Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/amerikano] sorry_xan


sorry_xan

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Timothi Antoni
Rodzaj kary: AJ
Powód nałożenia kary: Dalszy ciąg niepotrzebnych bójek. Robisz DM grając taksówkarza-bandziora. Odpocznij sobie.(240 minut)
Członek ekipy nakładający karę: amerikano
Wyjaśnienie sytuacji: jestem nowy w rp, przyszedłem z fivema, ale chce sie nawrocic na pisane rp bo mnie namawiali koledzy. chcialem porobic dymy tak jak na fivemie sie robi ale najwidoczniej zrobilem to nieumiejetnie, przepraszam obiecuje poprawe, ucze sie na bledach. chcialbym moc grac na pisanym roleplayu, nauczyc sie troche lepiej gry i moc wiesc spokojne zycie taksowkarza. tylko ze najpierw chcialbym dostac druga szanse, poniewaz nie jsetem w stanie odsiedziec aż tak długiej kary w admin jailu. mam ograniczone godziny gry i musze wylaczac komputer gdy ich nie ma. przy okazji, przepraszam amerikano ze sie syptalem czy cie pojebalo, po prostu sie zdenerowalem ze tak dluga kara, przepraszam jesli cie urazilem.
Ewentualne screeny/świadkowie: N/A

Edytowane przez sorry_xan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to, że jesteś nowy w RP i że nie masz zbyt dużo czasu na grę w żaden sposób cię nie usprawiedliwia. Fajnie, że chcesz przestawić się na pisany styl rozgrywki, ale musisz zrozumieć, że Voice-RP i Text-RP to zupełnie dwa różne światy.

Przejrzałem twoje logi, no i po prostu nie jestem w stanie w żaden sposób się nad tobą ulitować. Gra naprawdę mocno wskazująca na odwalanie, OOC w IC, wyzwiska na /b kierowane do innych graczy,  przekleństwa na czacie narracyjnym, itp. Amerikano pewnie nie widział tych rzeczy, bo wtedy twoja kara byłaby tylko dłuższa.

Poświęć ten czas na przeczytanie regulaminu, poznanie obowiązujących tu zasad i nie graj w ten sposób więcej, a następnym razem wszystko będzie w porządku. Pamiętaj, że my tutaj znacznie bardziej stawiamy na realizm, niż mogłeś tego doświadczyć np. na niektórych serwerach z czatem głosowym. Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin