Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Unicorn Restaurant


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

NqkxbWP.png

Unicorn Restaurant - Elegancka restauracja ulokowana na Vespucci Beach. Biznes ten oferuje elegancki styl, oraz pyszne jedzenie. Restauracja jako piorytet uważa zadowolenie klienta. Nie jest to miejsce w którym zastaniesz za barem brzydką panią po czterdziestce, znudzoną zwoją pracą, która niechętnie przyjmuje twoje zamówienie. Jeżeli korzystasz z usług tego biznesu, możesz liczyć na uszanowanie - i to nie ważne, czy zamówisz coś za pięć dolarów, czy pięćset. Każdy klient restauracji jest traktowany jak klient VIP. Jeżeli chodzi o kuchnie - w tym miejscu możesz zastać zarówno proste dania, jak i bardzo wyszykowane - które mają zapewnić ci niezapomniane wrażenia z wizyty w tej restauracji. To samo tyczy się alkoholi - są zwykłe, znane powszechnie alkohole, ale są i również alkohole klasy premium - które oczywiście w tej restauracji grają główną rolę. Restauracja przyjmuje również rezerwacje na wszelakie wesela, przyjęcia czy inne tego typu wydarzenia. Jeżeli chodzi o nazwę biznesu "Unicorn" wzieła się ona z dużych ambicji założyciela biznesu. W świecie biznesu, unicorn jest synonimem firmy wartej co najmniej miliard dolarów amerykańskich.

 

I9e9Tor.png

Lokalizacja biznesu  - Vespucci Beach (Magellan Ave/ Aguja St).

589ezIz.png

 

N89RLeg.png

Cześć, jestem nowy na serwerze i na pierwszej postaci chciałbym zagrać przedsiębiorcę. Zdecydowałem się by pierwszym biznesem była restauracja, w gruncie rzeczy ze względu na prostote tego biznesu. Restauracja ta będzie prowadzona w eleganckim stylu co nie znaczy że jest to miejsce tylko i wyłącznie dla sztywnych panów w garniturach, nikt nie zostanie wyproszony bo wejdzie w dresie. Jeżeli aplikacja wydaje się bardzo skromna, to bardzo za to przepraszam, nie chcę dodawać tutaj cennika byle po to by zapełnić miejsce, uważam że takie coś nie powinno mieć usytuowania w temacie który jest przedstawieniem biznesu. Mam nadzieje że dostanę pozwolenie na założenie pierwszego biznesu, pozdrawiam i oczekuje na rozpatrzenie aplikacji, siemka!

Edytowane przez Gość
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin