Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/szponto] Bunta


Bunta

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/3738-bunta/?tab=activity

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Iketani Kobayashi
Rodzaj kary: banicja
Powód nałożenia kary: Przemyśl swoje zachowanie i to co piszesz na czacie In Character.
Członek ekipy nakładający karę: szponto
Wyjaśnienie sytuacji: Krótko i na temat, jestem człowiekiem impulsywnym, mam nerwicę. Zdenerwowała mnie pewna decyzja, którą podjął szponto.. no i zacząłem pisać głupie rzeczy na czacie IC. Jest mi głupio, ale podam przykład. "/do szponto rucha w dupe Annis Workshop"; "Iketani Kobayashi mówi: szponto pierdol mnie" Tak było, nie będę tego ukrywał. Głupio mi, że tak zrobiłem. To był tylko impuls, chwilowe załamanie. Ta apelacja nie ma na celu wybłagania unbana, bo w zasadzie na niego zasłużyłem, jestem tego w pełni świadomy. Jedyne co mogę od siebie dodać to to, że więcej tak nie zrobię i będę się pilnował. Ekipa stwierdzi co ze mną zrobić, nie mam problemu z odczekaniem kary, aczkolwiek tli się we mnie nadzieja, na jej zdjęcie lub chociaż skrócenie wedle decyzji szponto, cokolwiek. Pozostaje mi przeprosić raz jeszcze, także to czynię. Przepraszam.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez Bunta

unknown.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zdenerwowała mnie pewna decyzja, którą podjął szponto..

Zdenerwowała cię nie jedna moja decyzja, moją pierwszą decyzją było przydzienienie Annis Workshop Company tuningu do pojazdów typu JDM o wartości salonowej do 100k. Odpowiem ci dlaczego:

Jesteście świeżym warsztatem, chciałem zobaczyć jaki poziom reprezentujecie swoją grą.

image.png.fdebae7bb8dfade328273bc32832037c.png

Jak widać poniosło was trochę i przymknąlem na to oko - sam stwierdziłeś że troszkę przesadziłeś z tą akcją i zrozumiałem to w zupełności, każdy może popełnić błąd.

image.png.2c6832268907186cf1ef21e05e6c6b30.png

Kolejną decyzją serwerową było ukrócenie importu aut klasycznych tj. Elegy RH5, Sultan Classic, Penumbra FF i tym podobnych. Dlaczego?

Aut razem wziętych na serwerze jest ponad 50, wystarczyło napisać temat na portalu aukcyjnym i poczekać aż któryś z graczy będzie chciał sprzedać dany model pojazdu który oczekujesz. Wspierałeś się tym, że masz warsztat który ma licencję ANNIS (dla mniej kumatych Annis to producent pojazdów sportowych - między innymi Elegy RH5 itp) i zawarłem z tobą umowę, która wyglądała następująco:

Dostajesz Elegy RH5 do remontu z dużym przebiegiem - wykonano (55k elegy, 55k remont - zapłacono)

Robisz remont i podsyłasz mi screeny z twojej gry - byłem naprawde zachwycony zaprezentowanym poziomem odegrania remontu i spropsowałem to. (screenów nie będę wrzucał, ale zaręczam że to był quality roleplay)

Zmniejszam przebieg i usuwam zardzewiały paintjob - wykonano. (przebieg zmniejszony chyba do 80k jeżeli dobrze pamiętam, ale mniej więcej celuję w niego dobrze)

 

Aczkolwiek nagle sporo twoich kolegów chciało zrobić to auto na takich samych warunkach, a to był przecież smaczek do twojego warsztatu i powinieneś uszanować moją decyzję ze stworzeniem tego auta oraz im wytłumaczyć w jaki sposób podchodzę do pojazdów klasycznych, których nie widzimy za dużo w realnym życiu (natomiast w grze widać już je częściej). Chcę po prostu zapobiec masówce takich aut, aby się jakoś wyróżniały i trzymały swoją wartość oraz unikalność na serwerze.

 

Kolejna sprawa to wrzucanie głupich tekstów, które mi podesłali przypadkiem - moje nerwy puściły i zdecydowałem że taki wymiar kary będzie dla ciebie łagodny, a zarazem odpowiedni.

unknown-118.png

unknown-1-1.png

Pisałeś na discordzie jedno, a w wiadomościach ze mną okazywałeś skruchę - też mam nerwicę i nie przenoszę tego na serwer więc nie widzę w tym twojego usprawiedliwienia. 

20:03

unknown.png

20:14

image.png.0b840b161306c4e2070e112fb6076991.png

 

Myślę, że twój ku*as nie rozwiązałby problemu w tym przypadku a twoje zagrywki wskazują na to, że lepiej nie będę kończyć tego zdania. Nie bierz tego za ofensywkę w twoją stronę tylko zastanów się nad swoim zachowaniem stary, bo naprawde doceniałem twoją wartość w momencie, gdy zaczynałeś prowadzić warsztat. (Nawet zagrałem ci akcje, która nakręci rozgrywkę dla warsztatu i da wam zarobić kilka tysięcy na dobry początek)

 

Z mojej strony tyle, otwieram apelacje...

Pozdrawiam, szponto

(Jeżeli chcesz to podam ci kilka fajnych sposobów na zmniejszenie wkurwienia, ale to w wiadomości prywatnej ;] )

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin