Skocz do zawartości

Update 1.5

Wersja 1.5 wprowadza wiele ciekawych innowacji, których nie znajdziecie nigdzie indziej. Zajrzyj do tematu informacyjnego.
Szczegóły

Update 1.41

Edytor obiektów, boombox, bankowość mobilna, nowe areszty... Zobacz sam co tym razem przygotowaliśmy!
Szczegóły

Polecane posty

76Im1T6.png


ENEMA - agencja modelingowa założona w marcu 2021 roku przez Mauro Lorenzo, fotografa oraz grafika komputerowego, który na dany moment wykonuje wszelkie sesje fotograficzne oraz projekty graficzne na rzecz agencji. Zrzesza przede wszystkim początkujących w świecie mody, a głównym jej celem jest właściwe ukierunkowanie kariery swoich podopiecznych. Siedziba agencji znajduje się na Rockford Drive, pod tym samym adresem jest również zarejestrowane wydawnictwo FUTURE, które podlega pod agencję. 

uKzCg8p.png

Spoiler

Startuję z projektem agencji modelingowej i nie mam zamiaru pisać tutaj ściany tekstu i lać wodę, chcę stworzyć miejsce do gry dla postaci modelek/modeli, którym według mnie brakowało właśnie takowego projektu do dalszej sukcesywnej kreacji postaci. Całość chcę skupić na sesjach zdjęciowych, a także dążeniu do szeroko pojętej współpracy z różnymi przedsiębiorstwami na serwerze. Pod samą agencją jest również wydawnictwo, pod którego skrzydłami mam zamiar wypuszczać komiksy tworzone przez moją postać, a w późniejszym czasie magazyny modowe. Grasz/masz zamiar kreować postać modela/modelki? Pierwszym z moich planów jest zorganizowanie kastingu, który pozwoli mi zebrać podstawową ekipę, a co dalej? Czas pokaże.

 

Edytowano przez Keesh
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 3 weeks later...
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝