Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Kaizi] ŻulSpodŻabki


Morderczy

Rekomendowane odpowiedzi


Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3440-żulspodżabki/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Jack Durden
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary:
Niesubordynacja względem zatrzymania przez FIB, dalsza gra.
Członek ekipy nakładający karę: Kaizi
Wyjaśnienie sytuacji:

W związku z blokadą postaci związaną z dniem wczorajszym 05.04.2021 w Los Santos w Mirror's Park doszło do nieudanego szantażu przez lidera organizacji, a później nalot LSPD i FIB. Akcja została zawieszona do wyjaśnienia dnia dzisiejszego. Wczoraj w okolicy godziny 22 na głównym chacie Discord napisałem kto grał agenta FIB i miałem się skontaktować. Dzisiaj (06.04.2021) dostałem dezinformacje, że akcja jest cofnięta i nie wiedziałem o nieuzgodnieniu z administracją. Lider organizacji w której grałem napisał na discordzie organizacji, że wydarzenia które miały miejsce na Cayo Perico zostały anulowane, a później napisał, że możemy wrócić do normalnej gry.

Nie chcę nikomu psuć rozgrywki i dostosowuję się do poleceń administracji. W związku z powyższym prosiłbym o zdjęcie blokady z postaci, ponieważ zostałem zmanipulowany do popełnienienia błędu, za co przepraszam i tego żałuję.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez ŻulSpodŻabki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin