Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Jak zmodyfikować grę posiadając ją przez launcher Rockstara?


twice

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, istnieją osoby, które posiadają kopię gry na launcherze Rockstara. Jeśli spróbujecie zmodyfikować grę, dodając przykładowo jakiś mod graficzny, podmieniając model broni lub inne syreny dźwiękowe to przy ponownym uruchomieniu gry zaktualizuje się ona, usuwając wszelakie modyfikacje jakie dodaliście do gry. W tym poradniku mam na celu wyjaśnienie Wam jak to wyłączyć. Jeżeli jest to modyfikacja, która jest dodawana bezpośrednio do launchera alt:V to będzie ona działać bez problemowo.

 

  • Wejdźcie w ustawienia gry po przez launcher Rockstara, udajcie się w zakładkę Grand Theft Auto V oraz wyłączcie automatyczną aktualizację gry, zapis w chmurze.

4JYh3lG.png

  • Kiedy to odznaczyliście, zrestartujcie swój komputer, i uruchomcie grę od nowa. Przed zrobieniem tego nie dodawajcie jeszcze żadnych modyfikacji!

pP5Hftj.png

 

Gotowe, możecie modyfikować grę, jeśli nie wiecie jak, to spójrzcie na załączony poradnik na stronie, skąd pobieracie modyfikację. Mam nadzieję że poradnik pomógł, w razie jakichś pytań możecie kierować je pod tematem, postaram się jak najszybciej Wam odpowiedzieć!

Edytowane przez dominik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, pakil napisał:

witam ja mam problem na platformie steam ma gta 5 i nie dzialaja mi modyfikacje typu: timecyc dzwieki broni moze ktos cos poradzic?

Nie próbowałeś innych modyfikacji? Może problem leży po stronie modyfikacji, nie Twojej. Jak nie, to sprawdź inne modyfikacje, zamieniając te co Ci nie działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, shoto napisał:

mam launcher rockstara, zrobilem wszystko co jest wyzej; jak szybko wylacze rockstara to przeciez gra sie w ogole nie odpali.

wtedy włączasz nogtalauncher i ci sie normalne alt odpala, alt jest skonstruowany tak, że włącza ci podstawowy launcher rockstara i czeka aż gra się zacznie uruchamiać, jeśli w tym czasie zamkniesz r+ launcher i uruchomisz nogta to sie włączy

lurkin i jachu lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin