Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[ZAAKCEPTOWANE] Praca dorywcza-> kierowca autobusu


Jackal

Rekomendowane odpowiedzi

Pozyskiwanie dużej ilości postaci cywilnych, tak zwanych bentrumów da serwerowi fajny traffik. Niech gracz, który wchodzi z ciekawości na serwer ma cos do roboty, a przy tym umożliwić mu zarobek.

 

Proponuje stworzenie pracy dorywczej kierowcy autobusu. Ustawimy check pointy po mapie. Będzie busik kursował po innych wioskach, a nawet do Los Santos. By podjąć taką pracę potrzebna będzie licencja prowadzenia pojazdów ciężarowych.

Żeby uniknąć dużej ilości kursujących autobusów ograniczyłbym ich liczbę wstępnie do trzech. Przy każdym z przystanków postój minutę by miało to jakkolwiek odzwierciedlenie do rzeczywistości. 

Wysokośc otrzymanej wypłaty z tej pracy byłaby uzalezniona od stanu technicznego pojazdu.

 

Co o tym sądzicie?

friker lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jackal napisał:

a nawet do Los Santos

 

Po co ktokolwiek ma jeździć do Los Santos? 

 

Praca dorywcza kierowcy autobusu była na District-RP(jedyny serwer text rp na GTA V po upadku Lsvrp). Była tam linia, która prowadziła przez Paleto Bay, Grapeseed, Sandy Shores i z powrotem do Paleto Bay, gdzie też kończył się kurs. Praca dorywcza z potencjałem, ale nie przeszła testu na serwerze na którym grało 10-ciu graczy. 

Jeśli ja chciałbym dostać się do Sandy Shores to raczej nie chciałbym czekać na kogoś kto akurat wykonuje tą prace dorywczą, gdyż zwyczajnie mógłbym się nie doczekać. Jestem za tradycyjnym /bus z teleportem w wybrane miejsce, oczywiście z jakimś kilku minutowym oczekiwaniem na dotarcie. 

Edytowane przez mjd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie rozumiesz mnie. Kompletnie mi nie chodzi o to by w tym transporcie uczestniczyli ludzie.

 

Wyobraź sobie pracę tirowca i teraz zamień ciągnik siodłowy na autobus-> prościej się nie da wytłumaczyć. Jeśli to do Ciebie przemawia to ja już nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcesz dać ludziom prace dorywczą w której będą zarabiać pieniądze za jeżdżenie bez sensu. Nie chciałbym czegoś takiego zobaczyć. Jednak można by zmodyfikować Twój pomysł i autobus zastąpić samochodem dostawczym(nie wiem jak w Alt:V jest z synchronizacją naczep, dlatego wolę ostrożnie zaproponować zwykłego dostawczaka jak Mule czy Benson). Wyznaczyć jakąś "bazę", kilka lub kilkanaście magazynów/fabryk/portów na mapie i niech ludzie rozwożą sobie bułki, świeże wędliny itdp., jeśli będą tego chcieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca dorywcza bardzo fajna, aczkolwiek trzeba brać poprawki, że jazda po pustej mapie (nie oczekujmy, że ruch samochodowy poza miastem będzie jakiś intensywny) będzie nudna. Kurierka wymaga stopów i jakiejś interakcji poza pojazdem. Dlatego +1 dla kurierki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla busiarza stopem są przystanki autobusowe, które bedą występowały po trasie. 

 

Podkręslam, że celem tej pracy jest urozmaicenie tego co jest obecnie by gracz mógł wybrać, by traffik ludzi w jednej pracy dorywczej nie był przepełniony tylko zrównoważony na większą ich ilość. Celem jest też zajęcie czasu gracza na tym by grał właśnie tutaj- podkreślam raz jeszcze.

 

Moim zdaniem im więcej możliwości zaczepienia się nowego gracza tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin