swojej karze to powód AJ na całokształt 3-dniowej gry i większą liczbę minut, bo 120 minut w Twoim przypadku to za mało. To lanie wody, wmawianie iż "uwziąłem się na Ciebie" i kłamstwa, że nie reaguję na reporty ani /w od Ciebie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że otrzymałeś za krótki admin jail. Wielu graczy może potwierdzić, że jeśli jestem na /aduty reaguję na każdy report, który nie został już przyjęty przez innego członka ekipy i tak samo odpisuję na prywatne wiadomości. Jakbyś sobie przypomniał to karałem chyba przedwczoraj jednego z graczy, który pobił CIebie i kolegę kastetem. O jakim więc kolesiostwie i stronniczości pisałeś? Nie znam Cię, tak samo jak osób, które reportowały Twoją gównianą grę więc nie masz tutaj racji. Za taką grę ukarałbym również jakiegokolwiek innego gracza, życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, whisper napisał:

Przy nadawaniu kary nie interesuje mnie jakie miałeś ustalenia co do postaci, a to co faktycznie nią grasz, a grasz imigranta ze wschodu, który wszędzie szuka zaczepki. Przyglądałem się Twojej grze od czasu pierwszego reportu - bodajże 2 czy 3 dni temu, kiedy wykazałeś się marną grą i wtedy po raz pierwszy upomniałem Cię w prywatnej wiadomości, między innymi za liczne przekleństwa na czacie narracyjnym. W ciągu tych dni niejednokrotnie otrzymywaliśmy reporty na Ciebie od różnych osób, głównie za marną grę i odwalanie taksówką (codziennie i to nie po jednym). Osoba rozpatrująca Twoją apelację może sobie sprawdzić, że nie wymyśliłem sobie tego i taki stan rzeczy miał faktycznie miejsce. W grze napisałeś mi, że kieruję się "kolesiostwem" bo nadałem Ci karę po reporcie od innego gracza, którego swoją drogą w ogóle nie znam. Uwierz, że daleko mi od tego abym utrzymywał bliskie relacje z osobami grającymi w centrum 😅  

Pierwsza nieścisłość w przypadku Twojego tłumaczenia co do warna - miałeś jeśli dobrze pamiętam 3 felgi bez opon, nie jedną (no chyba, że był to bug synchronizacji gry, w co wątpię). Może się nie znam, ale raczej mało realistycznym jest aby holować takie auto metodą "na linkę", stąd otrzymałeś ostrzeżenie. Kolejna sprawa - mówisz iż kiedy reportowałeś jakiegoś kolesia nikt na to nie reagował. Nie przypominam sobie aby poszło od Ciebie jakieś zgłoszenie. Nie widzę 24/7 co gra każdy gracz, dlatego napisałem Ci w grze, że gdybyś podesłał mi dowody na krzywą grę innej osoby również bym ją ukarał. Jeśli nie reportowałeś łamania regulaminu ani nie kontaktowałeś się z kimś z administracji online to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina. 

Owszem, tak jak napisałeś "nie każdy report mówi o przewinieniu osoby zgłoszonej" dlatego nie karałem Cię dzisiaj parę godzin wcześniej, gdy otrzymałeś report za odwalanie taksówką, a mogłem uwierzyć na słowo, prawda? Odgrywasz /me pokroju cytuję "zajebał ciosa", atakujesz gościa po czym wsiadasz i jedziesz taksówką na plażę by tam polatać sobie bokiem na piasku (swoją drogą za takie kręcenie bączków w różnych miejscach dostawałeś już dzisiaj reporty). Szczerze mam nadzieję, że lider grupy firmy taksówkarskiej, w której pracujesz wyrzuci Cię możliwie szybko ze swojego skryptu bo wpływasz negatywnie na renomę. W apelacji podałeś trzech świadków, z czego jeden to znajomy mi dobrze Dmitrij Bulhakov, Twój kolega od wspólnego grania bentrumiarzy-zadymiarzy, z którym już pierwszego dnia zagrałeś totalną kupę. Nie było go przy nadawaniu dzisiejszej kary, a drugi z nich - Kellan Porter po krótkim dialogu wczoraj ze mną w prywatnej wiadomości, gdy wytłumaczyłem mu jak kiepsko grasz i ile dziennie dostajemy na Ciebie reportów odpisał (nie pamiętam dokładnie) coś ala "skoro tak to masz rację". 

Jedyne co teraz zmieniłbym w swojej karze to powód AJ na całokształt 3-dniowej gry i większą liczbę minut, bo 120 minut w Twoim przypadku to za mało. To lanie wody, wmawianie iż "uwziąłem się na Ciebie" i kłamstwa, że nie reaguję na reporty ani /w od Ciebie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że otrzymałeś za krótki admin jail. Wielu graczy może potwierdzić, że jeśli jestem na /aduty reaguję na każdy report, który nie został już przyjęty przez innego członka ekipy i tak samo odpisuję na prywatne wiadomości. Jakbyś sobie przypomniał to karałem chyba przedwczoraj jednego z graczy, który pobił CIebie i kolegę kastetem. O jakim więc kolesiostwie i stronniczości pisałeś? Nie znam Cię, tak samo jak osób, które reportowały Twoją gównianą grę więc nie masz tutaj racji. Za taką grę ukarałbym również jakiegokolwiek innego gracza, życzę miłego wieczoru.

 

Nie do końca rozumiem określenie mnie jako typu 'bentrumiarzy-zadymiarzy'. Generalnie uważam, że jest to określenie co najmniej nie trafne. Tak samo co masz na myśli zagrania totalnej kupy? Każdy potrzebuje czasu na poznanie mechaniki gry itd. Jeżeli było coś, co z Twojego punktu widzenia wydawało się odwalaniem, to chyba od tego masz możliwość ostrzeżeń czy jaila, ewentualnie napisania po prostu priv. Ja ogólnie zawsze na serwerach lubię sobie pograć, spędzić trochę czasu i zorientować się w sytuacji czyli to bentrumiarstwo tak jak to określiłeś. Nie widzę, jednak w tym nic złego i raczej nie łamie to też regulaminu. Mniejsza o to, ponieważ ten temat nie dotyczy mojej osoby.

 

Jeżeli chodzi o sytuacje taksówki, ponieważ tylko przy tej akcji byłem to mogę powiedzieć tylko tyle, że sam wypadek itd. raczej było odegrane poprawne. Opona u mnie była przebita chyba jedna, prawa tylna, jeśli się nie mylę. Odegraliśmy, że felga jest na śmietnik i nie ma co się bawić w lawetę i to po prostu przeciągnęliśmy - jest to co prawda nie zgodne z prawem, ale to już chyba kwestia ig, prawda? 

A czy da się jechać bez opony czy nie to wystarczy wpisać to w wyszukiwarce YouTube i z pewnością znajdziesz kilkadziesiąt filmików, jednak możesz mi uwierzyć na słowo, że się da 🙂 

Pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez Caberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość whisper
1 godzinę temu, Caberg napisał:

Opona u mnie była przebita chyba jedna, prawa tylna, jeśli się nie mylę. Odegraliśmy, że felga jest na śmietnik i nie ma co się bawić w lawetę i to po prostu przeciągnęliśmy - jest to co prawda nie zgodne z prawem, ale to już chyba kwestia ig, prawda? 

A czy da się jechać bez opony czy nie to wystarczy wpisać to w wyszukiwarce YouTube i z pewnością znajdziesz kilkadziesiąt filmików, jednak możesz mi uwierzyć na słowo, że się da 🙂 

Zacytuję tylko to, co napisałem wcześniej bo być może nie doczytałeś:

2 godziny temu, whisper napisał:

Pierwsza nieścisłość w przypadku Twojego tłumaczenia co do warna - miałeś jeśli dobrze pamiętam 3 felgi bez opon, nie jedną (no chyba, że był to bug synchronizacji gry, w co wątpię). Może się nie znam, ale raczej mało realistycznym jest aby holować takie auto metodą "na linkę", stąd otrzymałeś ostrzeżenie.

Niech resztę ocenia @CoolNickname, bo sprawa dotyczy nie tylko warna z wczoraj za holowanie auta na samych felgach, a przede wszystkim wielu innych rzeczy składających się na całokształt słabej gry, za co został nadany dzisiejszy AJ. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może nie doczytałeś tego co ja napisałem , więc zastosuję pogrubienie. Nie wiem co to za jakieś cwaniakowanie, nie znam się na mechanice gta v, więc napisałem o tym co było na ekranie mojego monitora, synchro w sampie często i gęsto się bugowało.

Pozdrawiam. 

1 godzinę temu, Caberg napisał:

 

Opona u mnie była przebita chyba jedna, prawa tylna, jeśli się nie mylę

Edytowane przez Caberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

  

17 godzin temu, whisper napisał:

Przy nadawaniu kary nie interesuje mnie jakie miałeś ustalenia co do postaci, a to co faktycznie nią grasz, a grasz imigranta ze wschodu, który wszędzie szuka zaczepki. Przyglądałem się Twojej grze od czasu pierwszego reportu - bodajże 2 czy 3 dni temu, kiedy wykazałeś się marną grą i wtedy po raz pierwszy upomniałem Cię w prywatnej wiadomości, między innymi za liczne przekleństwa na czacie narracyjnym. W ciągu tych dni niejednokrotnie otrzymywaliśmy reporty na Ciebie od różnych osób, głównie za marną grę i odwalanie taksówką (codziennie i to nie po jednym). Osoba rozpatrująca Twoją apelację może sobie sprawdzić, że nie wymyśliłem sobie tego i taki stan rzeczy miał faktycznie miejsce. W grze napisałeś mi, że kieruję się "kolesiostwem" bo nadałem Ci karę po reporcie od innego gracza, którego swoją drogą w ogóle nie znam. Uwierz, że daleko mi od tego abym utrzymywał bliskie relacje z osobami grającymi w centrum 😅  

Gram imigranta, który nie, nie szuka wszędzie zaczepki, nie wiem skąd sobie to wymyśliłeś. Była jedna sytuacja, w której ruskie się podpaliły. Skoro były na mnie reporty, a nie byłem ukarany to oznacza, że te reporty były nieprawidłowe i nie złamałem regulaminu gry. Jedyne z czym się zgadzam, to to, że z dwa razy rzeczywiście na /me użyłem wulgaryzmów. Tyle.

17 godzin temu, whisper napisał:

Pierwsza nieścisłość w przypadku Twojego tłumaczenia co do warna - miałeś jeśli dobrze pamiętam 3 felgi bez opon, nie jedną (no chyba, że był to bug synchronizacji gry, w co wątpię). Może się nie znam, ale raczej mało realistycznym jest aby holować takie auto metodą "na linkę", stąd otrzymałeś ostrzeżenie. Kolejna sprawa - mówisz iż kiedy reportowałeś jakiegoś kolesia nikt na to nie reagował. Nie przypominam sobie aby poszło od Ciebie jakieś zgłoszenie. Nie widzę 24/7 co gra każdy gracz, dlatego napisałem Ci w grze, że gdybyś podesłał mi dowody na krzywą grę innej osoby również bym ją ukarał. Jeśli nie reportowałeś łamania regulaminu ani nie kontaktowałeś się z kimś z administracji online to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina. 

Nie pamiętasz dobrze, nie były rozwalone 3 koła. Jest to jak najbardziej realistyczne, proponuje się doinformować. Jeżeli sobie nie przypominasz, to ja proszę o wyciągnięcie logów i sprawdzenie tego. Może po prostu nie zauważyłeś, ja jednak takiego reporta wysyłałem więc proszę mi tutaj nic nie zarzucać. Gdzie moja wina? Zgłosiłem tego gracza.

Znalazłem podesłane zdjęcie taksówki z wypadku:

 

spacer.png

17 godzin temu, whisper napisał:

Owszem, tak jak napisałeś "nie każdy report mówi o przewinieniu osoby zgłoszonej" dlatego nie karałem Cię dzisiaj parę godzin wcześniej, gdy otrzymałeś report za odwalanie taksówką, a mogłem uwierzyć na słowo, prawda? Odgrywasz /me pokroju cytuję "zajebał ciosa", atakujesz gościa po czym wsiadasz i jedziesz taksówką na plażę by tam polatać sobie bokiem na piasku (swoją drogą za takie kręcenie bączków w różnych miejscach dostawałeś już dzisiaj reporty). Szczerze mam nadzieję, że lider grupy firmy taksówkarskiej, w której pracujesz wyrzuci Cię możliwie szybko ze swojego skryptu bo wpływasz negatywnie na renomę. W apelacji podałeś trzech świadków, z czego jeden to znajomy mi dobrze Dmitrij Bulhakov, Twój kolega od wspólnego grania bentrumiarzy-zadymiarzy, z którym już pierwszego dnia zagrałeś totalną kupę. Nie było go przy nadawaniu dzisiejszej kary, a drugi z nich - Kellan Porter po krótkim dialogu wczoraj ze mną w prywatnej wiadomości, gdy wytłumaczyłem mu jak kiepsko grasz i ile dziennie dostajemy na Ciebie reportów odpisał (nie pamiętam dokładnie) coś ala "skoro tak to masz rację". 

Powtórzę się - nie jeździłem taksówką po piasku, nie kręciłem bokiem, jest to kłamstwo z Twojej strony. Bączków po mieście także nie kręciłem, nie rozumiem dlaczego z Twojej strony jest tyle mijających się z prawdą zarzutów. No chyba, że użycie hamulca ręcznego przy nawracaniu prawie przy zerowej prędkości to dla Ciebie kręcenie bączków. Każda gra charakteryzuje się swoją mechaniką grą. Przyczepiasz się cały czas do mojej gry, podkreślasz jaka to ona jest słaba. Masz prawo do takiej opinii, mnie to tam za bardzo nie obchodzi co Ty sobie myślisz. Uważam, że nie powinno Cię to interesować do czasu kiedy nie łamię regulaminu gry. A nie uważam, że regulamin gry został przeze mnie naruszany. Jedyne z czym się zgodzę to wulgaryzmy na /me - użyłem ich dwa razy myślę max. Masz jakieś uprzedzenie do ludzi grających w centrum? Używasz tutaj zwrotu bentrumiarzy-zadymiarzy, co w ogóle się nie pokrywa z rzeczywistością. Znam to określenie, całkowicie nie trafnie go tutaj używasz. Nie graliśmy w taki sposób. Pomijając fakt, że to moja pierwsza postać, nie mam jeszcze konkretnych planów gdzie będę grał, chciałem poznać najpierw serwer, skrypt, mechanikę gry.

17 godzin temu, whisper napisał:

Jedyne co teraz zmieniłbym w swojej karze to powód AJ na całokształt 3-dniowej gry i większą liczbę minut, bo 120 minut w Twoim przypadku to za mało. To lanie wody, wmawianie iż "uwziąłem się na Ciebie" i kłamstwa, że nie reaguję na reporty ani /w od Ciebie tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że otrzymałeś za krótki admin jail. Wielu graczy może potwierdzić, że jeśli jestem na /aduty reaguję na każdy report, który nie został już przyjęty przez innego członka ekipy i tak samo odpisuję na prywatne wiadomości. Jakbyś sobie przypomniał to karałem chyba przedwczoraj jednego z graczy, który pobił CIebie i kolegę kastetem. O jakim więc kolesiostwie i stronniczości pisałeś? Nie znam Cię, tak samo jak osób, które reportowały Twoją gównianą grę więc nie masz tutaj racji. Za taką grę ukarałbym również jakiegokolwiek innego gracza, życzę miłego wieczoru.

Nie skomentuję tego, dla mnie to żart co piszesz. Nie zarzucam Ci, że konkretnie Ty nie reagujesz na moje reporty, ale ogólnie piszę, że reportowałem tego gracza i nikt nic z tym nie zrobił. Pokaż gdzie wmawiam, że się na mnie uwziąłeś. Chociaż uważam, że traktujesz mnie z góry, nie zapoznasz się dobrze z moją grą, sytuacjami, które były wcześniej i wyciągasz zbyt pochopne wnioski. Do tego cały czas są nieścisłości z Twojej strony, zarzucasz mi rzeczy, których nie popełniłem. Kłamstwa są z Twojej strony, karasz mnie za rzeczy, które nie miały miejsca. 🙂 

Edytowane przez Modek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Modek napisał:

Nie pamiętasz dobrze, nie były rozwalone 3 koła. Jest to jak najbardziej realistyczne, proponuje się doinformować. Jeżeli sobie nie przypominasz, to ja proszę o wyciągnięcie logów i sprawdzenie tego. Może po prostu nie zauważyłeś, ja jednak takiego reporta wysyłałem więc proszę mi tutaj nic nie zarzucać. Gdzie moja wina? Zgłosiłem tego gracza.

Wyciągnięte z nagrania:
image.png.9dc38d61bf049522ab1bceeb47efa7fa.png

Jeżeli miałoby to komuś pomóc, to proszę - z tego co widać to minimum dwa są przebite. Nic osobistego, po prostu wrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.03.2021 o 14:10, Proceente napisał:

Wyciągnięte z nagrania:
image.png.9dc38d61bf049522ab1bceeb47efa7fa.png

Jeżeli miałoby to komuś pomóc, to proszę - z tego co widać to minimum dwa są przebite. Nic osobistego, po prostu wrzucam.

Powiem ci ze wyglada jakby przednia prawa tze byla przebita, auto lekko przechylone w prawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem twoje logi - sam napisałeś, że przebite były dwie opony. Nie ważne. Moim zdaniem kary nadane przez whispera są jak najbardziej słuszne. AJ i warn z całą pewnością zmobilizują cię, żeby grać nieco lepiej. Whisper nie ma żadnego powodu, żeby być tutaj w jakimkolwiek stopniu stronniczy - jestem pewien, że w tym przypadku był całkowicie obiektywny i nie wlepił tych kar, bo się na ciebie uwziął, a po to, żeby cię utemperować - czasem przecież trzeba. Pokaż, że potrafisz wyciągać wnioski ze swoich błędów, a na pewno nikt nie będzie patrzył na ciebie przez pryzmat tych logów. Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin