Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

School Yard Crips (SYC)


popa

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

School Yard Crips (SYC) to gang składający się w większości z afroamerykanów w wieku od 16 do 23 lat zamieszkujących Brouge Avenue w Davis. Gang ten jest od wielu lat mocno zakorzeniony w tej właśnie okolicy. W 2020 roku większość gangbangerów SYC została zapuszkowana za udział w ostrzale funkcjonariuszy departamentu po próbie rabunku jednego z bardziej znanych salonów jubilerskich w Los Santos. Młodsi gracze z Brouge Ave. którym udało się pozostać na wolności nadal działają na ulicach Davis w barwach SYC pod opieką jedynego ocalałego og Kokane. Mowa tu o 35-letnim Kendricku 'Kokane' Boozerze który dał radę zbiec z miejsca rabunku i do dzisiaj nie został zatrzymany. Znany jest z wieloletniej produkcji metaamfetaminy znanej w jego okolicy. Małolaci często są zmuszeni do podejmowania najgorszych kroków celem wzbogacenia się. Większości z nich nie jest straszne dzielenie kolejnych porcji narkotyków i następne sprzedawanie ich na ulicach Davis. Wielu z nich jest również znana w kartotekach departamentu przez kradzieże, pobicia lub włamania. W ostatnich latach gang odszedł od jakichkolwiek beef'ów z sąsiednimy gangami, jedynie spory między poszczególnymi członkami gangów powodują pobicia i drobne strzelaniny na tych ulicach. Nie wykluczone że z dnia na dzień sytuacja ta może się zmienić.

spacer.png

Water Crank to narkotyk produkowany przez jednego z straszych członków setu w jednym z garażów w zaułkach Brouge Ave. Metaamfetamina z delikatnie niebieskim zabarwieniem wywoływanym przez dodatek niewielkiej ilości extasy bardzo dobrze znana jest wśród okolicznych ćpunów, dilerów oraz imprezowiczów w klubach Los Santos. Specyfik produkowany w całkiem wysokiej jakości posiada swoje niebywale długie działanie oraz nienagannie przyjemny haj. Do pomocy przy produkcji, Kokane zatrudnia dobrze znanych mu młodszych gangsterów którzy po procesie produkcji i sprzedaży otrzymują swoje całkiem niezłe wynagordzenie.

spacer.png

Brouge Avenue to jedna z wielu ulic Davis na której codziennie słyszy się głośną muzykę, krzyki a nawet wystrzały z broni pod osłoną nocy. Na ulicy można spotkać kilku tubylczych ćpunów oraz małolatów ubierających się częściowo w niebieskie barwy. Na ścianach widnieje duża ilość tagów zaznaczających terytorium SYC, oraz obraz w stronę innych gangów. W elewacjach i płotach tutejszych mieszkań można zauważyć dziury po kulach z broni palnej. Przechodząc tędy wieczorną porą można łatwo zostać obrabowanym, chyba że akurat jesteś jednym z klientów okolicznych dilerów którzy tylko czekają na twoją forsę. Można się natknąć też na memoriały zmarłych już członków school yard crips przy których zawsze palą się znicze.

Spoiler

ooc; Siemasz startuje z moim pierwszym projektem na tym serwerze, razem z moją ekipą wiemy co chcemy grać, znamy ten klimat i mamy dużo pomysłów do rozegrania. Ja sam mam dość duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu organizacji pochodzące z innego serwera. Chcemy grać odłam crips w którego szeregach będą postacie w przedziale wiekowym 16-23 lat. Temat będzie aktualizowany wraz z wydarzeniami ic. Jesteśmy też otwarci na nowych graczy, każdego chętnego do gry zapraszam do kontaktu na discord popa#7838. Mam nadzieje że widzimy się w grze.

ekipa:  popa

wonti

mamciek

sokuu

v4kk4

ryder

 

westconnect lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin