Skocz do zawartości
 
GRACZY ONLINE

Internal Revenue Service


southLAnd

Rekomendowane odpowiedzi

emJxUU8.png

Internal Revenue Service (IRS) to federalna agencja Stanów Zjednoczonych odpowiedzialna za pobór podatków i egzekwowanie przepisów prawa podatkowego. Podlega Departamentowi Skarbu i działa na podstawie Internal Revenue Code (IRC), sekcja 7801. Misją IRS jest nie tylko skuteczne egzekwowanie należności podatkowych, ale także wspieranie obywateli w rozumieniu i prawidłowym wypełnianiu ich obowiązków wobec państwa. Dzięki temu urząd pełni kluczową rolę w utrzymaniu stabilności finansów publicznych.

Agenci IRS zajmują się wykrywaniem wszelkich nieprawidłowości w rozliczeniach podatkowych i dbają o to, aby każdy obywatel wywiązywał się ze swoich obowiązków. Dla tej instytucji nie istnieją wyjątki – każdy dolar musi być prawidłowo rozliczony. IRS pełni tym samym funkcję swoistej tarczy chroniącej uczciwych podatników przed konsekwencjami działań osób, które próbują uchylać się od opodatkowania lub oszukiwać system finansowy państwa.


| Wprowadzenie

 

Cześć! Jak pewnie większość już słyszała od dłuższego czasu, pracowaliśmy w Strefie Publicznej nad czymś nowym, jak teraz już można się łatwo domyślić - chodziło o IRS. Ze względu na nowy pomysł jaki narodził się nie dawno, postanowiliśmy nieco rozwinąć kwestie samego projektu który aktualnie przebywał pod opieką DOJ, w oficjalną frakcję. W dniu dzisiejszym Internal Revenue Service staje się pełnoprawną frakcją, do której może dołączyć - KAŻDY Z WAS! 

| Jak wygląda rozgrywka IRS?

Rozgrywka nie będzie polegać na niczym innym jak na kwestii prowadzenia zgłoszeń oraz realizacji przestępstw jakie będą występować wśród postaci na serwerze. Jako, że nie ma ściśle określonego systemu podatkowego na naszym serwerze, a w co poniektórych sektorach zarabianie stało się bardzo łatwe, wyszliśmy z propozycją realizacji frakcji na poziomie ewentualnych kontroli oraz prowadzenia przestępstw na tle oszustw podatkowych. Nie jest to typ frakcji dynamicznej, a przynajmniej nie na tyle jako Sheriff's Department czy LSPD. Jest to frakcja w której może pograć każdy, nie zważając do jakiej strefy należy. Frakcja ta została stworzona, ze względu na brak jej poprzedniego docenienia, gdyż teraz każdy może poznać coś nowego czego nie było tak rozbudowanego, a przynajmniej nie w takim stopniu jak obecnie rozbudowana jest struktura działań IRS. Nasi agenci nie będą skupiać się tylko i wyłącznie na kwestii on-duty, gdyż należy przypomnieć, że IRS jest strukturą federalną, dlatego każda odgrywana postać musi mieć odpowiednie umiejętności, charakter oraz sposób bycia by zostać agentem federalnym. Dlatego stawiamy przede wszystkim na rozwój i grę postaci w formie off-duty.

| Egzekwowanie prawa

Teraz pewnie każdy zacznie się zastanawiać w jaki inny sposób będziemy egzekwować prawo i wyciągać konsekwencje? Otóż zamiast nałożenia ewentualnych podatków, poszliśmy bardziej w stronę rozwijania interakcji IC. Chcemy aby wpłynęło to korzystnie dla Strefy Publicznej poprzez interakcję z innymi frakcjami, ale także z wszystkimi którzy grają na serwerze. 

Jak pewnie możecie się spodziewać, w przypadku ewentualnego zgłoszenia Waszych postaci lub biznesów, będzie przeprowadzać wszelkie realizację zgłoszeń i sprawdzać pod kątem ewentualnych naruszeń prawa. Od teraz pranie pieniędzy przez półświatek czy ewentualne kwestie związane z pochodzeniem gotówki będą musiały być dobrze rozegrane w sposób IC co daje większe pole do popisu. Spodziewajcie się zatem, że agent który będzie Was kontrolować lub zapraszać na ewentualne przesłuchanie, będzie się opierał na tych danych które faktycznie w sposób IC rozegraliście i jesteście mu w stanie udowodnić pochodzenie danego majątku. 

Jeśli chodzi o kwestie podatkowe obszarów które postanowiliśmy obciążyć podatkami. Nikt tutaj nie zamierza latać za każdym graczem i patrzeć kto wpłacił podatek czy nie. Musicie mieć od teraz na uwadze, że ewentualne nieodprowadzenie podatków może się wiązać z odpowiedzialnością, dlatego przy ewentualnym zgłoszeniu Waszej osoby, kiedy okaże się, że nie zapłaciliście należnego podatku, zostaniecie pociągnięci do odpowiedzialności. 

Chciałbym tutaj zaznaczyć, że nikt tutaj nie zamierza nikogo "uwalać" na siłę. Frakcja została rozwinięta poprzez swój potencjał i szczególnie po to, aby dostarczyć każdemu rozgrywki której szczególnie nie było widać na tym serwerze. Podkreślam szczególnie to tym osobom, które zaraz zaczną komentować w sposób negatywny Naszą frakcję.

Naszym głównym przewodnikiem, co do egzekwowania prawa, jest Internal Revenue Code, z którym polecam każdemu się zaznajomić.

| Rekrutacja

Jeżeli chcecie dołączyć do naszej ekipy, nie mamy z tym żadnego problemu. Frakcja jest stworzona dla każdego gracza, nie ważne w jakiej strefie prowadzi swoją codzienną rozgrywkę. W odpowiednim dziale utworzyliśmy specjalny temat w którym zawarliśmy poszczególne informacje które pomogą Wam zrozumieć jak wygląda gra związana z IRS oraz w jaki sposób możecie do nas dołączyć. 

Dział Rekrutacyjny

| Kontakt

W celu zrealizowania jakiejkolwiek sprawy dotyczącej skarg czy to OOC czy IC, na naszym oficjalnym serwerze Discord, utworzyliśmy tickety za pośrednictwem których możecie się z nami skontaktować. 

Wydział wewnętrzny IRS

Autor tematu: @dontouch.mee

Edytowane przez lubilabuba
southLAnd, Vesa, Evemek i 21 innych lubią to

You're a cop because you don't know how not to be one. If you feel that way, you're a cop. If you don't, you're not - you decide.

EOONvyp.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin