Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Archiwum błędów - Beta testy


Tarcza

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zgłaszajcie błędy poniżej. Aby zachować porządek, prosimy o zastosowanie się do poniższego wzoru.
 

WZÓR

[b]Opis błędu:[/b]

[b]Screen/video:[/b]

 

UWAGA! Bardzo ważną i potrzebną informacją będzie dla nas ścieżka czynności, które wykonaliście przed znalezieniem błędu. Napiszcie koniecznie w opisie co po kolei zrobiliście.

 

Przykład:

1. Wybrałem postać XXX
2. Poszedłem tu i tu
3. Zrobiłem to, w tym i tym
4. Wyskoczył wtedy błąd

 

DZIĘKUJEMY za każde zgłoszenie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[b]Opis błędu:[/b]
Wpisałem /salon i "Tpnęło mnie" do jakiegoś hangaru. Nie pojawiło się żadne GUI, ani nic. Nie zwiesiło też serwera/gry, gdyż pod tyldą działała lista graczy, a pod TABem mogłem wybrac broń.
[b]Screen/video:[/b]No nie mam, bo wyszedłem zreportować; w sumie to nie za bardzo byłoby SS czego robić.

- Dodane na Jirę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: błąd z grafiką pojazdów w panelu

Screen/videohttps://cdn.discordapp.com/attachments/629608138244620288/709496396675416134/4ab2fcbaf68921c53935d4de60f62077.png

 

- Problem znajduje się już na Jirze, ale dzięki za spostrzegawczość. 😉

 

Opis błędu: rozjechany div

Screen/videohttps://i.gyazo.com/93196b30f44f9ebf7e0fe010d55fe06b.png

 

- Dodane na Jirę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: Wyświetlanie godziny przy dacie urodzenia w dowodzie osobistym - nie wiem, jak prawko, czy licencja na broń. Edit: brak wzrostu (0 zamiast podanego w panelu).

Screen/video: Hop

 

- Dodane na Jirę.

 

Opis błędu: Wyskakiwanie okienka dokumentów pod menu ekwipunku po użyciu przedmiotu.

Screen/video: Hop

 

- Dodane na Jirę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis błędu: Przy nieudanej próbie zalogowania, brak przycisków ani żadnej możliwości powrotu albo ponownej próby logowania, można tylko alt + f4

Screen/video:
 

Spoiler

s5Wiqzi.png


edit: Błąd wystepuje tylko przy braku nadanych uprawnień, tylko wtedy znikają przyciski, ale polecam sprawdzić wsyzstkie przypadki, jak np. ktoś ma bana czy coś itd.

 

- Dodane na Jirę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin