Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA, FORUM/Grenade] Pajka


ToNieJaJestem

Rekomendowane odpowiedzi

PISZE ZA KOLEZANKE - MA BANA FORUM I GRA, WIEC NIE MA JAK NAPISAC APELACJI.

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2669-pajka/content/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Corey Ellis

Rodzaj kary: Ban

Powód nałożenia kary: Spam

Członek ekipy nakładający karę: Grenade

Wyjaśnienie sytuacji: Siema, dostałam bana za spamowanie nieswoimi zdjęciami na twitterku serwisu, w dziale forum. Według administracji było to kolosalne przekroczenie regulaminu, dodając notkę przy moim banie '- brak apelacji xD'. Pogadałam chwilę po banie z Grenade i Slimetalkiem, który był głównym prowadzącym tego bana - sam dopowiedział później bym apelowała za jakiś miesiąc to całkiem możliwe, że zniesie tego bana. No i minęło już półtora miesiąca. Piszę od 2 tygodni do SlimeTalka - zlewa mnie. Napisałam do Grenade, Mario, Msk i Jackala - również zlewka. Pozostaje pisanie tematu za pośrednictwem osoby trzeciej. Pisałam o tym ze SlimeTalkiem i Grenadem, że kara banicji IC/na serwerze za wyżej popełniony czyn jest nieadekwatna do przewinienia. Co mają zwykłe zdjęcia do gry? Przyjęłam do wiadomości, że ban na forum - spoko, zgodzę się, nie używam forum - po to mamy discorda. Wracając do przewinienia to nawet nie czerpałam jakichkolwiek korzyści z tych zdjęć, bo były one podpisane pod postać, która nawet nie istnieje, więc jakbym nawet chciała wypromować postać tymi zdjęciami w jakiś sposób to nie było jak, bo postać nie istniała - czysty fejkowy profil. Gadaliśmy o tym sporo ze SlimeTalkiem, może się o tym więcej wypowiedzieć, nie wiem kto to będzie sprawdzał.

Ewentualne screeny/świadkowie: https://i.imgur.com/nYX88mq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin