Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[24.03.2021] MARCH MADNESS


lurkin

Rekomendowane odpowiedzi

**Już dwudziestego szóstego marca odbędzie się pierwsza kolejka największego turnieju collegowej koszykówki w US - March Madness. Oczy większości kibiców z Los Santos są skierowane na lokalną drużynę, która pierwszy raz od lat bierze udział w  rozgrywkach. Mało tego, tegoroczne Huskies mają szanse na dostanie się do finałowej czwórki. Wydawać się może, że klub zdobywa tak świetne wyniki dzięki trójce nowych koszykarzy; JD Pittsowi, Jester George'owi i Precious Parker'owi. Strona lshuskies.com została zasilona przez nowe koszulki, a wszystko jest promowane przez sporo mediów sportowych w kraju. Pojawiają się pierwsze artykuły o przyszłości trójki prospectów. Który z klubów LOB sięgnie po koszykarzy? - 12 kwietnia, 19:00 LOB DRAFT.

 

NCAA Division I Men's Basketball Tournament - Wikipedia

 




 

jumbojuice.png

 


 

6jlnysr.png
cklgxcA.png

W końcu poznaliśmy wszystkie drużyny i rozstawienia przed March Madness, nie obyło się bez sensacji. Dnia 24 marca 2021 roku drużyna Los Santos Huskies dość niespodziewanie została mistrzem stanu San Andreas. Po raz pierwszy w swojej 204 letniej historii, uniwersytet w Los Santos wychował drużynę mistrzów. Huskies pod czujnym okiem trenera Jeremy Briggs wygrała 25 z 28 możliwych meczów sezonu regularnego ligi NCAA. Dość zaskakujące mistrzostwo można zadedykować nowym rekrutom, którzy spełnili pokładane w nich nadzieje. Trójka członków drużyny, tj. JD Pitts, Precious Parker Jr oraz Jester George znaleźli się w drużynie młodych gwiazd, zaś sam Parker został wybrany najlepszym zawodnikiem konferencji. Trener Briggs zdradził, że humory zawodników jak i morale są w doskonałej kondycji. Drużyna aktualnie przygotowuje się do krajowego turnieju March Madness, w którym zostanie wyłoniona najlepsza drużyna sezonu 2020/21 na terenie Stanów Zjednoczonych. Turniej odbędzie się w mieście Los Santos, a nasza lokalna drużyna rozegra swój pierwszy mecz 26 kwietnia o godzinie 9 PM z drużyną uniwersytecką Las Venturas. Większość biletów rozeszła się jak ciepłe bułeczki, więc jeśli ktoś chce się wybrać na ten mecz, nie powinien zwlekać. Cała trójka, która stanowiła filar zespołu zadeklarowała się do wzięcia udziału w tegorocznym drafcie LOB. Jeśli powtórzą swój sukces na turnieju, ich draft stock może się bardzo podnieść.

 

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GEQMYKM.png

**Swój pierwszy mecz w historii występów na turnieju March Madness, drużyna Los Santos Huskies zwyciężyła z Las Venturas Monmouth po dreszczowcu. Przy prawie pełnej hali Maze Bank Arena, mimo ogromnego wsparcia ze strony publiczności, lokalna drużyna zdołała pokonać przyjezdnych tylko jednym punktem. Game Winnera na wagę awansu do kolejnej rundy rzucił JD Pitts, który jednocześnie został uznany najlepszym zawodnikiem meczu uzyskując double-double. Drużyna Huskies wystąpiła po raz pierwszy z logiem nowego sponsora na koszulkach, którym została marka Rainé. Przy okazji podpisania nowej umowy sponsorskiej, ekskluzywna woda Rainé została włączona do sprzedaży na stadionie w sklepikach przy wejściach na trybuny.**

dsafsdf.png

 

f51c648993b5f5a94247a418f2ac0ca5.png

 

MVP POST GAME INTERVIEW:

DZ: JD, wspaniały mecz w waszym wykonaniu. Zostałeś wybrany zawodnikiem meczu i zdobyłeś punkt, który zapewnił wam pierwsze zwycięstwo w historii na turnieju najlepszych drużyn w Stanach Zjednoczonych. Niedawno zdobyliście mistrzostwo stanu San Andreas. Jakie to uczucie?
JD: Czuję się wspaniale! Jestem dumny z tych chłopaków, wykonaliśmy kawał dobrej roboty i na tym nie zaprzestaniemy. Wierzę, że osiągniemy razem wielkie rzeczy.
DZ: Pokonaliście Las Venturas Monmouth, w kolejnym meczu spotkacie się z Phi Slama Jama z San Fierro. Jak zapatrujecie się na to spotkanie?
JD: Mają wspaniałą drużynę, ale my nie jesteśmy gorsi. Czekamy na nich, przy wsparciu kibiców na Maze Bank Arena na pewno jesteśmy w stanie ich pokonać.
DZ: Jesteście w gazie od początku sezonu, jakie to uczucie tworzyć historię swojej uczelni?
JD: To wyjątkowe uczucie, ale nie udałoby się to gdyby uczelnia nie zrekrutowała chłopaków, z którymi dzisiaj gram. To nasz wspólny sukces, bez ich skuteczności w ataku bym nie istniał.
DZ: Dzięki za twój czas, wracaj do świętowania i powodzenia w kolejnych meczach.
JD: Dzięki za zaproszenie.

Edytowane przez iminthetrenchesrelax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Kolejny mecz Huskies w turnieju MARCH MADNESS zakończył się bezproblemowym zwycięstwem Los Santos nad klubem Phi Slama Jama z SF. Stacje radiowe w San Fierro były tego dnia zalewane informacjami o gigantycznych korkach w okolicach głównego stadionu ich drużyny. Zawodnikiem meczu został Precious Parker Jr., któremu udało się zdobyć 41 punktów (8/10 zza linii trójkowej). Oprócz tego, na oficjalnej stronie sklepu Los Santos Huskies pojawiły się nowe bidony z logiem sponsora klubu, czyli RAINÉ. Plastik, z którego wykonane są akcesoria jest w 100% z recyklingu.**.


123.png


RWea05Q.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giphy.gif


 


image.png.404fa521e740843ad5900cebd9d22dfb.png

 

**run Los Santos Huskies skonczyl sie 29.03.2021 po dość srogiej porażce 64-87. kluczowa okazala się absencja młodego centra, JD Pittsa, ktory nie gral w meczu przez load management (zmęczenie). Jester George razem z Precious Parker Jr. rzucili razem łącznie 50 punktow, jedna kto nie powtrzymalo graczy z uniwersytetu z Liberty City. czarne konie turnieju, Huskies, zakonczyly w Sweet 16, przy okazji notując najlepszy wynik w historii uniwerystetu, zadzwiajac tym samym fanow i bukmacherow. etap March Madness w Los Santos sie zakonczyl, teraz wszystko oczy patrzą na trojke mlodych koszykarzy i ich losy w LOB Draft.**


poAohbL.gif
 

AFTER MATCH INTERWIEV:
Locco Blocko mówi:
Parker, pytanie do ciebie. Niestety dziś się Wam nie udało wygrać, co poszło nie tak?
Precious Parker Jr. mówi: Wiesz.. Ciężko mi to teraz określić, nie gadałem jeszcze z trenerem, nie widziałem meczu z trzeciej osoby. Zagrali lepiej, ktoś musiał przegrać.
Elvira Jensen mówi:
Elvira Jensen, Sports Illusrated, mam do ciebie pytanie, Jester. Nie uważasz, że brak JD Pittsa wpłynął w dużym stopniu na waszą porażkę?
Jester George mówi: To się samo ciśnie na usta. - Oczywiście, że tak. Nie mówię tego złośliwie, ale zmiennik Pittsa jest trzy klasy niżej niż on. Mimo tego, uważam że wina leży po stronie każdego z nas.
Peter Cunnigham mówi: Cześć Precious, to prawdopodobnie twoje ostatnie dwa tygodnie jako zawodnik Huskies. Do draftu zostało niewiele, a ty jesteś pewnym pickiem w pierwszej dziesiątce. Jak się z tym czujesz?
Precious Parker Jr. mówi: Z jednej strony czuję się cholernie dobrze. Trzyma mnie to poczucie siły oraz tego, że teraz mogę wszystko, wiesz o czym mówię? Z drugiej strony są tego słabe strony. Żal mi opuszczać Sierra Santos University, przywiązałem się tutaj do każdego. Zarządu, kolegów z klasy i drużyny. Traktuję ich jako rodzinę i liczę na pozostanie w Los Santos.
Bob Hinz mówi: Bob Hinz, ESPN. George, według wielu zagrałeś dziś najlepszy mecz z drużyny. Dwadzieścia pięć punktów i dziesięć zbiórek to wynik godny MVP meczu. Niestety przegraliście, a ta nagroda trafiła do LeShawn'a Cameron'a z Oregon Ducks. Sądzisz, że mogłeś zrobić w tym spotkaniu coś więcej, czy może uważasz, że to było twoje maximum?
Jester George mówi: Nie dałem z siebie wszystkiego. Próbowałem wygrać, ale od pewnego momentu było to już po prostu niemożliwe. Uważam, że zagrałem lepiej od Cameron'a. Dominowałem go w każdej części spotkania, ale cóż.. Nie jestem sędzią, więc nie mi to oceniać.
 

Edytowane przez merwasienko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin