Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/kacalov]


przelot

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3233-s1mple/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Martin Jefferson
Rodzaj kary: Admin Jail.
Powód nałożenia kary: 
Wjeżdżanie do warsztatu i odwalanie siekierą, wbijanie bw przypadkowemu cywilowi, palenie na nim gumy przy statusie BW - Wyjazd i nagła ucieczka z gry Cię nie uchroni. - [I3uLwers] (200 minut)
Członek ekipy nakładający karę: @kacalov
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, gdy jechałem przez Vespucci wjechałem do Annis'a - warsztat w którym moja postka pracuje, chcialem sprawdzic czy ktos jest na duty, gdy wjechalem zobaczylem ze moj kolega jest na duty, podszedłem i sie z nim przywitalem - odegrałem przywitanie, po chwili Thomas Grande, powiedział do Martina ,, Co tam czarnuchu '' - Martin to zignorował, ale niestety walnąłem missclika w LPM i zaczal mnie bic i wrzucił mi BW, pisalem mu zeby nie bil na ooc - nic nie skutkowalo, gdy moje BW minelo zdenerowalem sie i chcialem sie odegrac, wiec zagralem strasznie glupio - czyli wyciagnalem z ekwipunku siekiere i zaczalem go bic, nie wiem co sie ze mna wtedy stalo, ale po prostu wybuchłem. Bardzo przepraszam za moje zachowanie, wiecej sie to nie powtorzy, obiecuje.
Ewentualne screeny/świadkowie: Brak

Edytowane przez s1mple

تبدو الخنفساء في القصب ، تبا لي أيتها العاهرة !!! تعال إلينا سرقة السيارات الكبرى 2023 rp!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin