Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Piłeczka


Tarcza

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Co myślicie o tym Pirlo? Według mnie jak na Juventus dosyć mocno ryzykowny ruch. Ledwo objął U23, a już pierwszy zespół. Wielu porównuje go do Zidane, ale ten był przez jakiś czas pod łaską Ancelottiego i się wiele nauczył, a tutaj żadnego doświadczenia z trenerki. No plusem jest pozbycie się Matuidi i chęć wzmocnienia środka pola (Isco oraz Tonali w kręgu zainteresowań)

 

A druga sprawa aby rozruszać ten temat, to temat Valencii, co według mnie jest pięknym przykładem tego, dlaczego nie powinno oddawać klubów jakimś azjatom z dupy, którzy mają hajs. Niszczą klub od środka, mają wyjebane w kibiców, teraz prawdopodobnie Coquelin i Parejo do Villarealu, a szkoda, bo fajnie się zaczęli organizować. 

Edytowane przez freundebobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2020 o 21:52, mjd napisał:

Havertz mi się wydaje nierealny. Wydaje mi się, że Lampard jest zakochany w Mount'cie i to na niego będzie stawiał razem z Wernerem, Ziyechem i Pulisicem. Chelsea to niech lepiej nad bramkarzem i wzmocnieniem obrony pomyśli 😄

Havertz mordeczko dogadany jest z CFC, teraz tylko czekać na dogadanie się z klubem w sprawie kwoty, złożona oficjalna oferta to 80mln, o 20mln euro mniejsza od oczekiwanej przez Bayer (100mln). W bonusach prawdopodobnie im Chelsea da, lub po prostu podejdą wyżej pod całą kwotę. Czekać tylko na oficjalkę zostało myślę. Chilwell też możliwe, że na ostatniej prostej jest, chociaż tutaj mniej troszkę info ale wszystko legitne. - Fabrizio Romano, Matt Law, Christian Falk to są najlepsze źródła na ten moment i najpewniejsze.

Dnia 28.07.2020 o 21:53, Daniel5204 napisał:

Nic mi nawet o Trenerze Kepa nie mów, w obronie Tomori to niedługo będzie kozaczek tak samo jak Reece James

Tomori osobiście na wypożyczenia na rok, nie gra nic teraz. James to klasa sama w sobie już, niedługo topka światowa believe me. Czekam na dalsze wzmocnienia obrony, sporo mówi się o Gimenezie z Atletico Madryt i to legitne info, chociaż też Rice mógłby grać na obronie a Frankie się nim interesuje. Imo dalej Kepa out, wziąłbym Onane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuki_ napisał:

 

Tomori osobiście na wypożyczenia na rok, nie gra nic teraz. James to klasa sama w sobie już, niedługo topka światowa believe me. Czekam na dalsze wzmocnienia obrony, sporo mówi się o Gimenezie z Atletico Madryt i to legitne info, chociaż też Rice mógłby grać na obronie a Frankie się nim interesuje. Imo dalej Kepa out, wziąłbym Onane.

Lampard jest wychowankiem West Hamu i osobiście Rice już pokazuje olbrzymi potencjał dlatego dobrze by było go wziąć, za rozsądne pieniądze i bramkarza to napewno do wymiany bo Kepa to szefa potrafi jedynie grać ostatnio, a poziomu to tak średnio, że Caballero musi bronić 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Daniel5204 napisał:

Lampard jest wychowankiem West Hamu i osobiście Rice już pokazuje olbrzymi potencjał dlatego dobrze by było go wziąć, za rozsądne pieniądze i bramkarza to napewno do wymiany bo Kepa to szefa potrafi jedynie grać ostatnio, a poziomu to tak średnio, że Caballero musi bronić 😄

Kepa to nawet na treningu się nie rzuca, jedynie co pozostaje to tapczan mu położyć obok i wtedy może, więc out typowo. Jeżeli chodzi o Rice'a no to bardzo chętnie bym go widział na ŚO, a najlepsze jest to, że może grać też na innych pozycjach np. ŚP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuki_ napisał:

Kepa to nawet na treningu się nie rzuca, jedynie co pozostaje to tapczan mu położyć obok i wtedy może, więc out typowo. Jeżeli chodzi o Rice'a no to bardzo chętnie bym go widział na ŚO, a najlepsze jest to, że może grać też na innych pozycjach np. ŚP.

Uniwersalny i tym bardziej do środka do pary z Kante, bo tak naprawdę nie ma porządnego ŚP poza nim z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Daniel5204 napisał:

Uniwersalny i tym bardziej do środka do pary z Kante, bo tak naprawdę nie ma porządnego ŚP poza nim z prawdziwego zdarzenia.

Kovacic piłkarz sezonu jak dla mnie, może bramek i asyst to nie ma ale chłop co gre robi w środku to głowa mała, rusza do przodu a nie jak reszta stoi w miejscu. Czekanko na przyszły sezon, chciałym widzieć środek Kovacic, Havertz, Kante. Pulisic kocur tak samo, imo 10 na koszulce albo Ziyech. Ciekaw jestem bardzo jak to Lamps wszystko rozłoży na papierze.
Czekam tylko na pozbycie się zawodników typu Bats, Jorghinio, Alonso, Emerson itd., wtedy będzie kwicik na wzmocnienie obrony poważniej.

Edytowane przez kuki_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kuki_ napisał:

Kovacic piłkarz sezonu jak dla mnie, może bramek i asyst to nie ma ale chłop co gre robi w środku to głowa mała, rusza do przodu a nie jak reszta stoi w miejscu. Czekanko na przyszły sezon, chciałym widzieć środek Kovacic, Havertz, Kante. Pulisic kocur tak samo, imo 10 na koszulce albo Ziyech. Ciekaw jestem bardzo jak to Lamps wszystko rozłoży na papierze.
Czekam tylko na pozbycie się zawodników typu Bats, Jorghinio, Alonso, Emerson itd., wtedy będzie kwicik na wzmocnienie obrony poważniej.

Jeszcze o Kepie zapomnialeś do sprzedania 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2020 o 14:48, kuki_ napisał:

Kovacic piłkarz sezonu jak dla mnie, może bramek i asyst to nie ma ale chłop co gre robi w środku to głowa mała, rusza do przodu a nie jak reszta stoi w miejscu. Czekanko na przyszły sezon, chciałym widzieć środek Kovacic, Havertz, Kante. Pulisic kocur tak samo, imo 10 na koszulce albo Ziyech. Ciekaw jestem bardzo jak to Lamps wszystko rozłoży na papierze.
Czekam tylko na pozbycie się zawodników typu Bats, Jorghinio, Alonso, Emerson itd., wtedy będzie kwicik na wzmocnienie obrony poważniej.

 

Co do obrony to mam nadzieje, że przyjdzie Chillwel. Do tego niech dołożą nawet na rok Silve z PSG i młody Tomori ma fundament do szlifowania swojego talentu. Jeśli Romek wyłoży ruble na Chillwel'a, Havertza i darmowego Silve to możemy mieć piękne podstawy do budowania drużyny na lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Rafalsky napisał:

 

Co do obrony to mam nadzieje, że przyjdzie Chillwel. Do tego niech dołożą nawet na rok Silve z PSG i młody Tomori ma fundament do szlifowania swojego talentu. Jeśli Romek wyłoży ruble na Chillwel'a, Havertza i darmowego Silve to możemy mieć piękne podstawy do budowania drużyny na lata.

Chilwell i Havertz w tym tygodniu oficjalka, believe me - za mocne źródła żeby to nie było prawdą. Silva tak samo, przyjdzie na rok góra dwa, on tylko do załatania dziury.

Rafalsky lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kuki_ napisał:

Chilwell i Havertz w tym tygodniu oficjalka, believe me - za mocne źródła żeby to nie było prawdą. Silva tak samo, przyjdzie na rok góra dwa, on tylko do załatania dziury.

On jest przede wszystkim do przekazania doświadczenia młodzieży. No i nie można mu odjąć tego, że ostatnie miesiące w PSG miał bardzo solidne. Na rok, dwa w sam raz piłkarz, który mam nadzieje spełni wszystkie cele, które zostaną mu ustanowione.

kuki_ lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin