Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

School Yard Crips


Bieluu

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za giere przez prawie 3 miesiace mam nadzieje ze kazda interakcja z nami byla ciekawa i kazdemu sie podobalo pozdro @soulja boy @thunder @popa @V4kK4 @Quintyy @Bieluu @pakil @teti i reszta o ktorej teraz nie pamietam  a i jebac rzad rozjebusow tajne psy jebac biede jebac kolesiostwo pozdro niech to sie trzyma kmwtw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wonti napisał:

dzieki za giere przez prawie 3 miesiace mam nadzieje ze kazda interakcja z nami byla ciekawa i kazdemu sie podobalo pozdro @soulja boy @thunder @popa @V4kK4 @Quintyy @Bieluu @pakil @teti i reszta o ktorej teraz nie pamietam  a i jebac rzad rozjebusow tajne psy jebac biede jebac kolesiostwo pozdro niech to sie trzyma kmwtw

spacer.png

DARIA ZAWIALOW ALE BYM SIE Z TOBA KOCHAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pakil napisał:

Siema czy organizację 66 Crips przypadkiem nie popierdoliło? Witam chcialbym coś dodać od siebie ponieważ wszystkich kurwa pojebało pewny wykopek chyba pomylił datę zatwierdzenia chujowej organizacji (mowa tu o organizacji Los Angeles compton Crips) z dniem dzisiejszym mowa tu o dzień Kida Xd Xd oficjalnie zamknalbym ta frajernie z drugiej planety (mowa tu o fivem) ponieważ chyba gmy wola dodawać bomby do samochodów które wszyscy będą używac. @66 hustlsrz Crips co sądzicie o śmierci lil loaded bo ja szczerze go nie lubiłem mam nadzieję że będę słyszeć teraz muzyczkę gang unit na waszym osiedlu i zrobicie w końcu przygotowanie do Napad na Pacific Standard

Jesteś gównianym graczem i tyle. Będziesz się pruł robiąc masowe DMy

Edytowane przez Bończa
Bydlak16, cobra0505, lxy i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, pakil napisał:

możesz nic do mnie nie pisać ? źle się czuje jako elita gdy piszę do mnie jakiś klapek i wcale nie mówię tu kafidencie klapku

Elite chyba CSie miałeś. Jedna z fajniejszych decyzji, dzięki za grę. Szkoda, że nie mogłem w niej uczestniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin