Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/szponto] Jaguar


Jaguar

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/109-jaguar/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jacob Haines
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary:  Polityk, członek zarządu Redwood, były kandydat na CEO Rady Nadzorczej hrabstwa sprzedający substancje psychoaktywne na /corner.
Członek ekipy nakładający karę: szponto
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, nie miałem w zwyczaju pisać nigdy apelacji ale widocznie musiał się trafić pierwszy raz. Do sedna, przyznaję się do użycia na mojej postaci byłego już polityka, obecnego członka Redwood /corner dwa razy. Co do punktu o CEO Rady Nadzorczej hrabstwa na niego może startować każdy a w moim przypadku startowałem na niego w styczniu, finalnie rezygnując ze startu w wyborach. Wracając do sprawy z cornerem, każdy ma do tego dostęp czyż nie? Bardzo żałuję tej decyzji i chciałbym wrócić do gry na tej postaci. Nie jestem graczem, który sprawia problemy na żadnym serwerze zaś ta akcja nie zaszkodziła w grze innym.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

WaderQ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cornerze stałeś 28.03, 30.03 oraz 31.03, stary to kompletnie mija się z celami twojej postaci. Nawet nie wiem w jaki sposób zagrać ci narracje do tej akcji, abyś poniósł jakiekolwiek konsekwencje In Character bo to nie trzyma się kupy, słyszałeś kiedyś o byłym polityku który został dilerem? Ja niestety nie. 

 

 

edit:

Rozumiem jakbyś się stoczył, ale masz niezły majątek na tej postaci, nie podlega to dyskusji.

buzian lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin