Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Tartak] Partners&Sawmill


Kamienny

Rekomendowane odpowiedzi

vQGq8ZK.png

Historia
Tartak powstał w 1989 roku, był jedną z placówek większej sieci American Hardwood. Przez lata firma odnosiła gigantyczne sukcesy, jednak w ostatnich latach okazało się że tartak działał pod przykrywką dla grupy przestępczej jako pralnia. Po tych ekscesach tartak został zamknięty przez departament policji. Po 6 latach w 2015 roku miejsce to zostało z powrotem wykupione przez prywatną firmę, jednak po 4 latach placówka zbankrutowała tym samym zastawiając to miejsce.
Partners&Sawmill
Minęły 2 lata, a tartak przy Paleto Bay dalej stoi zamrożony i marnuje się. Dwóch biznesmenów Javier Murillo i Felipe Aispuro zauważyło żyłę złota pośrodku lasu, postanowili bardziej zainteresować się opuszczoną placówką i rozpocząć swój nowy biznes.
Zaczęli od renowacji miejsca. Zakupili oni wiele maszyn stolarskich i obrabiarek do drewna. Zajęli się także pierwszymi współpracami. Firma w planach ma działanie nie tylko na wyspę, a i na rozszerzenie swojej działalności na całe San Andreas.


Lokalizacja
h8FWH9V.png


Nabór
Co oferujemy?:
Miłą, luźną atmosfere.
Duże zarobki.
Ubezpieczenie zdrowotne.
Stałe wynagrodzenie + premie.
Wymagania do pracy:
Prawo jazdy.
Sprawność fizyczna.
Umiejętność pracy w grupie. 

Kontakt:
Javier Murillo 545862
Felipe Aispuro 392686



OOC
Siema wychodzimy z pomysłem na fajny projekt. Chcemy zrobić ten biznes też pod organizacje przestępczą. Wydaje mi się że taka praca na pewno przyda się na serwerze, bo tak naprawdę każdy może tutaj pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odrzucam, tak jak mówiłem wcześniej osobie, która aplikowała, a jego aplikacja została odrzucona.
To, że wystawicie sobie biznes z zamienionym składem nie świadczy o tym, że ominiecie dwutygodniową przerwe od pisania następnej aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin