Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/amerikano] DMN


DMN

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/786-dmn/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Liam Harvey
Rodzaj kary: (warn/aj/blokada/ban, itp.) AJ
Powód nałożenia kary: Niechęć do gry IC
Członek ekipy nakładający karę: amerikano
Wyjaśnienie sytuacji: Jakąś godzinę temu odgrywaliśmy przy salonie fryzjerskim "Carmen" akcję w której moja postać padła ofiarą agresji ze strony dwóch osób. Po krótkiej, bardzo ofensywnej wymianie zdań i akcji na /me przeszliśmy do bójki. Problem pojawił się gdy oponent mojej postaci nie pozostawił mi ani chwili na reakcję, wyspamował mnie LPM dzięki czemu akcję rozstrzygnął na swoją korzyść. Ja żyłem w przekonaniu, że podjęcie tej 'mechanicznej' bójki w okolicznościach gdy dwóch dorosłych mężczyzn stoi przed sobą, może odbyć się tylko gdy obydwoje są gotowi do takiego rozstrzygnięcia sprawy. Jak się okazuje to było błędne przekonanie i mój oponent miał prawo to tak rozegrać. Chciałbym oficjalnie przeprosić kolegów którym zepsułem tę akcję z niewiedzy, byłem bardzo zaskoczony takim rozstrzygnięciem dlatego nie odegrałem tego do końca. Apelację piszę w celu wyjaśnienia mojej perspektywy w tej akcji i okazania moich szczerych, dobrych intencji.
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie potrzebne, nie miałem racji.

tytek, Faust i Dexel lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin