Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

 [GRA/Diablica]EfreN


EfreN

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4022-efren/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Raymond Washington 
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Cheater, SpeedHack
Członek ekipy nakładający karę: Diablica
Wyjaśnienie sytuacji: W sumie na discordzie dowiedziałem się że widziano jak teleportuje się po serwerze. Dziwna sytuacja bo cheatów nie mam i nie miałem. Chciałem ponownie do ekipy dołączyć pograć coś i okazuje się że mam bana. Mega dziwna sprawa bo grałem na luzie na plaży po czym z nudów trochę pojeździłem po mieście, z faktów można podkreślić że każdego 8 dnia w miesiącu mam reset łącza interentowego. Jeśli to się wydarzyło przed 8 to można to wytłumaczyć pingiem czy opóźnieniem ms. Choć zastanawiam się czy na serwerze nie ma jakiegoś ogranicznika/sprawdzania opóźnienia każdego gracza. Bo jeśli nie to temat jest wytłumaczony. W sumie w dniu w którym zacząłem gierkę u was, pobrałem gta. Mam czyste bez żadnych modyfikacji.
Ewentualne screeny/świadkowie: SkyDay, Maupa, DragonElite, Verenar - ekipa z którą gram. Gramy od dłuższego czasu i w sumie zawsze gramy czysto. 

Edytowane przez EfreN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jedną z osób, które wysłały na Ciebie reporta. Robiąc siłkę widziałem Cię jak praktycznie teleportowałeś się z miejsca na miejsce. Nie przypominam sobie, żeby sprawdzając Cię na liście online abyś miał duży ping (wtedy być może wstrzymałbym się z reportem). 

Ciekawe jest też to co napisałeś na discord, że niby jeździłeś sobie kilkoma autami, gdzie właściwie Twoja postać była praktycznie dopiero co stworzona, więc poza pojazdem startowym nie powinieneś mieć dostępu do innych. Ja osobiście nie widziałem Cię w żadnym aucie i bez żadnego towarzystwa.

 

kxfyHcI.png

 

Edytowane przez buzian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mega dziwne, bo tak jak wspomniałem. Jesteśmy ekipą która gra od dłuższego czasu razem i sam mam swój projekt na innej platformie, gdzie jestem kompletnym przeciwnikiem wspomagaczy czy innych modyfikacji plików. Dlatego informacja o banie w tym wypadku jest kompletnie dla mnie zaskoczeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, buzian napisał:

Byłem jedną z osób, które wysłały na Ciebie reporta. Robiąc siłkę widziałem Cię jak praktycznie teleportowałeś się z miejsca na miejsce. Nie przypominam sobie, żeby sprawdzając Cię na liście online abyś miał duży ping (wtedy być może wstrzymałbym się z reportem). 

Ciekawe jest też to co napisałeś na discord, że niby jeździłeś sobie kilkoma autami, gdzie właściwie Twoja postać była praktycznie dopiero co stworzona, więc poza pojazdem startowym nie powinieneś mieć dostępu do innych. Ja osobiście nie widziałem Cię w żadnym aucie i bez żadnego towarzystwa.

 

kxfyHcI.png

 

No tak bo jeździłem samochodami. Jeden był pożyczony od kumpla, a drugi w sumie także. Trzeci to był mój przed złomowaniem.


@Edit.

Czy wiadomo coś kiedy następuje rozpatrzenie?

Edytowane przez EfreN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin