Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] Wicked Minds Park 13 / Davis Ave


xDDD

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png


Siema, startujemy z housing projectem do organizacji Wicked Minds Park 13, które jest setem Surenos, otwierając się tym samym na graczy z zewnątrz. Szukamy świeżych jak i doświadczonych graczy. Grunt to zapoznanie się z tematem organizacji na forum i dysponowanie wolnym czasem w godzinach wieczornych. Gramy postacie w wieku 16-21 lat. Głównie latynosów, co nie zmienia faktu, że przyjmiemy też afroamerykanów, co jest naturalne w dzisiejszych czasach klik Surenos. Naszym miejscem rozgrywki są bloki na Davis Ave, Ranczo przy stacji szeryfa. Wchodząc do gry po ewentualnym zaakceptowania wcielasz się w chicano, który żyje na tej ulicy od dziecka, znasz się z każdym. Jako Wannabe gangster afiliujesz się z lokalnym setem, chcesz się pokazać, zyskać szacunek na swojej ulicy. Żyjąc tyle lat na takiej ulicy zdajesz sobie sprawę jak ona funkcjonuje - broń, narkotyki czy strzelaniny to coś, z czym twoja postać ma styczność, niemniej macie wolną rękę na kreowanie waszego charakteru, wiadomo. Możesz grać jako dzieciak, który dopiero poznaje ulicę, możesz recydywistę, cokolwiek. Pamiętajcie, że organizacja to nie wszystko, co powinna oferować wasza postać. Problemy rodzinne, hobby czy szkoła to wątki poboczne waszych charakterów, które dodają im po prostu smaku, urozmaicają rozgrywkę.


x1.png


Pisząc hp wyrażasz zgodę na ewentualne FCK/FCJ 

Klasyczny wzór, nie musicie pisać historii postaci, niemniej jeśli ktoś czuje taką potrzebę to nie bronimy.
Imię i nazwisko postaci:
Wiek postaci:
Opis postaci(opcjonalne):
Discord ID:

podania sprawdzam ja @thelordzibi i @Grenade
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Imię i nazwisko postaci: Emiliano Carvezzo
Wiek postaci: 19
Opis postaci(opcjonalne):Emiliano to młody gówniarz który nie przepada za legalną pracą, wychował się na ulicy w złym gronie znajomych, jego rodzice nie są pijakami ani ćpunami, bardziej biedną rodziną, Emiliano twierdzi że nie ma legalnej pracy w której dobrze zarobisz a wręcz trzeba zapierdalać na dobry pieniądz. 
Discord ID: frezzu#2741

Mygon i xDDD lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Diego Alcala

Wiek postaci: 16

Opis postaci(opcjonalnie): Młody Latynos pochodzący z Meksyku. Zamieszkiwał na jednej z najbardziej niebezpiecznej, biednej dzielnicy "Tepito". Brał przykład z ojca , który był mocno powiązany z ulicą. To on pokazał mu jak stać się twardszym i wytrwałym, nauczył go jak przetrwać w trudnych warunkach, czerpać korzyści z ulicy- zarobić. W wieku 14 lat razem z ojcem i matką nielegalnie emigrowali do USA. Osiedlili się na Davis Ave. Kilka lat później jego ojciec zmarł, chłopak postanowił iść w jego ślady.

Discord ID: ZieloniastyPL#4228

(Z góry przepraszam za ostatni wpis w logach, tamtego dnia za dużo wypiłem, wbiłem do gierki i odwaliłem syf, dajcie szanse 🙂 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ZieloniastyPL napisał:

Imię i nazwisko postaci: Diego Alcala

Wiek postaci: 16

Opis postaci(opcjonalnie): Młody Latynos pochodzący z Meksyku. Zamieszkiwał na jednej z najbardziej niebezpiecznej, biednej dzielnicy "Tepito". Brał przykład z ojca , który był mocno powiązany z ulicą. To on pokazał mu jak stać się twardszym i wytrwałym, nauczył go jak przetrwać w trudnych warunkach, czerpać korzyści z ulicy- zarobić. W wieku 14 lat razem z ojcem i matką nielegalnie emigrowali do USA. Osiedlili się na Davis Ave. Kilka lat później jego ojciec zmarł, chłopak postanowił iść w jego ślady.

Discord ID: ZieloniastyPL#4228

(Z góry przepraszam za ostatni wpis w logach, tamtego dnia za dużo wypiłem, wbiłem do gierki i odwaliłem syf, dajcie szanse 🙂 )

nah, ten opis postaci nie przejdzie, logi też nie są przekonujące nawet jak to było po alkoholu.

ThugParadise lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin