Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FREELANCER] Ann Web


skibidi Wiktor

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

**Podarował nam Bóg jadłodajnię, a my kradniemy, łapiemy, co do nas nie należy, jesteśmy niesprawiedliwi. Panuje wyzysk społeczny, żądamy wciąż więcej i więcej, aż do czasu, gdy oddamy swą skórę ziemi, bo do niej należymy. Ktoś mądry kiedyś powiedział, by czerpać z życia garściami, a ja nie zamierzam spieprzyć swojej szansy. Korzystaj z doczesności póki możesz, bo potem będziesz mieć do siebie pretensje, że mogłeś coś zmienić dopóki biło serce.**

Pozornie prostoduszna i dobrotliwa drobinka, zmagająca się od najmłodszych lat z opinią publiczną - rodzice do których przylgnęła łatka oszustów i krętaczy skutecznie uprzykrzała jej dzieciństwo. Z zazdrością spoglądała na gromady rozpieszczonych urwisów, które w bezcelowej zabawie ganiały się po podwórku z kijami niczym esesmani katujący żydów w obozach z morderczą uciechą.  Przez edukację przetoczyła się bez większych problemów, niekiedy sięgając po swój atut-fatum skrzywdzonego dziecka, wzbudzając przy tym litość otoczenia. Na swój sposób jest przebiegła, ale niekoniecznie podła Jej największą pasją są samochody, muzyka i florystyka. Ze względu na tragiczne wydarzenia z młodości jest przezorna i ostrożna w kontaktach z mężczyznami, bywa oschła, ale jednocześnie lubi kokietować, chociaż wstyd się jej do tego przyznać przed samą sobą Ma głęboko zakorzenione ideały wpajane przez kochającą matkę, która rozbudziła w niej miłość do muzyki, a jej największym marzeniem jest odnalezienie ojca i usłyszenie kilku ciepłych słów otuchy. Chłonie muzykę całą sobą, a w sekrecie przed rodziną i znajomymi stworzyła kilka amatorskich utworów.

Urodziła się w Houston, większość czasu przesiadywała z dziadkami -  od strony ojca, wszak rodzice matki spłonęli w pożarze kilka lat przed jej narodzinami. Nęciły ją niezmiennie od młodości wszelkie barwy i kombinacje różnych przedmiotów, niezliczone godziny spędzała na lepieniu dziwnych i nieco nieudolnych konstrukcji z plasteliny.

**Otóż, chciałbym Ci napomknąć, że w każdym środowisku znajdą się elementy, których myślenie bywa irracjonalne, odmienne od reszty motłochu. Marzą o zrobieniu czegoś, na co nikt rozsądny by się nie porwał.**

Po przeprowadzce do Santos padła ofiarą gwałciciela uzbrojonego w nóż, nieudolny tchórz ugodził dziewczynę nożem w brzuch, przestraszony nadjeżdżającym samochodem zostawił po sobie ogromną okropną bliznę na lewej części twarzy dziewczyny, która miała na celu każdego dnia przypominać że po nią wróci. Po tej sytuacji nabrała pewności Siebie, oswoiła się ze śmiercią. Poczuła że narodziło się w niej coś nowego, coś co pozwoliło jej przetrwać atak, coś co w jej głowie jest usprawiedliwieniem zła jakie chce czynić, zaspokajając swoje żądze w poszukiwaniu zemsty.

**To w twoim stylu, to wspaniałe i patetycznie staromodne... dać się zabić za darmo…*

Poznała młodego Azjatę chłopak od razu wzbudził zainteresowanie odmienionej kobiety, wyglądał na typa spod ciemnej gwiazdy. Nie myliła się chłopak bardzo szybko pokazał jej przyjemności jakich nigdy wcześniej nie doznała, od narkotyków różnego sortu, do drobnych kradzieży portfeli przechodnią, adrenalina która napędzała jej ciało wkrótce okazała się największym uzależnieniem.

**Pieniądz nie śmierdzi i zrozumiesz to dopiero, gdy staniesz twarzą w twarz ze swoją moralnością. Cholerny wybór między przędzeniem własnego swetra ze złotego runa, albo kiszeniem się w małym pokoju ze współlokatorem szybko rozwieje twoje złudne postrzeganie przyzwoitości. **

 

Spoiler

Cześć, planuje grać postać która po traumatycznych przeżyciach wchodzi w świat półświatka, nie jestem zwolennikiem wymyślania historii specjalnie pod postać, dlatego też podanie jest krótkie ale wypełnione treścią która wydaje mi się fajnie ją uzupełnia. Dla mnie priorytetem będzie aby nie wzbudzać podejrzeń, grając pomiędzy strefą cywilną, a jednocześnie zapuszczając się coraz głębiej w świat przestępczy, tak aby nikt dookoła nie mógł tego zauważyć. Granie freelancera będzie dla mnie przygotowaniem sobie dobrego gruntu pod założenie organizacji zmotoryzowanej, głównie skupiającej się na kradzieżach pojazdów, drobnym przemytem narkotyków na zlecenie czy innymi dobrami, zależnie jak potoczy się los postaci i z jakimi organizacjami przyjdzie jest współpracować. W aktualniej chwili skupie się głównie na kreowaniu postaci z głową, tak aby nabrała doświadczenia i nie została od razu zawinięta, bądź rozstrzelana przez inne grupki. Temat będzie uzupełniany o nowe epizody które zostaną rozegrane na serwerze, tak przynajmniej jest w planie. Na aktualną chwile to wszystko co chciałem napisać o samej rozgrywce i planach na przyszłość. O doświadczeniu jako gracza wspomnę tyle że to nie pierwszy raz (o ile podanie zostanie wstępnie zaakceptowane) gdzie będę grał postać freelancera, na scenie jestem od kilku dobrych lat, wyrobiłem w pewnym sensie swój styl gry, który najwidoczniej podoba się innym, bo często po prostu ludzie przychodzą po prostu sobie pograć bez żadnego powodu i korzyści. 


 

marcinekk lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin