Skocz do zawartości

amerikano

Gamemaster
 • Ilość treści

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

amerikano wygrał w ostatnim dniu 10 Marzec

amerikano ma najbardziej lubianą zawartość!

12 obserwujących

Informacje Dodatkowe

 • Discord
  amerikano#5420

Ostatnio na profilu byli

2 668 wyświetleń profilu
 1. Broń i narkotyki zostają usunięte, a użytkownik Strappy otrzymuje 600 minut AJ.
 2. I nie widziałem żadnego filmu o gangach z lat 90. Nie strugaj już mądrego, bo wychodzi głupio. To skarga czy apelacja w końcu? Jak już chcesz stosować zarzuty to w odpowiednim dziale i z odpowiednim researchem. Ok?
 3. Ty jesteś zaskoczony, że ktoś w takiej okolicy, która jest okupywana przez gang uliczny, proponuje ci narkotyki. To ja poczułem się jakbym miał do czynienia z kimś, kto nie grzeszy poziomiem, po tym, gdy w odpowiedzi na informację o okolicy, w której się znajdujesz, dostałem "cieszy mnie to" i "spytałam się o coś". Odbiegając już od tej postawy (bo przestępczość jest niższa xD), postaci, które tam grają mogą potraktować to jako disrespect i moim celem nie było okradanie cię, robienie ci krzywdy przy ulicy. Zamiast ustosunkować się do narracji, wolałeś pisać swoje mądrości na /b i odjechać z mi
 4. Wszystko będzie dobrze. Temat załatwiony, czekajcie na wdrożenie
 5. to zrób zrzut ekranu następnym razem i chętnie się tym zajmę
 6. Oskarżony otrzymuje ostrzeżenie.
 7. Zastosuj się do wzoru i spraw, aby ta skarga stała się czytelna.
 8. Wiem, że potraficie zachować kulturę wypowiedzi. Schowajcie te prywatne przytyki, które niczego nie wnoszą do dyskusji albo przejdźcie z tym na pw, chłopcy.
 9. Nie naskakuję na nikogo. Dla mnie "niepoprawny opis" ma bardzo wysoką granicę. Luźne opisanie postaci nie równa się używanie pseudonimu jakiegoś artysty, bo tak to właśnie odebrałem i zaznaczyłem swoją interpretację. Ty zacytowałeś obrazek, na którym postać jest opisana.
×
×
 • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować. Warunki korzystania z serwisu Polityka prywatności

Hej! Wygląda na to, że blokujesz reklamy. W porządku, my też czasem je blokujemy. Jeśli jednak chciałbyś nas wspomóc, rozważ dodanie strony do wyjątków.

W zamian otrzymasz unikatowy uścisk dłoni od @Kubas 🤝